Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 2
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

woodsman

Mas aj nejaky iny argument okrem Marvelovskych farbiciek, ktore mi pripadaju rovnako mizerne ako DC tmave filmy, ktore si fanusikovia interpretuju ako temne filmy?

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

proč je tady Aquaman tak slabý a na slovo skoupý ?proč se WW spoléhá na své náramky ? proč Amazonky a Atlantský lid, nedokázali pořádně zabezpečit a ochránit ty krychle ? proč Aquaman nosí bundu která se k němu nehodí ? proč ??? https://www.youtube.com/watch?v=4TDKb4jp2lk proč nepoužili ten lubrikant ? 

na příspěvěk reagoval woodsman

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

 navíc i BvS má v základní verzi 151 a v rozšířené 183, ono to možná tak nevypadá, ale každá minuta dobrá a dokáže dost ovlivnit film, tenhle film má sto dvacet minut z toho pět minut sou titulky, deset minu ruská rodina v řiti, a zbytek je k pláči. 

na příspěvěk reagoval Lacike

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Lacike

asi ten humor a film nepochopili BvS je trochu na zamislenie nie ako kazda 2 marvelovka divat sa do blba na fabicky a suchy humor 

na příspěvěk reagoval Lacike

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tady je humor hýkavý, debilní a očekával sem vtipy na prdy ale Adam Sandler.........i když ten má lepší humor než je vidět a slyšet tady. 

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

dragon94

tiez nechapem naco to menili zbitocne dotacky ktory len poskodili film len aby bolo viac srandy a barviciek Whedon štil 50 mil zahodenych Snyder verzia by dala v pohode 900 mil a stala 250 

na příspěvěk reagoval Lacike

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

franzkfk

Amen pan GOD chcem pokracovanie este k tomu traileru 1:10 stoja vedla seba to je dvolezita dejovali linka ktora zmizla .1:44 bola nightmare ktoru mal vyder cyborg cez motherbox kde vydel badass supermana znicenu hall of justice a preto jeho oblek bezdvovodne zautocil na supermana pri tom pomniku kde sa byli . pokracuj dalej je toho este dost 

na příspěvěk reagoval dragon94

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tomas.malo

mít ten film ve fyzické podobě, tak ho spálím. Naprostá sračka, která je neomluvitelná a jakákoliv obhajoba, je prostě nesmyslná. 

na příspěvěk reagoval Lacike

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Pekne napísané. Ja počkám ešte na bluray verziu, či náhodou nebude obsahovať nejaké scény navyše a potom upravím hodnotenie... asi tvojím smerom.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Pro mě je DCEU až od MofS. Jinak vše je pravda. Bohužel. Ale je plno DC comicsové radosti (např.next stř.jisté DCKK,tedy pro mě,ty už ho máš,i když,pokud mám být přesný,já to mám už v sešitech:) a další DCU čísla Kary atd. Jo a na konci tohoto r.má být part I toho big projektu Death of Superman. Tak to je můj letošní nejočekávanější DC film. S Aquamanem jsem velmi opatrný a v zásadě raději nic nečekám. Ale DC animáky jsou u mě z 95% jistota,takže tam obavy nemám.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Oni začali s dceu už nekdy mnohem dřív se superman se vrací a pak znovu s Lanternem, až napotřetí s MoS to vyšlo....ale jasný no, to nedozenou...je celkem smutný že v celém Dc vyšlo jen zrealizovat Supermana a Batmana za celou dobu, jakoby po dalších postavách prostě nebyl zájem...ještě teda WW ale to byla taková výjimka

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já jsem hl.DC fan a je to ostuda. MCU začalo v 2008 a DCEU 2013? Těch 5 let té mezery už nikdy nedoženou. A proto to tak vypadá. Oni si stále (to už se vymyká lidskému chápání) myslí,že to doženou. Ale to by museli (WB) vychrlit tak 6 filmů ročně,haha.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

franzkfk

a to se cení, jejich trpělivost a píle je dovedla k tomu, že nabízejí nejlepší komiksové filmy, je to sice pro fanoušky DC (sem fanoušek oběch komiksových stájí) tvrdé a těžké, ale musí ten fakt prostě přijmout. 

na příspěvěk reagoval PKD

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

PKD

už Avengers 2 přesenul do řiti, místo toho aby to pojal buď globálně nebo ve velkém městě, nemusela to nutně být Amerika, ale prostě velké město Berlín nebo tak viz třetí Capa, ale Whedon tohle dělá, a úplně tím zabijí celý film. 

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Nevka

No,to si piš. Upoutávka na jutubku hovořila jasně. Del.scenes ve speciálních featůrách. JL ultimate cut nikdo dělat nebude. Leda jako fanvideo.:) A WB jak vidno z toho paskvilu,co nám naservírovali v listopadu (nebo kdy),je nějaká JL u prdele. Oni se soustředí na tunu věcí naráz a na pulírovaní a smysluplné propojení DCEU jim zkrátka už nestačí mozkové buňky.

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

franzkfk

Že Snyder dostal padáka kvůli úspěchu WW je sice zajímavá teorie, ale obávám se, že to nesedí časově. Whedon Snydera nahradil v květnu (resp. v květnu to bylo oznámeno) a WW šla do kin až v červnu.

na příspěvěk reagoval franzkfk

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD

Já další JL věřím, ale spíše až do Flashpointu, kde si mohou vymyslet cokoliv. Tady je problém, že prodloužená verze zřejmě nebude ve stylu BvS, ale pojmou to jako scény mimo film.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak to mi nenapadlo ani na vteřinu. Bleskovýbod nebude hřebík do DCEU rakve,leč jejím koncem (doufám). Ať se laskavě vrátí tam,kde to bylo kdysi dávno. Samostatné filmy,růz.kvality. Na propojený vesmír prostě nemají a nikdy neměli. Jedinná! možnost je ta,že by DC koupilo samo sebe:) a WB by měli po ptákách. To je jedinné reálné řešení,které já vidím. Prostě MCU a DCU (i když tak se teď nazývají comicsy,tak to by v tom byl bordel,ale to je jen pozn.).

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama