Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů - ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Anarion

Tento film je opravdu válka, ale s filmovým řemeslem - totální absence jakékoliv invence, vše, především exteriéry, tvořené až příliš na efekt. Snad všechny scény na mne působily, jak kdybych něco podobného už někde viděl (rozumějte "Vykrádáme (nejen) 300"), no a aby toho nebylo málo, tak k tomu ještě hrozivé herecké výkony. To, že řecká mytologie je zde opravdu hodně, hodně deformována už snad ani nemá cenu zmiňovat. Když si tak uvědomuji, tak největším plusem tohoto snímku je, paradoxně, jeho snadná zapomenutelnost. ()

BradleyT

Je to krvak typu 300 a na jako takovy se proste musime divat. Zadna nuda, hodne brutality a akce, tak to ma byt. Svuj ucel film splnil, na Oskara to samozrejme nebude. ()

eXot12

"No konecne" slova ktore vyslovila moja priatelka ked zacali zaverecne titulky vystihuju film najlepsie. Film ma nijak neobohatil, nic mi nepriniesol, nebavil som sa no netrpel som pri nom. Ozelel by som pribeh ak by tam boli aspon efkty, kedze som to pozeral v 3D, ale aj tych tam bolo pramalo, sorry ale to ako tam strieka krv tak to je trosku malo na lepsie hodnotenie filmu. Zaverecna bitka bola sklamanim, cakal som ze aj ked sa nic nedialo tak zaver bude stat za to, zial cakal som marne. Celkove ocakavania neboli vysoke, ale ani tak neboli naplnene. Myslim ze na tento film si o 2-3 roky ani nespomeniem ze som ho videl. ()

kiararaftl

Takze, 1 hviezdicka za Luka Evanse, ktory bol najcharizmatickejsi, najlepsi a takeho boha Dia som este nevidela. Druha haviezdicka za prenadhernu Isabel Lucas a bitku bohovia verzus titani. A tretiu za dokonale efekty, hudbu a vyzor Henryho Cavilla. Vsetko ostatne bolo zle alebo vylozene vtipne. Postavy sa chovaju nelogicky, nerozumiete co sa preco stalo, film je velmi velmi povrchny az mate pocit ze to zle prestrihali alebo co. Vobec nejde do hlbky. Freida Pinto tu bohuzial zaostava, jej krasa vobec nevynika. A dokonca aj ten koniec ktory mal byt velkolepy vyznieva do prazdna. Jednoducho nedotiahnute do konca. ()

Kapka68

Imortals je film, který plně naplnil mé očekávání. Chvílemi sice až nudné průpovídky, což nám ovšem plně vynahradí fantastické souboje a hlavně závěrečná bitva! Celé nespočetněkrát podtrhává Freida Pinto, coby naprosto nádherná panenská věštkyně. (75 procent) ()

Unterschleif

Je to čosi ako 300, Trója a Súboj Titanov v jednom. Po audio-vizuálnej stránke sa jedná o dokonalé dielo. Hlavne súboje sú natočené veľmi pôsobivo. Do toho pridajte nejaké tie filozofické úvahy nad spravodlivosťou a dostanete Immortals. Paráda. ()

Cannonball

Priemerný herci, priemerný príbeh a priemerná réžia, zabalená do zlatého obalu. Bol som pripravený na slabučký odvar 300 plnej akcie, aj keď surovosti bolo neúrekom celkový dojem bol rovnaký ako samotné 3D spracovanie. Vyzeralo to dobre ale úplne zbytočné. ()

a0001

Nuda, nuda a opäť nuda. Žiaden dej, predvídateľný film, bez nápadu, vkusu, umu, zaujímavosti. Ešte, že som nešiel na túto prázdnotu do kina, bol by som si pýtal eurá za lístok späť. Barbal Conan 2011 ma upútal viac. ()

Snowball

nudný, absolútne neprehľadný film...úplne som sklamaný. ONIČOM ...vizuálne efekty ma tiež sklamali...a cely tento film proste smrdí....ani to nekukajte...zaspíte....pche ()

CrazymanM

Pro mě jen takový průměrný film,se spoustou nelogičností,zaujme snad jen pěkným zpracováním a Mickey jetaké velmi působivý! ()

hadouken

Musím říci, že jsem od tohoto filmu zas tolik nečekal, ale byl jsem úplně do poslední chvíle nadšen. Samozřejmě se to celkem různí od řecké mytologie, ale když jí pominu, tak film byl úplně skvělý. Co se týče grafiky, akcí, pro mě i silného příběhu, skvělého Mickeyho Rourka, zárověň i pozadí věštkyně, musím dát 5*. Chtěl jsem 4, ale nejde to. Tento kousek se mi líbil nejspíše i více než 300. ()

djbarrel

Celkem dobrá, ovšem dost bezduchá zábava. Příběh je celkem OK, ale pecka to taky není a charaktery postav jsou taky průměrné. Nicméně vizuální stránka je v pořádku a film se ubírá celkem svižným tempem, tak se člověk ani nestačí nudit a celkově se pobaví. Možná jsem po shlédnutí traileru čekal o něco málo víc, ale zklamán jsem od tohoto filmu neodcházel. 65 % ()

DonBraso

Skvělá podívaná,která sází na jednoduchý příběh,bitvy seříznutý od hlavy až k patě,Mickey Rourke,stylizaci a mytologii v lehkém tonu.80% ()

IZFNP

Bolo fajn od tohto filmu nič nečakať a predsa len niečo dostať- vizuál pohybujúci sa na hranici geniality. Filmu sa nedá uprieť estetičnosť, i keď mu chýba príbeh a hĺbka. No keďže som nečakala veľa, nemalo ma čo sklamať. A napokon z toho bol aspoň (do)pozerateľný, celkom zábavný kúsok. Aj také filmy musia byť. ()

Gand_alf

STRUCNE To najhorsie: 1.herecke vykony - na urovni hereckeho kruzku na zakladnej skole(okrem Rourka). Niekedy som sa musel smiat nad tym amaterizmom 2.obsah - nic moc(ale to ani nebol zamer), resp.mnohokrat opakovane klise, napady... To najlepsie: 1.krasna Freida Pinto 2.zaverecnych asi 15 minut. ()

JohnCoffe

Rozhodně se nejednalo o propadák ve stylu nového Souboje Titánů, což už je úspěch ve který sem před začátkem moc nedoufal. Návštěvou kina bych svůj dojem z dobré kamery i akce zvýšil na 4* ale i tak jsou velmi silné 3* pro film vyznamenáním. S filmy které se zaobírají tématikou antického Řecka se v poslední době roztrhl pytel a Immortals jsou v tomhle ohledu asi jedničkou . ()

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012

Superman postaví Velkou čínskou zeď

Superman postaví Velkou čínskou zeď

11.02.2012

Uvidíme, co na to Čínská lidová republika :). Tak nebo tak, Edward Zwick pokračuje v přípravách svého nového historického eposu The Great Wall pro studio Warner Bros. a novou produkční společnost… (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?