Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

Chajimwitz

Nechat se vulgárně jebat a zesměšňovat od nějakého kuchtíka a ještě se u toho natáčet do televize, na to už musí být sakra silný žaludek a pořádná dávka exhibicionismu. Na mě by to ten odjebek zkusil jednou a dostal by takovou pecku mezi parohy, že by zapomněl i na to, jak se dělá hemenex. ()

Ukko

Pólrajch mě sice poslední dobou (doba kovidová a postkovidová) sere, ale starý díly jsou prostě super. Tehdá jsem ho považoval za pedagoga české gastronomie. Dneska spíš za mrzutého pána, kterému chybí jeho milijóny. ()

Ad4mson

Pro lidi, které gastronomie zajímá a pohybují se v ní je Ano, šéfe opravdovým pohlazením. V záplavě "sr*ček, které Prima v poslední době produkuje je tento pořad skutečným skvostem. ()

bidja

Pořad má k dokonalosti daleko. Přesto je to z mého pohledu prozatímní majstrštyk televize Prima. Ne že bych ji sledoval, ale archiv pořadu na webu mě potěšil. Schéma je sice vzato z GRKN, ale zcela správně je zaměřeno na hlavní nešvary českého pohostinství, prostředí, suroviny, vzhled, zažité předsudky. Hlavní představitel je sice o hodně měkčí než GR, ale stále dokáže pobavit. Za výbornou bych označil hudební dramaturgii jenž servíruje jednu podkreslující skladbu za druhou. Zatím musím ocenit i produkci, myslel jsem, že mě to bude po pár dílech nudit, ale vždy se najde nějaká vyvařovna a jejich pasažéři, kteří jsou zajímaví. Plný počet tedy hlavně za, že mě to pobaví, ale hlavně taky za to, toto zrcadlo naše kotlina potřebuje. ()

Clavius

Někdy sice s jeho rozdáváním nálepek nesouhlasím, ale jinak se jedná o další televizní pořad (po Uvolněte se, prosím), na který se rád každý týden dívám. ()

crozet

Uvědomit si a přijmout, že je obecně dobré nechat se poučit člověkem, který se ve svém oboru spolehlivě vyzná, mi trvalo do dospělosti (děkuji, že jsem se vůbec dočkal). Navíc Pohlreichova mentální převaha nad naprostou většinou osob, které mu kdy zkřížily cestu, resp. nad většinou našich bližních všeobecně (srov. např. s politickou nebo kteroukoli jinou reprezentací), je poněkud zjevná a nesporná. ()

RomanHyde

Jak si představuji průměrného Čecha? Stejně jako nás ztvárnil bulharský karikaturista - brouk pytlík s pupkem, v sandálech s ponožkama do půl lýtek , igelitkou Lidl v ruce a lahváčem v druhé. A přesně jak se tahle naše povaha odráží do naší vizáže, do politiky, stejně tak vypadá i průměrný kuchař a kuchyně v restauracích. Samozřejmě že kuchař nemůže fungovat bez strávníků, ale my jim ty šlichty z prášků a polotovarů s kečupem ozářených v mikrovlnách a smažené ve friťácích baštíme jedna radost. Zdeněk Pohlreich a TV Prima nastavují zrcadlo a nezůstávájí pouze u toho, snaží se pomoci tento bídný až katastrofální stav změnit. Vznikl tak jeden z vůbec nejlepších televizních pořadů v dějinách našich televizí, který obsahuje prvky reality show, tragikomedie a někdy i dramatu :) Nesmrtelné jsou Pohlreichový hlášky, napři: "Máš to suchý jak cesta" nebo "Kečup mám rád, ale né v jídle" :) ()

houseofwax

Před rokem bych byla Zdeňka Pohlreicha nejradši rozporcovala na malé kousíčky, jak mi byla jeho osoba tuze nesympatická. Rok se s rokem sešel, já zjistila, že Áno, šéfe je asi nejlepší pořad, který kdy televize Prima vyprodukovala a že on vlastně není takový protiva, jak se na první pohled může zdát. A jeho hlášky? Nemají konkurenci! ()

Furmi

Stále poriadná sranda a hlavne (aspoň vyzerá) nenútená ako u väčšiny relácii a podobných Show. Ano šéfe ukázalo že i televízia vie vyrobiť a vysielať celkom pozerateľný počin ktorý skutočne si rád pozriem vždy. 70% ()

Kratoc

Na české poměry rozhodně nadprůměrná reality show a zajímavá sonda do prostředí a zákulisí českých restaurací. Pohlreich zcela viditelně kopíruje styl G. Ramseyho, protože v mnoha "civilních" rozhovorech se projevil jako úplně normální člověk, na rozdíl od toho nerváka, kterého předvádí v TV. Ale to rozhodně není špatně, dělá show a vytváří tlak a pro diváka je to velmi zábavné. ()

punk_zero

Zdeněk Pohlreich je borec. Tie jeho hláśky, najme keď kuchár je otrávený tým že ho stále kritizuje. . Na zaćiatku seriálu ma dostalo to ferari či čo to bolo. Uź som myslel, že stále bude chodiť na ferari aby upútal pozornosť ľudi na tu reštauraciu :) ()

Skarface

Pecka pořad občas nějakej slabší díl který mě moc nebavil ale většinou to stálo za to a že to je převzanej pořad od někud ? to mi vůbec nevadí Zdenda válí , já se válím smíchy něco se přiučím a o tom to je ne ? :) těším se na slovenskou verzi :) ()

Ondrej120

Jak jsem to ze začátku neměl rád tak s přibývajicím časem jsem tomu přicházel na chuť. Jeden opravdu jeden z těch lepších pořadů české výroby. Pohlreich je přesně ten typ člověka co se do takového pořadu hodí. Ale opravdu to co se kolikrát děje v těch restauracích a jak to tam vypadá je vážně HUMUS!!!! ()

Hepy13

Není v televizi pořád který bych sledoval raději než Ano šéfe! Tato show zkrátka převyšuje všechny ostatní minimálně o několik tříd. Už to ani nepočítám kolikrát jsem celý pořad viděl. U nás doma se z tohoto pořadu stává pomalu už tradice. Ty exoti v těch kuchyních a restauracích, to se prostě nedá. Zdeněk Pohlreich je geniální hláškař, kuchař, bavič moderátor a já nevím co ještě všechno. Někde jsem se dočetl že nejpoužívanější české slovo je "Vole" a tenhle pořad to jenom potvrzuje. "Pánové vy to nevidíte že máte v kuchyni pneumatiky?" , "Já myslel že přišla nějaká nová specialistka na guláše. A ona mi tu začne mávat nějakejma voňavejma tyčinkama, no já se poseru" , "Frajer neumí opéct chleba a pozve si čarodějnici" , "Bych mu roztrch prdel až k lopatkám" , "Tohle by zabilo orla v letu" , "Jakou kuchyň tu pánové vaříte? Noo takovou mezi. No, zatím to vypadá tak akorát mezi půlky" , "Maliny vole, vedle toho kreveta, vedle toho knedlík" , "Tak na tomhle se tady smaží, přefiltrovanej lak na rakve" , "Se to tu přede mnou houpe jak oslí penis" , "Podej mi cedník. Jak to vypadá? Je to hromada děr a okolo je troška plechu" , "Eletrikářovi nejde v hospodě elektřina, to mě přijde opravdu už hustý" , "Tohle je maximálně tak na sjezd trabantistů" , "Jsem utahanej jak šňůra od hajzlu" , "Tady to jede rychlostí cikánskýho kolotoče" , "Nečum do toho jak krává do hodin" , "Nejrozšířenější české koření je strouhanka" , "Tady v Plzni je jednodužší získat vysokoškolskej diplom než uklidit kuchyň" , "Ten borec je zmatenej jak lesní včela" , "Se v tom hrabeš jak bába v koksu" To je jen malinký výčet hlášek Zdeňka Pohlreicha. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj