Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 4
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

PKD

Film měl mít 2 hodiny a 50 minut. Nakonec studio mělo požadavek, že nesmí být delší než 120 minut.

na příspěvěk reagoval PKD

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Stejně si myslím, že některé věci můžou ještě dodat aniž by to jakýmkoliv způsobem ovlivnilo následnou návaznost. Například že vystřihli většinu scén s Gordonem, takže tam pak ten zbytek působí jako pěst na oko, to není dobrá vizitka. Víc Gordona by určitě dodalo nějakou podstatu, proč tam ta postava vlastně je a nejednalo by se jen o zbytečnou ochutnávku. Stejně tak by mohli přidat Willema Dafoea a scény s Cyborgovou minulostí a nijak by to výsledek neovlivnilo. Resp. by to zlepšilo celkový dojem. A jelikož je nepravděpodobné, že by až na Vulka ty scény vyžadovaly nějaký CGI úpravy, tak by to bylo zadara. :D A ono toho vynechanýho materiálu, kterej zmizel až těsně před premiérou kvůli délce bude nejspíš dost. Když nad tím tak přemýšlím, možná vážně budou chtít vydat nějakou ještě delší verzi někdy později, aby se trošku finančně zahojili na slabších tržbách.

na příspěvěk reagoval PKD

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

micle21

Nic zásadního, ale zřejmě se pár minut navíc dočkáme. Měly by přibýt ty scény, co už uvolnili na Youtube a finální souboj se Stepenwolfem by měl být delší.

na příspěvěk reagoval Ratemus

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

woodsman

Ale že jsi zmínil ten úvod. Už jsem to tu chtěl napsat nějakou dobu. Možná,že je to pro vás nijaké,ale já tam mám geniální závěr (který není v žádném Supermanovském comicsu,a že jich sakra! mám),na dotaz,co považuje Superman na Zemi za nejlepší...se začně ošívat,zadívá se někam do prázdna....a...konec. To je pro mě ta nej.skrytá vychytávka,vůbec v tomto podivném filmu. A nikdo! si toho nevšiml. To je pořád,odpad,nikdy už více,blalblablala....bla. Ale tohle...nikdo!

na příspěvěk reagoval woodsman

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

PKD

vazne je to snyderova pisal to na tej stanka co komunikuje s fanusikmu www.vero.co  sam hovoril ze JL uroby trochu zabavnejsi ale jasne ze z mierov nie to co sme dostali ruska rodina je cisto whedonova aj na zaciatku ta scena zo supermanom co sa ho tie deti pitali to bolo tragicke aj ten zavod s flashom proste v tom filme je dobre vidiet aj podla tej jeho CGI papule 

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

woodsman

To se mi ani nechce věřit. Jsem přesvědčen,že jde o Whedona. Mám všechny Snyderovské filmy a v žádném z nich,není scéna podobná této. Nene,to se mi fakt nezdá.

na příspěvěk reagoval woodsman

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Absolutně the best!!!! zápich je ta scéna s Barrym,jak je u přepážky ve vězení. Z toho fakt mám pokaždé záchvaty.:)))))))))))

na příspěvěk reagoval woodsman

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jj. Na Karu,raději ani nemyslet. Ale souhlasím (i přesto,že je moc v comicsech nemám),že by např.Zatanna či Huntress (dost slušný film.potenciál,řekl bych),byla v solo filmu,to bych rozhodně bral!

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

kdyby dostali rozum, nedělají FLashpoint, nedělají Sirény, Bird of Prey, Nightwing, SSq2 a další hovadiny a soustředí se na hlavní postavy....ale kdo ví

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

to mně také, pořád mi nejde do hlavy proč Batgirl a ne třeba Zatanna, Canary, Huntress, nebo proč vůbec nějaká další hrdinka? ještě navíc druhá cenová

na příspěvěk reagoval PKD

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

no víš, jestli je v něčem Whedon zrovna dobre a veřejně se to o něm ví, tak v ženských postavách...Bat girl mohla být zajímavá, ted je to tak, že mohou vybrat někoho horšího....ale alespon kvůli případnému neúspěchu nebudeš moct nadávat na Whedona ale na někoho jiného :-D

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Přesně. Jak jsem ti už několikráte psal,humor v JL mi vůbec nevadil,naopak. I když to bylo převážně díky supr Flashovi.:)

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Aktualita: Joss Whedon nebude režírovat sólovku Batgirl: "Neměl jsem příběh" kurva yes zacina to dobre 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

 proč ty se dívat na rozšířenou verzi, když ti nesednout ta normální ? ty trubka ! ty koupit nudle a cigerety, ty koupit a stát se tak mým otrokem ha ha ha ha ha ha ha 

na příspěvěk reagoval woodsman, Lacike

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

:-D pořád dokola se vymlouvat na barvičky, já vám to vysvětlím, on je to totiž ten nejlacinější a nejsnadnější argument vůči marvelu, protože to většinou  lidé kteří to kritizují neumí říct jinak, mají malou slovní zásobu a neumí vymyslet konstruktivní kritiku tak jediné na co se zmůžou, jsou argumenty o barvičkách a tím to hasne....přitom ten vizuál je uplně stejnej, akorát u DCEU je očividně mizernější.....humor je opravdu to poslední co Lize škodí, vlastně je tam v uplně normální míře a ničím neškodí, on totiž zdejší expert na DC nikdy nečetl jediný komiks a tak neví, že dokonce i postavy v DC a v Lize vtipkují, hláškují. Bohužel, tak to je.....vám řikám, že jiný argument dohromady nesesmolí

na příspěvěk reagoval PKD

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama