Každý den nové tipy na zajímavé recepty přinese TV Nova v novém pořadu Tescoma s chutí, který se začal natáčet 1. května. Vaření se chopí zkušení kuchaři a kuchařky, pořadem Tescoma s chutí provází herečka s kulinářskou vášní Markéta Hrubešová. Poprvé se nový pořad Tescoma s chutí objeví na obrazovkách na konci letošního května. Tescoma s chutí, to je spoustu praktických rad od uznávaných gastronomických poradců, nové recepty na chutné, zdravé a rychlé pokrmy, také tipy, jak se snadno a rychle vypořádat s různými druhy surovin, přinese divákům nový pořad o vaření Tescoma s chutí. Zaměřovat se bude i na stolování, exkluzivní pokrmy či správné vybavení kuchyně. (oficiální text distributora)

kubilov odpad!

Když je tam Vodochodský, je to alespoň na tu jednu hvězdu, to je aspoň kuchař. Hrubešová? Její křivej a nehezkej úsměv to taky moc nevylepší, za odpad. No a když je tam Gondík, kterej je mimochodem bez svýho bratra ještě zoufalejší než s ním, je to asi tak na mínus deset. Už jen za tu znělku bych zabíjel! ()

haffen odpad!

Varenie, kde sa nevarí, ale tliacha o blbostiach. A TO DOSLOVA! Pomedzi to nejaké predstavovanie úžasných kastrólov z ktorých sú hostia tak na vetvy že nechápu ako to mohlo vzniknúť. To ani ja! A najlepšie sa varí v plaste. Pozrel som diel kde varili šunku. Už to, že ju varili vo mne zvyšovalo veľké rozpaky čo to na konci relácie pristane na stole a bude to vhodné len ako plašič divej zvere a na strašenie malých detí aby neliezli do chladničky... pridali do toho nejaké éčko, varili to v igelitovom sáčku, áno ľudia, v IGELITOVOM SÁČKU ktorý mal pôvodne plniť úlohu výplne smetného koša. Vie aj malé dieťa, že keď varíš v igelite, tak to lepšie chutí. A po dvoch hodinách týrania a dehonestovania mäsa z toho vznikla nejaká bledá hmota podobná tej, ktorá sa predáva v akcii v Tescu, len ju ako by viac osmahlo Slnko. Tu sa to dámy a páni AKO BONUS drobilo ako rezina! To snáď ani nemyslia vážne?! Neviem či má význam pozrieť ďalšie diely, ale patrne aj v ďalších Vodochodský čaruje až sa z hlavy parí, že by si to nezadalo s Babi... nie prd! Hruškom. Jasne druhá najhoršia relácia o var... kurvení surovín akú som kedy žiaľ videl. Toto budem dlho rozdýchavať. 0% ()

Atten odpad!

Co dodat, když se vydržíte koukat na takovou srágoru, jako je "Snídaně s Novou", tak si ani lepší pořad nezasloužíte, pitomci mediálně vymaštěný, bezmozci Novou vyšoustaný... ()

iwee23 odpad!

Není nad to, když v pořadu o vaření vystupuje člověk, který snad v životě nevařil....Gondíková je trapná, ať moderuje cokoliv! ()

LUCIM

Jedna hvězda za to, že ta pánev s červeným kolečkem uprostřed je fakt super. Ale další kravina z produkce TV NOVA. ()

Larikazka odpad!

Prosím, kdo tohle bude číst napište mi, jestli víte o někom, kdo se na toto kouká?! Bože za co? Kolik těch pořadů ještě bude? ()

Scooby.. odpad!

Teď jsem viděl jak tam vaří Segedínský guláš a věřte že jak ho mám rád tak tohle bych do pusy nedal. Do Tescomy asi chodit nebudu, vařím zřejmě jinak. ()

DavidDizzer odpad!

Otřesné! Mohli by se naučit mluvit i trochu česky, když jsou v televizi. Mlíko, polívka, vopravdu to je už hotovýý, votevři to votvírákem... Děs! ()

Fraktální odpad!

tenhle pořat si může podat ruku se SAMA DOMA. Co je spojuje? Taková ta tupost... Moderátoky vypadaj jak blbky který neřešej nic jinýhoho než kolik je v jídle tuku, vitamínů,konzervatů a podobnejch ptákovin a tvařej se u toho asi tak jako Saša z Comebacku. Hlavně jestli je to BIO. ()