Ondr@932

S pokračováním filmu REC jsem byl absolutně uspokojen. Kvalitní horor pokračuje, děsivost, hrůza a masakr převažuje. Jediné co mě překvapilo, že to nejsou zombie co jsem si celou jedničku myslel zjištuji po pár minutách na začátku filmu. I tak jsem se skvěle bavil takže dávám 8/10 ()

Kadas97

Nie som zástanca katolíckych princípov a vysvetlení v hororoch, ale tu to fungovalo na výbornú a bolo to fakt prekvapko. Film je rovnocenný konkurent vynikajúcej jednotky. Atmosféra rovnako výborne vybudovaná a ja som sa bavil priamo kráľovsky. 10 z 10 ()

ortoncz

Po skvělé jedničce jsem s dal i pokračování a jsem lehce zklamán. Strachu už tu není tolik a lekací scény taky až tak nefungují. Konec je sice super, ale to nedokáže zabránit hodině, kdy mě to až tolik nebavilo, neříkám, že je to až tak špatné, ale dalo se z toho vytěžit více. 60% ()

Plechpetr

Po prvním díle jsem měl laťku tak vysoko, že jsem věřil tomu, že horo šel konečně do sebe. REC 2 je trošku kopií, a možná i proto to ztratilo to kouzlo. REC 1 4ever. Nebylo tam takový temno, jak bych po jednotce čekal. ()

JimiH

Dvojka REC se nese ve více béčkovém hávu, ale i tak servíruje solidní porci napětí, zajímavou práci s větším počtem kamer a flashbacky. Nejedná se už o takové překvapení, jako u originálu, přesto je atmosféra pohlcující a divák po chvíli přestane řešit dějovou logiku a naplno si užívá naservírovanou noční můru. ()

bakeero

Po dlouhé době pokračování, které překonává svého předchůdce a řadí se tím do kategorie filmů jako T2, Aliens atd. Za 5* to sice není, ale celý film má neuvěřitelné tempo i spád a závěr otevírá dalším pokračováním neskutečné možnosti. Hororový majstrštyk! ()

lubomir91

Pokračování velmi uspěšného španělského horroru. Strašně se mi líbilo, jak kažďoučkým detailem navazoval na první dil. ()

Votvirak

Perfektní navázání na 1 díl a ještě lepší gradace jednotlivých ,,příběhů'' . Vůbec nevím co napsat neboť jsem ještě teď v tranzu :) ... Mile mě překvapily vizuální efekty , který byly kurevsku HUSTÝ! ()

Petulka88

Výrazně slabší pokračování skvělého španělského hororu. Přibližně do poloviny filmu jsem byl ochotný dát 4*, pak vás ale filmaři přenesou z tísnivé atmosféry infikovaného domu na střechu domu v sousedství a nutí vás sledovat partu puberťáků, jak se snaží odpálit nafukovací pannu. Nevím jak na ostatní, ale na mě to působilo rušivě a ikdyž se pak vrátíme zpět, atmosféra je ta tam, některé roztřepané záběry působí až rušivě, nemluvě o podivném konci, který působí víc komicky než děsivě. Všechno ale není jen špatně, první polovina filmu má slušnou atmosféru a likvidace zombie pomocí rachejtle je docela originální. Nejvíc mě na celém flimu ale děsí fakt, co s ním provedou v Americe... ()

Forty-

Po vybornej jednicke prislo pokracovanie, ktore dotiahne veci do konca. Sice uz neponuka tolko originality a je rozhodne menej napinave, stale sa oplati pozriet si ho. Nazvime to solidne ukoncenie. Mohlo to byt horsie aj lepsie. ()

mudvayner

Tak se nám ze série [REC] stává vymýtačka démonů... no... náboženský podtext mám celkem rád, i když si nejsem jistý, že to byl zde krok správným směrem. První díl mne bavil, druhý vesměs taky. Neměl jsem potřebu kontrolovat čas do konce, což se mi u novějších hororů moc nestává. Inu, čekají nás ještě dva díly, z toho jeden prequel, tak ještě budu mít možnost jít s hodnocením dolů. Nenudil jsem se ()

G1n

Ano, místy jsem se bál, ale rozhodně ne tak, jako v jedničce. Dle mého názoru se tvůrcům podařilo skvěle nahradit faktor strachu faktorem hnusu a zvrácenosti, čímž film připomíná pozdější snímky ze série Saw... ()

Martin9

Pokračování prvního dílo REC, tentokrát celkově akčnější a brutálnější. Všechno začíná už od začátku a příběh plně navazuje na první díl. Znovu je všechno skvěle natočené a kombinace dvou druhů kamer působí skvěle. Už se nemůžu dočkat jak dopadnou pokračování Genesis a Apocalypse. Pro mě je REC 2 na stejné úrovni jako první díl, možná i o kapánek lepší. 85%. ()

mattpro

Pokračovanie ako sa patrí. Tlieskam režisérom za to, že dvojka je dokonalé pokračovanie jednotky, či už vďaka objavovaniu sa tých istých postáv, ale aj posunom v deji. ()

ecis

Bal som sa pokracovania. A budem sa bat nadalej. Je to ten spravny hororovy strach, nie filmarsky. Cakam na "[Rec] Cube". ()

drStanek

Akčnější, krvavější, brutálnější a prostě celkově nesrovnatelně větší kekel než jednička. Oproti prvnímu dílu se změnili dvě zásadní věci. První je ta, že z "napínavosti" se přešlo na tvrdou DOOM řežbu a ta duhá, že z "jenom" zombie hororu se stal duchařskej-zombie horor. Jasná volba pro všechny, co nemají rádi happy end a chtějí vidět nejlepší filmovej polibek všech dob. ()

Claude Speed

Po shlédnutí obou dílu musím konstatovat, že dvojka je pro mě atraktivnější. Do hry se zapojila speciální policejní jednotka, což mě na druhém díle nejvíce bavilo. Pokud jde o nadpřirozené jevy, tak bych řekl, že se scénáristé trošku přepsali, ale dá se to přehlédnout. Průběh filmu to nějak nenaruší, bázlivky to jistě vyděsí, jako že já sem se bál moc. 75%. ()