AngiS

Tohle není citový vydírání..tohle je realita.. tohle se děje.. Co se týče filmu..tohle je Cameron Diaz trochu jinak.. jako každá matka by bojovala až do uplnýho konce, a nepřipustí si prohru, a na úkor toho nevnímá pocity vlastní dcery.. A ač nejsem typ člověka co u filmů brečí.. Obdivuju toho, co neuronil ani slzu.. ()

thorewi

Velice příjemné překvapení, především od Cameron Diaz, kterou osobně s kvalitními filmy spojenou nemám. Typický zástupce filmů "Jedno oko nezůstane suché", nicméně celá story je podána nenuceně a s určitým hlubším smyslem, což film vyzvdivuje nad béčka tlačící pouze na divákovy city. 90% ()

Ilhan

Vzhledem k nominovaným snímkům nechápu, jak mohli akademici nechat tento film jen tak bez povšimnutí. Stejně tak výkon Cameron Diaz alespoň za nominaci určitě stál. ()

I.AM.NOT

Závažné téma jehož emotivnost je umocněná dětmi. Nechci být za necitu a tak velmi stručně- je to především velmi roztahané a závěr překvapí, ale rozhodně skýtal vetší potenciál. Cameron Diaz byla snad role napsána na tělo, ale i tak jen 3/5 za tu strašnou utahanost děje. ()

ElChe26

Původně jsem chtěl dát i nižší hodnocení, ale nakonec to přeci jen zachránil A. Baldwin. :-) Jediné vysvětlení, které mě napadá, když se ptám jakto, že tento film má tak vysoké hodnocení, je to, že snímek není sám o sobě povedený, ale že těží a parazituje na nepříliš radostném příběhu. Snímek se ani na minutu nesnaží vyjít z ubuleného údolí, kterým kráčí po celou dobu. ()

VIPerson

Hned po filmu jsem měl nutkání dát hvězdiček 5.Ale když to tak celkově sesumíruji tak to bylo šílený citový vydírání...jasně pohltilo mě to a jako diváka dostalo na kolena,ale objektivnost mi prostě nedovoluje dát 100%.Jistě jeden z těch povedenějších "vydírajících" filmů... ()

Perry-

Uměle vykonstruovaná dojemnost made by USA... herci možná hrají dobře, ale film je neuvěřitelný kýč, který si bere za cíl atakovat slzné kanálky. Bohužel, u mě mu to nevyšlo a tak jsem prohlédl silnou nudu. ()

janisska

Zpočátku film nabízí silné téma: Kde leží hranice sobeckosti?; Když žiju vlastní život, nakolik jej žiju pro sebe? Příběh se rozvíjí sympaticky vícestranně, leč pomalu se začínají objevovat určité nelogičnosti v psychologii postav (viz Subjektivův komentář). Tyto nelogičnosti se v závěru osvětlí a všechno do sebe dokonale zapadne - bohužel až příliš dokonale. Vše, čím nás film nenechával v klidu (vše, čím se film zdál zajímavý), se sjednotí do prostého, dojemného a kýčovitého závěru. ()

danielosbourne

Úžasný film, který rozproudil mé emoce na nejvyšší stupeň. Snažil jsem se udržet slzy,ale nepovedlo se mi to a do konce filmu už jsem je nezastavil. Film nabouchaný emocema, se skvělym scénářem a nečekanými zvraty. Nemůžu jinak, než dát plný počet hvězd. Už jen proto, že mám rád smutné konce. A to tenhle film splňuje. Neskutečnej emocionální nářez. ()

kedl

Rakovina je svině to všichni víme, ale tenhle snímek není ani, až ta o rakovině jako o vztazích v rodině, trápení, porozumění, mateřské lásce, obětování. Nick Cassavetes ví jak zahrát na city, ostatně to už předvedl i v " John Q.". Skvělé herecké výkony, abych se přiznal u Diaz jsem to nečekal, ale zvládla to perfektně. ()

Kanca

"Kdybych neměl rakovinu, tak bych tě nepoznal. Jsem rád, že jsem nemocný." Film, který z vás už prvoplánově chce vyždímat spoustu slz...A musím říct, že to se v mém případě povedlo. Bylo to smutný, dojemný a srdcervoucí, ale nevím, na těch pět tam něco chybělo. ()

dopita

Zápletka filmu je trochu zvláštní a hodně americká. Nějak se mě tomu nechtělo věřit. Ale budiž. Dramatický příběh s těžkou (a neléčitelnou) nemocí u dítěte režisér pojal jako rodinnou podívanou. Tak na mě aspoň film působil. Což mi zrovna moc nesedí. Ale budiž. Závěrečná emotivní scéna u soudu s překvapivým odhalením mě nijak nedojala a víceméně mě nechala chladným. Mám chuť říct "ale budiž", ale seru na to. Film se tváří jako děsný drama a přitom je nablejskanej až hanba (občasný blití to nezachrání). Na druhou stranu obsahuje pasáže, který se docela povedly a třeba Cameron Diazová opravdu hraje a já s ní kupodivu v takovéto roli nemám problém. Hodnotím 60% ale s úšklebkem ()

Krabak

Přiznávám, že i ta slza se chtěla prodrat ven...mužně jsem ji zamačkával zpátky do oka :) Super film. --->95% ()

veronica_mac

Tak tohle je docela dost citová bomba. Doslova. Nevěděla jsem, jestli mi to ''citové působení'' spíš vadí, nebo mě dostává. Konec potěšil, ale zklamalo mě, že v tom kufříku od pana A. nebyly prachy za případ, haha. ()

EKLEKTIK

"Byl to dobrej život, ne?" Zůstaneš bez večeře, když nedáš sestře ledvinu. Nebo, když nedáš sestře ledvinu, máš měsíc domácího vězení! Až tak absurdní tento film zase není, ale stejně se mi nechce moc věřit, že by nějaká matka pro prodloužení života své dcery, nechala s naprostou samozřejmostí mrzačit její mladší sestru a udělat z toho běžnou součást spokojeného rodinného života. Každopádně je toto anachronicky sestříhané drama poměrně autentické i mrazivé, stejně jako dojemné či slzotvorné. ()

Harapes

Silné téma,Cameron Diaz hrající sama sebe apouto rodiny a těžká rozhodnutí.Silný a emotivní film.Doporučuji ()

venom14

Ten film je obrovská citová vydíračka,ale když ve mě nijak velké emoce nevyvolala,tak nemůžu dát víc než 3 hvězdičky. ()

Kejt.lin

Ani ne tak filmově a efektivně zpracované jako příběhově naprosto dokonalé... nerada bych opomenula že My sister´s keeper má opravdu výtečný hudební podtext, smekám...Spletitá cesta plná překážek, která vede stejně už od začátku k jednomu jedinému cíli: nakonec zjistíš jak posranej je život. A přeci na něm záleží, máš ho ráda i když ho máš tak zatraceně těžkej. Protože obsahuje i ty krásné věci, lidi okolo tebe a nenaplněné sny. Přijít o něj vědomky a čekat až příjde ten úplnej závěr, s očima přivřenýma kvůli tomu, že lidem okolo tebe se bortí vše o co se snaží a výčitky, neustálé výčitky a nekonečné otázky "proč" .. tak tohle je strašně, ale strašně těžká smrt .. a přesto pro někoho jediné východisko k vysvobození... "Pamatuješ na to léto, kdžy jsem odjela na tábor ? Měla jsem strach, že se mi po vás bude stýskat. Než jsem nasedla do autobusu, řekla jsi mi abych si sedla na levou stranu, hned přímo k oknu, abych se mohla ohlédnout a vidět tě tam.....teď si tam sednu taky" .. ()