Každý den nové tipy na zajímavé recepty přinese TV Nova v novém pořadu Tescoma s chutí, který se začal natáčet 1. května. Vaření se chopí zkušení kuchaři a kuchařky, pořadem Tescoma s chutí provází herečka s kulinářskou vášní Markéta Hrubešová. Poprvé se nový pořad Tescoma s chutí objeví na obrazovkách na konci letošního května. Tescoma s chutí, to je spoustu praktických rad od uznávaných gastronomických poradců, nové recepty na chutné, zdravé a rychlé pokrmy, také tipy, jak se snadno a rychle vypořádat s různými druhy surovin, přinese divákům nový pořad o vaření Tescoma s chutí. Zaměřovat se bude i na stolování, exkluzivní pokrmy či správné vybavení kuchyně. (oficiální text distributora)

blackrain odpad!

Je sice moc pěkné, že každý den na nás z obrazovky vyběhne Markéta Hrubešová s nějakým novým a do jisté míry i zajímavým receptem, ale když na začátku neřekne nebo respektive nepředvede všechny ingredience, které bude divák potřebovat, tak je všechno špatně. Na začátku rovnou vybalí, co se bude připravovat a pak to rovnou začne s dalším člověkem dávat do kupy. Takhle si pořad o vaření nepředstavuju. Potom si musím všechno hledat na internetu, ale ne všichni jsme se světem spojeni tímto geniálním způsobem. ()

honajz2 odpad!

Paní rychlá občerstvení se musí vrátit pro tescomu.Abych se nevracel k tančícímu nádobí,budu vyprávět.Ty jídla jsou obyčejné pokrmy,které se podávají vedle v knajpě. Říkám si : to by nemuselo být špatné.Čumím na to z bezpečné vzdálenosti.Říkal jsem si : vždyt tam vaří,ale nějak jsem to nepochopil.Druhý díl jsem také nepochopil.Po třetím si řeknu že musím pořádně sledovat.Když jsem chtěl pochopit děj,tak jsem měl smůlu,jelikož jsem po obědě usnul.Pak jsem měl poslední možnost.V pátém dílu jsem pochopil,co to je za blbost.Úplně obyčejná jídla tam byla (třeba svíčková s brusinkami)ale záhadou zůstávalo,proč se to jmenuje tescoma s chutí.Tescoma je totiž jdna značka kuchynských potřeb.Pak mi to došlo.Nešlo o jídla.Šlo o ty výrobky.Prodávali tam ti jejich fujvařečky. ()

NiWi

Ta reklama se dá překousnout. Ovšem ti kdo tam vaří už moc ne... jediný, koho recepty za něco stojí je Vodochodský a i tak to většinou je nevařitelný. ()

Tucqa odpad!

Spousta keců o nových Tescomáckých výrobcích, které vyrábějí číňané a zhola nic nevydrží... Alespoň, že v kameře se pěkně lesknou, ale ani na tu jednu hvězdičku to nevidím... ()

Lottr odpad!

Desetiminutová reklama plná výborných Tescoma rad, jak Tescoma nožem, na Tescoma prkýnku namazat Tescoma máslo na Tescoma chleba. ()

Foxhound#1 odpad!

Hrubešová její banda jsou vesměs vegani a podle toho taky ten pořad vypadá. Ne že by se tam neobjevily recepty z masa, ale slovo "zdravé" se tam vyskytuje až nechutně často. Prostě hnus, oproti tomu i Babicovy zbytky musí chutnat jako delikatesy. V 80 % receptů je buď hromada zeleniny, tofu nebo bio a podobný nesmysly. Markéto promiň, ale radši zas nafoť nějakej kalendář a vaření nech jiným. ()

J*A*M*A*L

Trvá to pět minut a rozhodně to není žádná tragédie. Určitě lepší, než nějaká Párty s kuchařem. Já jsem s tímhle pořadem docela spokojen a vždy se na něj rád podívám. ()

Chajimwitz odpad!

Pořady a reality show o vaření zamořily v poslední době snad všechny evropské komerční i veřejnoprávní televize.Moje hodnocení těchto programů je vesměs negativní,je to všechno pořád dokola na jedno kopyto.Markétu Hrubešovou jsem si celkem oblíbil,když jako sedmnáctiletá hrála ve filmu,,Oznamuje se láskám vašim" a to nejen kvůli její tehdejší postavě a postelovým scénám.Od té doby jsem ji viděl hrát jen v těch nejhorších sračkách,které vyrobili polistopadoví producenti:Peklo v řetězech,Divoké pivo,Žiletky, co film,to septiková záležitost.Chudák Markéta asi nemá do čeho píchnout,musí brzo ráno vstávat(pokud není pořad předtáčený) a asi v osmiminutovém pořadu,(který začíná otřesnou znělkou,která po ránu probere snad každého) se šmudlí s kastrolama,pánvema a sporákem a monotoním hlasem tam blekotá něco jako pracovní postup nebo recept.Tak to je kulinářská část raního vysílání Snídaně s Novou(možná už ne,letos jsem se po ránu na Novu ještě nedíval).To je osmiminutový,ale jednoznačný odpad! ()

mira007

Telešopingová forma kulinářského pořadu - no jediné co to zachraňuje pokud zachraňuje tak jen Markéta Hrubešová. Jednu hvězdu dávám za snesitelnou délku a moderátory kromě Gondíkové. ()

Eva_D666 odpad!

Vpodstatě nic jiného, než jen reklama na Tescoma výrobky. A Hrubešková se mi naprosto zhnusila díky svému umělému obličeji a opakovaným stereotypním pozdravem a úsměvem: "Dobrý den." ...Vstává mi husí kůže. ()