poster

Přešlapy (TV seriál)

Komedie

Česko, 2009, 39x50 min

Scénář:

Tereza Dusová

Kamera:

Viktor Smutný

Hrají:

Filip Blažek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová, Soňa Norisová, David Matásek, Miroslav Šimůnek, Daniel Svoboda, Alžbeta Stanková, Šárka Marková-Brázdová, Pavel Kryl, Jana Pehrová-Krausová, Rudolf Štěpán, Jan Dvořák, David Máj, Jiří Hána, Ludmila Kartousková, Izabela Kapiasová, Jan Sýkora, Petr Kocourek, Ida Sovová, Kateřina Pindejová, Šimon Caban, Ivana Valešová, Ladislav Kolář, Eva Leimbergerová, Stanislava Bartošová, Claudia Vašeková, Irena Máchová, Václav Legner, Lumír Olšovský, Jan Cina, Teresa Branna, Ivo Novák, Denisa Kubová, Tereza Helšusová, Karel Hábl, Pavel Řezníček, Vlastina Svátková, Radana Herrmannová, Stanislav Lehký, Jiří Knot, Roman Slovák, Martin Učík, Petr Vršek, Zdeněk Dušek, Renata Visnerová-Prokopová, Zdeněk Pohlreich, Veronika Petrová, Michaela Doubravová, Petr Soumar, Martin Janouš, Miro Grisa, Marcela Peňázová, Zuzana Kajnarová, Michal Slaný, Roman Říčař, Marian Roden, Jakub Kohl, Ivana Buková, Jaromír Meduna, Zita Morávková, Pavel Tesař, Hartmut Krug, Michal Dymek, Helena Brabcová, Martin Myšička, Linda Rybová, Petr Vondráček, Zdeněk Sedláček, Václav Veselý, František Skřípek, Marek Ronec, Pavel Marek, Nikola Syslová, Nikol Fischerová, Ladislav Frej ml., Václav Šanda, Antonín Procházka, Jan Zadražil, František Staněk, Zdeněk Rumpík, Tomáš Měcháček, Zdeněk Košata, Filip Sychra, Veronika Duchková, Mikuláš Křen, Tomáš Stolařík, Michal Novotný, Vasil Fridrich, Petr Svoboda, Bronislav Kotiš, Jonáš Zima, Viktor Dvořák, Jan Holcman, Pavel Ponocný, Aleš Geinar, Jitka Raková, Barbora Janatková, Jana Holcová, Patrik Jílek, Gabriela Berková, Vít Buriánek, Pavlína Jurková, Martin Bačkovský, Hana Benešová, Martin Dusbaba, Lenka Dušková, Klára Hajdinová, Martina Preissová, Jolana Běhounková, Ondřej Kobza, Martina Nováková-Hamaďáková, Martin Donutil, Gustav Hašek, Jiří Čapka, Jiří Laštovka, Josef Hervert, Petr Pěknic, Milan Duchek, Miroslav Babuský, Tomáš Dastlík, Filip Antonio, Kateřina Herianová, Karel Zima, Milan Liška, Milan Němec, Markéta Frösslová, Aleš Gelnar, Ivana Wojtylová, Petra Bartošová, Klára Sochorová, Lucie Čerňáková, Kateřina Vlčková, Ivana Lokajová, Jaroslav Synek, Petra Ben Messaoud, Jan Zrzavý, Ester Ládová, Jiří Zapletal, Adam Drábek, Jindřich Žampa, Miroslav Lhotka
(další profese)
 • liskam
  **

  Tak mám shlédnuté 3 díly.. ohledně hereckých výkonů, standartní seriálové výkony. Ale některé menší role byli velice povedené a moc dobře zahrané. Scénář ale mírně nadstandartní (oproti ulici, vkvéčkám a podobným šílenostem)příjemně mě překvapilo používáníé sprostých slov, přesto se seriál nevyvyroval klesických klišé a nereálných řešení nereálných problémů. Hudba ale naprosto příšerná. Za mě 55%(21.10.2012)

 • honajz
  *

  Bída s nouzí. Původní seriál Šest v tom (Cold Feet) neznám, ale tohle je zcela mimo mísu. Holt anglické reálie jsou na 100 % někde úplně jinde než ty české (minimálně v možnostech lidí v Anglii, příjmech, bydlení apod.). Takže mi nepřišlo, že to osciluje s problémy mými nebo mých známých 30+ v Česku. Navíc to není vtipné. Podobně Prima zprasila Ošklivku Katku, když se bála z toho udělat český seriál, a ne latinsko-americko-počeštěného kočkopsa. Jednu hvězdu dávám za Zuzku Norisovou, stačí, když se usměje a vypadá zlatě, ale to je na celý seriál sakra málo.(24.9.2009)

 • Rosalinda
  odpad!

  No to snad ne!!!! Úporná snaha o... něco!!! Výsledek se opravdu nedá. Celkově je to tak toporné, až mě to udivuje. A udivuje mě, že mě to vůbec tak udivuje.(2.7.2014)

 • hippyman
  ***

  no... měl jsem tu čest pít jamesona a pivo u několika dílů... a s touto podporou se to celkem dá. většina času je sice dost tragická, ale několik scén a slušné obsazení to celkem úspěšně vykoupí. ale kdyby na to nekoukal spolubydla, nezavadil bych o to ani smykem a přešlápl bych si radši na jiný kanál, na kanál dál... 50%(22.11.2010)

 • paascha
  odpad!

  První díly první série byly celkem povedené a v šedi české TV produkce, zvláště těch prima sraček s Morávkovou, to bylo příjemné osvěžení. Jenže jak stoupala sledovanost, seriálu se zřejmě ujali osvědčení shitmakeři a dnes je to zpět ve starých známých vodách, či spíše bažinách. První díly druhé série byly vyložený odpad a věčné tlachy o dětech a jejich potřebě mě doslova sraly. Fakany nesnáším a jestli bude Blažek na tu hnusnou Norrisovou ještě jednou šišlat, že chce mimí, odletí i ta jedna upocená hvězda, co jsem zatím dal. Po dalších pár dílech dávám odpad, protože je to opravdový hnůj. Trapné výkony všech! herců, scénáře na úrovni teletubýz, maminky a buznice to asi náramně baví, ale já bych blil!(16.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace