Přešlapy (TV seriál)

Komedie

Česko, 2009, 39x50 min

Tereza Dusová

Viktor Smutný

Filip Blažek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová, Soňa Norisová, David Matásek, Miroslav Šimůnek, Daniel Svoboda, Alžbeta Stanková, Šárka Marková-Brázdová, Pavel Kryl, Jana Krausová, Rudolf Štěpán, Jan Dvořák, David Máj, Jiří Hána, Ludmila Kartousková, Izabela Kapiasová, Jan Sýkora, Petr Kocourek, Ida Sovová, Kateřina Pindejová, Šimon Caban, Ivana Valešová, Ladislav Kolář, Eva Leimbergerová, Stanislava Bartošová, Claudia Vašeková, Irena Máchová, Václav Legner, Lumír Olšovský, Jan Cina, Teresa Branna, Ivo Novák, Denisa Kubová, Tereza Helšusová, Karel Hábl, Pavel Řezníček, Vlastina Svátková, Radana Herrmannová, Stanislav Lehký, Jiří Knot, Roman Slovák, Martin Učík, Petr Vršek, Zdeněk Dušek, Renata Visnerová-Prokopová, Zdeněk Pohlreich, Veronika Petrová, Michaela Doubravová, Petr Soumar, Martin Janouš, Miro Grisa, Marcela Peňázová, Zuzana Kajnarová, Michal Slaný, Roman Říčař, Marian Roden, Jakub Kohl, Ivana Buková, Jaromír Meduna, Zita Morávková, Pavel Tesař, Hartmut Krug, Michal Dymek, Helena Brabcová, Martin Myšička, Linda Rybová, Petr Vondráček, Zdeněk Sedláček, Václav Veselý, František Skřípek, Marek Ronec, Pavel Marek, Nikola Syslová, Nikol Fischerová, Ladislav Frej ml., Václav Šanda, Antonín Procházka, Jan Zadražil, František Staněk, Zdeněk Rumpík, Tomáš Měcháček, Zdeněk Košata, Filip Sychra, Veronika Duchková, Mikuláš Křen, Tomáš Stolařík, Michal Novotný, Vasil Fridrich, Petr Svoboda, Bronislav Kotiš, Jonáš Zima, Viktor Dvořák, Jan Holcman, Pavel Ponocný, Aleš Geinar, Jitka Raková, Barbora Janatková, Jana Holcová, Patrik Jílek, Gabriela Berková, Vít Buriánek, Pavlína Jurková, Martin Bačkovský, Hana Benešová, Martin Dusbaba, Lenka Dušková, Klára Hajdinová, Martina Preissová, Jolana Běhounková, Ondřej Kobza, Martina Nováková-Hamaďáková, Martin Donutil, Gustav Hašek, Jiří Čapka, Jiří Laštovka, Josef Hervert, Petr Pěknic, Milan Duchek, Miroslav Babuský, Tomáš Dastlík, Filip Antonio, Kateřina Herianová, Karel Zima, Milan Liška, Milan Němec, Markéta Frösslová, Aleš Gelnar, Ivana Wojtylová, Petra Bartošová, Klára Sochorová, Lucie Čerňáková, Kateřina Vlčková, Ivana Lokajová, Jaroslav Synek, Petra Ben Messaoud, Jan Zrzavý, Ester Ládová, Jiří Zapletal, Adam Drábek, Jindřich Žampa, Miroslav Lhotka
  • liskam

Tak mám shlédnuté 3 díly.. ohledně hereckých výkonů, standartní seriálové výkony. Ale některé menší role byli velice povedené a moc dobře zahrané. Scénář ale mírně nadstandartní (oproti ulici, vkvéčkám a podobným šílenostem)příjemně mě překvapilo používáníé sprostých slov, přesto se seriál nevyvyroval klesických klišé a nereálných řešení nereálných problémů. Hudba ale naprosto příšerná. Za mě 55%(21.10.2012)

• triatlet

Konkurenceschopný seriál? Určitě - pro VKV, RP nebo OvR II. Takže bez možnosti na dlaší reparát. Tak hloupěnudné tuctové dialogy s křečovitým herectvím nepobaví. Nepůsobí ani nejrůznější "vychytávky" v podobě vzpomínek, představ... A za účast Rudy z Ostravy v jednom z prvních dílů další bod dolů.(4.11.2009)

• Korbitch

Nejsem takový odborník přes Šest v tom jako Tosim, protože sem jednouduše ten seriál neviděl. Nemůžete taky čumět na všechno naráz že jo.Takže vlastně díky této milé blbince si rozhodně 6vTom :-) shlídnu. ¨ V této české variaci vidíme místy rozpačité výkony, protože Filipa Blažka a další tváře jsme všichni viděli už podávat lepší výkony.Jenže to nemůžeme zas tak moc přisuzovat hercům samotným,ale také novodobému seriálovému masokombinátu ve stylu...."dělej, za pět minut zvoní...".(5.11.2009)

• type_B

1. nejsem znalec, ale kamera a úroveň záběrů jsou totálně amatérské 2. výkony herců jsou nesnesitelné 3. je to o ničem 4. Nemám rád Matáska 5. Ulice je oproti tomuhle román Thomase Manna Buddenbrookovi. Pět důvodů, pět zviezd dolů. Na další díly se koukat nebudu.(23.9.2009)

no... měl jsem tu čest pít jamesona a pivo u několika dílů... a s touto podporou se to celkem dá. většina času je sice dost tragická, ale několik scén a slušné obsazení to celkem úspěšně vykoupí. ale kdyby na to nekoukal spolubydla, nezavadil bych o to ani smykem a přešlápl bych si radši na jiný kanál, na kanál dál... 50%(22.11.2010)

• - Herečka Stanislava Bartošová se před kamerou objevila po 16leté pauze. (M.B)

• - V Přešlapech se setkají Soňa a Zuzana Norisovy, které si spolu zahrají teprve podruhé. Nebudou hrát sestry, ale kamarádky. (Bart)

• - Po 29 letech se ve filmu objevila dětská hvězda Michal Dymek, známý z filmu Páni kluci (1975). (M.B)