Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

fr3ak odpad!

Co na tohle říct? Teď nevím jestli se mám zabývat hloupostí autorů této neuvěřitelně dementní sračky a nebo některými zde hodnotícími uživateli, protože je pro mě nepochopitelné že tento "film" není (!!!) v černých číslech. Asi jsem tam přehlídl něco opravdu humorného. ()

Chino odpad!

Tak jsme se po nekonečných deseti měsících přece jenom dočkali. Konečně je tady další počin tvůrců komedií s červeným fontem. Oproti svému předešlému opusu Epic Movie, kde nám nabídli 86 minut retardovaných, na sebe nenavazujících scének plných kostýmů z jiných filmů, nás v jejich novince čeká 84 minut retardovaných, na sebe nenavazujících scének plných kostýmů z jiných filmů. Pro ty, kteří ještě neměli tu čest se s komedií s červeným fontem seznámit, v rychlosti nastíním její princip. Jedná se o parodie, kde je za dostatečné "zparodování", považováno už jenom samotné zobrazení "parodovaného" objektu, popřípadě pouhá zmínka o něm. Můžeme si to zkusit. Já zmíním kratičký seznam filmů, celebrit, televizních pořadů atd. a vy se budete smát. Takže připravit, pozor, smích: 300: Bitva u Thermopyl, Britney Spears, Česko hledá superstar, GTA San Andreas, Lindsay Lohan, Ber nebo neber, George Bush. Tak co? Paráda, ne? Pokud vám mnou vybraný seznam vtipný nepřišel, zrovna na tuhle parodii se nedívejte. Shodou okolností jsem totiž použil stejný seznam, jako její autoři. Zkuste raději jinou komedii s červeným fontem... ()

P.J.2

Vždyť je to jen přehlídka nabušených borců s naolejovanejma bradavkama...ale nemůžu popřít že jsem se párkrát nezasmál ()

amarth

Nedělejme ze Sparťanů nějakou vědu, ale jako doslovná parodie na třístovku je to víc než ucházející a myslím, že komentovat tento film jako bolestné znásilnění či film plný znechucení je na nevinnou parodii trochu silné cofee. Připodobnění Sparťanů k čtyřprocentním je přinejmenším u nás staré jako Sparta sama a tento věhlasný popěvek si i já rád na Bazalech zabroukám:) Navíc při otřesném jekotu Britney máte také sto chutí ji poslat ze skály:) Povznesu se tedy nad pár gagů, které již skutečně nejsou vtipné, když je člověk vídává v každé parodii a říkám si:"nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůř". ()

mala_kea

Nechápu, jak tomu lidi můžou dát odpad. Sïce to nemá hlavu ani patu, ale člověk se u toho víc než dost nasměje, takže jednoznačně plnej počet ()

-Marc- odpad!

Tohle je sračk*! Děs běs, humus, kdyby se tam, alespoň Carmen Electra svlíkla, to bych dal alespoň 1*. :-D Ale takhle... odpad! ()

Eeuanmainyaq odpad!

Tak z tohto filmu mi bolo na vracanie. Nechápem ako to môže byť zaradené v kategórií "komédia". Ten kto tam nájde aspoň jednu scénku, ktorá vyvolá smiech, či aspoň úsmev má môj rešpekt. ()

CyriC

Je to opravdu hrozná "sračka", ale abych se přiznal, tak některé momenty mě opravdu hodně rozesmály. Jestli tenhle film chtěl rozesmát člověka svou nebetyčnou pitomostí, tak bych možná měl dát *****. ()

Rockerman odpad!

Miluji parodie a filmy ,které jdou až na dřeň absurdity. Je důležité dávat pozor, aby se to však nezvrtlo a nepřekročilo to tu pomyslnou hranici, kde končí legrace a začíná trapas, vyměšovací až fekální humor,milionkrát nakopnutý rozkrok atd. Bohužel tento film se téměř celý pohyboval daleko za touto hranicí. Myslel jsem si, že za pár dobrých vtípků bych mohl aspoň jednu hvězdu udělit ( vietnamské dítě se automaticky předává Angelině a Bredovi), ale ve druhé polovině se fóry ještě zhoršily a tak mi z toho vyšel odpad. Jedním z mála pozitiv na tomto filmu je, že je krátký. Přesto jsem se nemohl dočkat konce, tak to bylo špatné. Nikdy více!!! ()

WillyMarks

no což, sranda to rozhodně byla ne? Proč z toho dělat odpad, když tvůrcům rozhodně nešlo o to aby film měl úspěch, ale jak vidíme, pár lidí to už shlédlo a to je účel...je nemožné se nepodívat, když na to narazíte :D jedna hvězda za Kevina Sorba :D druhá za scénku z GTAčka :D a třetí za to, že jsem si příjemně odpočinul :D 50% ()

Anduril odpad!

Nedal som na varovania, ale na odporúčanie jedného blázna. Je to poriadne lacná a primitívna "zábava". Jednozmyselné vtipy, hlúpe narážky na iné tv programy... Neznie to nejako hlúpo? Natočené to naozaj hlúpo je. Je to najhoršia paródia akú som doteraz videl. Neodporúčam ju nikomu. Kto ju neuvidí,o nič nepríde a jeho svet filmu bude len a len krajší. ()

Luk Skywalker

Podařená parodie na 300: Bitva u Thermopyl. Některé scény se pamatuji až do dneška (a to už je dost dlouho, co jsem to viděl). Zase jako 95% dalších parodií na CSFD nesmyslně nízké hodnocení, asi by se na parodie mělo zavést zvláštní hodnocení. Pro další kdo nemá rád parodie, tak ať se nedívá. ()

drankeryth

Zo zaciatku ma film bavil, ale ked sa dostali Spartania na vojnove pole s Perzanmi uz to nebolo ono a humor padal dolu bleskovou rychlostou. Filmu davam tri hviezdicky, ale s odretymi usami, ako sa u nas hovori :) ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)