gondik

Tady je to tezky. Namet skvelej ... bylo tam nekolik dobrejch scen, ktere mi zpusobily sok nebo nahnaly pekne mrazeni ... jenze mezi tim to vzdy opadlo a atmosfera se u me opet budovala od sameho zacatku .. skoda ()

Nawri

Nevím co si o tom mám myslet, každopádně má však Fourth Kind strhující atmosféru a pro fanoušky E. Dänikena "povinná četba". ()

MarsVl odpad!

No trošku blbost, u které se divím že má téměř 70%!! Jako kromě herců to bylo úplně shit. 1* a bez známých herců bych dal jasnej odpad. EDIT: zkouknuto po x.letech znova a menim na odpad, nechapu hodnoceni 62%. Zdravy clovek to nemuze hodnotit nad 2*. ()

Dslike

Nie najhorsie, ale predsa len to skriiipe ....naozaj nemam rad ked musim filmy s nalepkou ,,podla skutecne udalosti" vysvetlovat niekomu kto by zapredal dusu zato, ze ten film je pravdivy a zabery su autenticke....ako bolo ale vo filme povedane, verte-neverte. *** za napad so sovou, za sumersku civilizaciu a zato ze na moje mile prekvapenie nebol film plny nechutnych zaberov ale dokazal mi vycarit par zimomriavok aj inym sposobom. EDIT: dodatocne som si este spomenul na myslienku co padla vo filme a mne osobne sa velmi pacila ,,Rovnako ako je prirodzene citit za to vinu, je neprirodzene mysliet si, ze za to môzes" .... ()

pepo701

keby sa dalo tak dam 3 a pol * ale takto to vidim skor na 3*. horory velmi nepozeram a preto nebudem s nicim porovnavat. mila jovovich podla mna nesklamala, film nie je "strasidelny" sam o sebe, skor to bude huste ak uverite tomu ze to je podla skutocnej udalosti.ak vsak nie, tak filmovy zazitok skonci s titulkami a po case si na Fourth kind uz ani nespomeniete - takto to bude asi aj v mojom pripade ()

columbova

Zľakla som sa iba raz. A to je na film, ktorý sa tvári ako horo-thriller nakrútený podľa skutočnej udalosti málo, málo, málo. ()

Elegnor

Jestli něco nemám vyloženě rád, tak to jsou filmy, tvářící se jako dokumenty.. A čím víc se snaží být přesvědčivý, tím je to horší, zvlášť když na tom neni ani zbla pravdy. Pro mě by tohle bylo dost zajímavý scífko, jen kdyby to nemělo tu přehnaně dokumentární tvorbu.. Možná je tenhle styl moderní, ale dle mýho to smrštilo pěkný scífko s potenciálem na úroveň shitoidní teenagerovský zábavy.. Škoda, ta sova byla fakt děsivá.. ()

ondey

Laciné, laciné, laciné, milionkrát viděné a použité. Vemte do ruky domácí kameru, začněte do ní pištět a řekněte, že je to podle skutečné události. Děckáááá, tímhle filmem jsem se od vás teda vydírat nenechal. Profackovat vás. Vyčůrat, pomodlit a spát! :D ()

Marrianna

Tak nějak jsem od první věty "hele mám dobrej film, podle pravdy, nechceš se kouknout?" tušila, že v tom bude háček, po prvních patnácti minutách se z háčku vyklubala skoba. Jak tomuhle někdo může uvěřit ....to si myslím, že je největší chyba celého filmu. Každopádně jako takový jemnější příklad hororu, to nebylo až tak špatné. Ty hlavní prvky to mělo, chvílemi mé chloupky měly i nutkání povstat....což se ale nestalo, takže zůstávám u malilinko lepšího průměru. ()

Bigwave

Na mě trochu dojem udělal, i když jsem už unavený z těch rádoby skutečných událostí. Ale za spojení jakoby autentických záběrů a samotného filmu u mě velké plus. ()

Cortesz

V případě tohoto snímku jde spíše o thriller, než-li o horor, který ve mě evokoval hned při titulcích nechuť konstatováním, že jde o pravdivý příběh, ale budiž. Filmy tohoto typu, které se zabývají "UFO" tématikou, únosy lidí mimozemšťany apod. alá Akta - X, mě docela lákají, a tak jsem byl v jádru docela spokojenej. V hlavní roli mimo jiné září a zároveň překvapila MIla Jovovich, která zde dokázala, že ji jde i jiný typ herectví, než na jaké jsme od ní zvyklí. Zde dokázalo, že herectví vážnějších a složitějších rolí zvládá a je příjemným zpestřením celkového dojmu tohoto lehce nadprůměrného "UFO" thrilleru. ()

angel.CZ

Tak co myslíte si že je to pravda ? Velice diskutabilní film. Pokud je to pravda tak proč to nevyšlo najevo hned v tom roce či o něco později ?A byl by to nezvratný důkaz. Já jsem na pochybách poněvač mě teorie UFO nebere ;-) 45% ()

MeatFly_cz

Perfektně natočený (hlavně ty záběry natočené kamerou) šokující a velmi zajímavý film , který patří do té kategorie filmů, které prostě musíte vidět. Jedním dechem musím dodat, že toto je mistrovské dílo! Bez debaty 5* neboli 100%, musíte vidět!!! ()

Dinsberg

Ještě před oním "otevřeným" koncem jsem byl připravený dát 4*. Skvěle rozjeté pseudodokumentární hororové orgie, kde na hraný materiál navazují "autentické" záběry amatérských kamer slibují mnohé a musím uznat, že tím je film naprosto jedinečný. Dějová linie je už však jedinečná méně. Osvětlení pojmu "čtvrtý druh" je provedeno už v prvních minutách a de facto je tím odhalen film jako takový. Zbylá hodina a půl je už jenom vizuální vata, doplněná o záběry neidentifikovatelných létajících objektů. Pár slušných lekaček to už výsledek moc nezachrání. ()

LukeSharp

Už na začátku,kdy má Milla ten dramatický projev,jsem začal tušit,že se bude jednat o kardinální průser......a stalo se.Banda bláznů vidí nějakou zkurvenou sovu a strašně z toho šílí(občas dvojnásobně a to když na scénu nastoupí rádoby autentické záběry od skutečných lidí),pak začne šílet a děsně řvát i hlavní hrdinka a to je vše přátelé.Z celého filmu,který je mimochodem téměř totožný s hlavní zápletkou Akt X,tak mám pocit,že by se to mělo spíše natočit jako detektivka,kde prostě šílená matka(a že ji muselo v té hlavě mrdat pořádně) zabije svou dceru a jebne jí z toho ještě více.Pár scén sice celkem zaujme,ale jako celek to prostě vůbec nefunguje. 40% ()

Unlink

A možno si to len zle vysvetlijú, z kresťanského pohľadu by sa mohlo povedať že to je posadnutie diablom... ()

Black3R

Pozeral som to sám v noci počas tmy, a najskôr som zaspával a až keď prišla scéna keď si doktorka pustila krik s kazety tak som ten film sledoval ako tá sova :D Naozaj to má dych vyrážajúce scény a konečne som sa bál, toto som očakával :) Super až na ten začiatok .....85% ()

Peter-1307

Vadilo mi: - slabosť scénaru, - slabosť hercov, - slabosť réžie, Jedine čo bolo silné bol dokumentárny ráz filmu, a aj to mi vadilo. Tento film skutočne je len slabý odvar toho, ako by mal vyzerať film “a la paranormálne aktivity”. ()

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje