Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

Fawkes

Konečně pořad, na který má smysl se dívat. Je pravda, že to Zdeněk Pohlreich svým chováním někdy přehání, ale bez toho by to možná nemělo tolik sledovanosti. Jsem rád, že půjdou od září nové díly, totálně mě naštvali těma kravinama jako je Na nože, nebo Šéf na grilu. Některé české restaurace by se nad sebou měly opravdu zamyslet. ()

boul

pro člověka co dělá v oboru a dívá se na ty hnusy kolikrát, nebo na opak na parádní vychytávky u jiných nebo z ruk Zdenka tak můžu jen říct, to mám rád :) týpek co řekne na rovinu opravdu vše a přesně tak jak to v Gastronomických normách má být! ()

agassi68

Začal som to pozerať na JOJ ešte s Jardom Žídekom. Niektorým sa zdal pritvrdý, na čo som oponoval, že len na tých čo si to zaslúžili. Po odchode JŽ súc zvyknutý na moju obľúbenú reláciu som si pozrel Pohlreicha a potvrdilo sa, že na veľkú dieru veľká záplata. Zdeněk má dar povedať priamo do očí, čo si myslí, nezameniteľným spôsobom. Bravo! Viac Pohlreichov do všetkých podnikov, nielen reštauračných.. ()

krabatt76

"Proč zase já ?!!! Do p..i !!! " .-.-.-.-.-. Vařit delikatesy s rozpočtem jaký má ZP ve svých "nóbl lokálech" pro kravaťáky a pražské naboby ,by asi dokázalo hodně kuchařů v restauracích i domácnostech.Ale umění dobře uvařit se stále se ztenčujícím rozpočtem mnoha dnešních domácností, to je to opravdové kuchařské umění .Přínos tohoto pořadu moderovaného tou plešatou nevymáchanou hubou vidím spíš v nastavování zrcadla stavu restauratérství v Čechách na začátku 21.století.Jednu věc,která podle mne ale vůbec nesouvisí se solventností majitelů či nájemců restaurací je pořádek v kuchyních.Jsem od nátury pěkný čuně,ale to co jsem viděl v recenzovaných restauracích v tomto pořadu šokovalo i mě.A ty prasata si tam k tomu ještě pozvali televizní kameru....To mi hlava nebere.... ()

Luk Skywalker

V tomto pořadu se dozvíte, jak některé restaurace (ne)umí vařit a některým se to podaří napravit, za což jsou odměněni nálepkou od Zdeňka Pohlreicha (tam bych se nebál si objednat). Koncepce se od první řady lehce změnila (např. zátěžové testy zmizely, i když se v páté řady objevily, finální hodnocení, kdy ho nedělal sám Pohlreich, ale pozval si svého známého), ale každý pořad se nějak vyvíjí. Navíc Zdeněk Pohlreich v hlavní roli to je trefa do černého, ty hlášky mu snad někdo vymýšlí. ()

char_t

Asi nejlepší česká reality show. Ani ne tak kvůli vaření, či kvůli Pohlreichovi... Ale je fajn vidět, že za každým krachujícím podnikem je jeden blbec, jeden zloděj, jeden flákač a jeden čecháček, co tomu plešounovi se strachem v očích odkýve první poslední a ukazuje při tom prstem na všechny ostatní. Taková sonda do podnikání v Česku. ()

Adm.Nelson

Když určujete ceny, vole, tak se chováte jak vožralí milionáři vole, jó? Pětašedesát procent, deset procent, meničko za stodeset, vole, pštrosa, video, vole, píčoviny, vole... ()

BeranSon

Zde opravdu můžeme hovořit o převratu.Převratu v tom smyslu, že je toto lepší než originál, a to jen díky Pohlreichovi. Ten to doopravdy uvádí na pravou míru a dává tomu ten pravý český nádech, v TV pořadech, to je naprostá špica. 10/10 Jelikož jsem viděl i originální verzi, musím říci, že Ramsay je suchar. ()

lemonova

Čo sa týka reality-show, obvykle nezvládam dopozerať ani ich upútavky.. toto je jediná výnimka, ktorá má niečo do seba. Zdeněk Pohlreich je neotesaný, nie práve sympatický, dosť vulgárny, ale tak presvedčivý a autentický, že tento inak béčkový žáner ťahá od dna. A navyše mám pocit, že to má aspoň nejaký zmysel. ()

fablefavorit

Hlavní žabák v podobě pan Pohlreicha je definitivně o kus sympatičtější osoba než jeho skotský, věčně nasraný kolega. Jeho hlášky a neustálé nadávky jsou vynikající a diváka vždy pobaví. Hlavní tahačem je pro mne ale snůška kreténů, které se s každým novým dílem objeví na televizních obrazovkách. ()

Ydrosten

Z různých pohledů se todle špatně hodnotí. Z POHLEDU KONZUMENTA JÍDLA : hmm tak fajn, takže můj oblíbený smažáček a čtvrt kila hranolků za 60 Kč, vystřídá pelatitimuňonézes alá pitulete se super exklusiv manifik křupavým obalem a vařenou kapustou (brmabory dělaly komunisti vole a lidi toho mají už dost vole kurva)  z hmotností 100 g, za který vypláznu 450 Kč. Z POHLEDU KUCHAŘE : fajn, přijde nějakej strejda kterej tomu rozumí a konečně mě buranovy řekne jak to dělat správně - škoda že jsem kvůli tomu chodil 5 let do školy, protože stačí přece jeden strejda a jsem buďto za debila, nebo lajdáka, nebo prostě jen nemám dostatek zkušeností - podle toho jakou má zrovna strejda náladu. Z POHLEDU MAJITELE / PODNIKATELE : jé udělám si reklamu a ještě se mi sem pohrnou lidi, páč mi dá Zdeněček jednu svoji hvězdičku. // - // Tak já nevím, v podstatě proč ne, kolikrát ty restaurace potřebujou pomoct, to si řekněm na rovinu a kdejakej jouza co sežral všechnu moudrost světa a založil si stravovací zařízení to taky nemyslel ze začátku tak zle jak to nakonec dopadlo. Problém je v tom že Pohlreich nějak neumí pochválit. Kluk se snaží co může, udělá všechno co je v jeho silách, všichni si oblizujou huby až za ušima a Pohlreich jen zkřiví hubu a pronese "no hele, kdyby todle bylo tak a tak, tak se ti sem pohrnou lidi" Zdeněčku, mám pro tebe špatnou zprávu - když přijedeš do restauračky která je v kempu nebo v HorníDolní, tak si tam lidi jedou ten smažáček dát cíleně protože ví že už jen tady si ho dají kvůli tomu žes už všude byl a všude ten smažák kuchařům vymlátil z hlavy. No a potom co do takové restauračky přijde imbecil jako ty a začne tam rozumovat o tom že musí vyvařovat jak v Grandu - šnečí ulity, lanýžové hoblinky, pečené chobotnice a podobný super věci, tak tu restauračku můžou rovnou zavřít protože na jídlo za 8 000 tam nikdo jezdit nebude.. Každý díl znamená to že se kuchař buď ztrapní před celým národem a všichni ho mají za debila, nebo se kuchař ztrapní tím že si to nenechá líbit a začne se bránit a v tom případě ho Pohlreich vykreslí za zádama v takovém světle že má kuchař po kariéře a má utrum. Majitel je samozřejmě rád že se zbavil kuchaře (o kterém do té doby mluvil jako o mistrovi svého řemesla) a najme si jiné 3 momentálně postižené, aby dokázal že on je pán ve svém podniku a že kuchař je jen podřízený. Taky by to chtělo vyzdobit takhle a takhle, protože lidi chtěj nějakou zajímavou restauraci a né to co viděly už 100x (většinou to znamená přikoupit z bazáče sádrové parohy, do krbu dát umělé poleno a topit plynem, atd.) Host se potom bude cítit líp. Jó a ještě ty ubrousky, ty nejsou v souladu z výzdobou, takže by to chtělo taky změnu. Na konci pořadu má majitel / podnikatel o půl mega lehčí kapsu, kvůli tomu že musel překopat půl hospody, v kuchyni 3 degeny, kteří mu akorát jsou na zlost protože 2 nemají tušení co je "režon" a nebo proč je tu ta zednická lžíce (alias nožík na dort) a ten 3tí je namyšlenej debil co si řekne o 3x vyšší plat než měl kuchař původní - ale majitel je spokojenej protože má zadáčo v TV reklamu a zbavil se kuchaře kterej si dovolil říct svůj názor. Výborný pořad jen co je pravda. (rači nehodnotím, páč bych tím mohl urazit ty 5ti hvězdičkáře co se nad sprostým Pohlreichem rozplývají a nevadí jim že by si v tom restauračním zařízení po změně nemohli dovolit ani obyčejnou polívku. Je prostě super, přijít do té své oblíbené restauračky a místo KnedloVepřoZelo, číst PastétiAlaTutiMutiExclusiveManifikSpeciálo které stojí 8x tolik. Polívka za 300, poloviční řízek než dříve a 5 brambor za 800, dezert (polotovar jen mírně dozdobený) za 200 a k tomu sifon za 100 = 1500 x 3 lidi ..... A to se ani nebavím o tom že na samotném začátku celé šou nahodí plešatý pán 3 výrazy ještě než to vůbec začne  Výraz 1 : panebožedoprdelevolekurva kam jsem to vlezl, ta hospoda vypadá jak ze špatnýho filmu ... Výraz 2 : v tomhle pajzlu je všechno špatně, protože ubrus není bílej ale světle modrej a ty ubrousky jsou žlutý (vyvalí oči a ukáže že je na omdlení) ... Výraz 3 : ještě než mu donesou jídlo postěžuje si že na stole jsou solnička, pepřenka a parátka, což je zločin protože kuchař má udělat jídlo tak aby nic z toho člověk nepotřeboval - o 2 minuty později zkřivý hubu a řekne že to je málo solený a že si to dochutí. Prostě je fuk jak moc se kuchař snaží vždy bude za venického smažiče hranolků. Super jsou taky ty "pochvaly" kdy plešatý pán řekne s těžce zkřivenou hubou "jo je to dobrý a ta chuť se krásně roztáhne když to jíte, ale ...." a už nadává na to že zelí je moc, řízek je velkej, knedlík je špatně ukrojený / moc tlustý, vepřové se má dělat 37,8 minut a ne hodinu ...... prostě debil co nikdy v životě nikoho nepochválí protože je to debil. A na závěr ještě majiteli dobře poradí aby všechno 3x zdražil, jinak nevydělá. () (méně) (více)

Liduskaa

Bohužel to vyzní jako neoriginální kopie originálu:) ale dávám čtyři za to že se to třeba ještě nějak vyvrbí a my nebudeme ve svých restauracích jíst blafy :D a ještě se u toho pobavíme:) ()

bolf!k

Není to špatné, první díl super. Pohlreich srší vtipem. Druhej ještě taky, ale pak to začalo bejt trochu stereotypní. I sám šéfkuchař se začíná opakovat a celkově pořad ztrácí dech. Jsem zvědavej na další díly. Zatím 75% ()

illy.cz

Není to úplně špatné, ale Gordon Ramsay je úplně jiný bourák než Pohlreich. Kitchen Nightmares je prostě skvost, tohle se s tím nedá moc srovnávat, ale i tak si Prima určitě zaslouží pochvalu.. ()

Mashak

Asi nepovím nic nového. Pořad podle mého zcela jedinečný a jedinečný je i jeho průvodce. Nevím přesně odkud se pan Zdeněk vzal, ale doufám, že tady bude dlouho! ()

Dimo

Produkt české televize (nemyslím ČT !), který mě dokázal zaujmout, když na něj narazím, rád si k Pohlreichovi sednu a bavím se. Mínus vidím v tom, že při sledování dostávám hlad a také moc nerozumím názvu. Nu což, podle gusta... ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj