Přešlapy (TV seriál)

Komedie

Česko, 2009, 39x50 min

Tereza Dusová

Viktor Smutný

Filip Blažek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová, Soňa Norisová, David Matásek, Miroslav Šimůnek, Daniel Svoboda, Alžbeta Stanková, Šárka Marková-Brázdová, Pavel Kryl, Jana Pehrová-Krausová, Rudolf Štěpán, Jan Dvořák, David Máj, Jiří Hána, Ludmila Kartousková, Izabela Kapiasová, Jan Sýkora, Petr Kocourek, Ida Sovová, Kateřina Pindejová, Šimon Caban, Ivana Valešová, Ladislav Kolář, Eva Leimbergerová, Stanislava Bartošová, Claudia Vašeková, Irena Máchová, Václav Legner, Lumír Olšovský, Jan Cina, Teresa Branna, Ivo Novák, Denisa Kubová, Tereza Helšusová, Karel Hábl, Pavel Řezníček, Vlastina Svátková, Radana Herrmannová, Stanislav Lehký, Jiří Knot, Roman Slovák, Martin Učík, Petr Vršek, Zdeněk Dušek, Renata Visnerová-Prokopová, Zdeněk Pohlreich, Veronika Petrová, Michaela Doubravová, Petr Soumar, Martin Janouš, Miro Grisa, Marcela Peňázová, Zuzana Kajnarová, Michal Slaný, Roman Říčař, Marian Roden, Jakub Kohl, Ivana Buková, Jaromír Meduna, Zita Morávková, Pavel Tesař, Hartmut Krug, Michal Dymek, Helena Brabcová, Martin Myšička, Linda Rybová, Petr Vondráček, Zdeněk Sedláček, Václav Veselý, František Skřípek, Marek Ronec, Pavel Marek, Nikola Syslová, Nikol Fischerová, Ladislav Frej ml., Václav Šanda, Antonín Procházka, Jan Zadražil, František Staněk, Zdeněk Rumpík, Tomáš Měcháček, Zdeněk Košata, Filip Sychra, Veronika Duchková, Mikuláš Křen, Tomáš Stolařík, Michal Novotný, Vasil Fridrich, Petr Svoboda, Bronislav Kotiš, Jonáš Zima, Viktor Dvořák, Jan Holcman, Pavel Ponocný, Aleš Geinar, Jitka Raková, Barbora Janatková, Jana Holcová, Patrik Jílek, Gabriela Berková, Vít Buriánek, Pavlína Jurková, Martin Bačkovský, Hana Benešová, Martin Dusbaba, Lenka Dušková, Klára Hajdinová, Martina Preissová, Jolana Běhounková, Ondřej Kobza, Martina Nováková-Hamaďáková, Martin Donutil, Gustav Hašek, Jiří Čapka, Jiří Laštovka, Josef Hervert, Petr Pěknic, Milan Duchek, Miroslav Babuský, Tomáš Dastlík, Filip Antonio, Kateřina Herianová, Karel Zima, Milan Liška, Milan Němec, Markéta Frösslová, Aleš Gelnar, Ivana Wojtylová, Petra Bartošová, Klára Sochorová, Lucie Čerňáková, Kateřina Vlčková, Ivana Lokajová, Jaroslav Synek, Petra Ben Messaoud, Jan Zrzavý, Ester Ládová, Jiří Zapletal, Adam Drábek, Jindřich Žampa, Miroslav Lhotka
  • gabin(a)

Všechno špatně! Zaprvé slabý (slaboduchý) scénář. Jestli tohle řeší třicátníci, tak je mi jich je upřímně líto. Fakt blbečci. Naštěstí se v mém okolí takoví nevyskytují a myslím, že se nevyskytují ani normálně. To vše v podání totálně nesympatických herců (Matáska nemám ráda už od Básníků, vlastně Básníky nemám moc ráda hlavně kvůli němu). Humor nula. Trapnost za 100 bodou. Katalogové interiéry. Protrpěla jsem v záchvatu masochismu a taky nevěřícnosti první díl. Teď už se vrhám po ovladači jenom když se objeví ukázky v reklamách a rychle přepnu jinam, i když třeba taky na reklamu. Ano, to je to pravé srovnání. Přešlapy mi připadají stejně trapné jako stupidní reklamy na prací prášky, čističe záchodů nebo vložky ať běžné hygienické nebo inkontinenční, každopádně prostě ty s tou modrou tekutinou. Asi tak na úrovni "Ale já chci kakat na Kájově záchodě!" Taky jako by, nebo spíš rádoby, ze života. Chápu taky pocity příznivců britského originálu, ti musí mít pocit asi jako příznivec ABBY poslouchající Honey, Honey v podání Hany Zagorové (Asi, asi).(8.4.2010)

Lidi co blbnete?! Narozdíl od věcí co jinak Prima produkuje z análu tak tohle je vcelku příjemný a svěží. Neříkám jak je to originální - to ani není. Já jsem se u dvojice Blažek x Novotný bavil! Btw. hodnotí to tady vůbec lidi v jejich věku? Jediný a to velký přešlap je Matásek. Tohohle fašouna a kvaziherce opravdu nemusím a on se holt nase*e do všeho Made In Prima. Pilotní díl ušel - průměr , ale na české průměry v hromadě hnoje a odpadků jako ULICE, VKV, ORDINACE je to něco jiného. Na další díl se celkem těším. Další hvězdu dávám za Rudu z Ostravy a jeho Nedvědi cover! Takže 3,5!(23.9.2009)

• WANDRWALL

Točte seriály!!! Ale vždy vy je točíte, takže beru výzvu zpět.(1.4.2011)

• hellstruck

Na primu a její přešlapy je tohle kupodivu přešlap dobrý:)Obsahově nic moc,ale člověk se alespoň občas pobavil.(19.3.2011)

Dobrý výběr herců, vtipné scénky, někdy tedy trochu přehnané, ale jinak mě seriál celkově baví :)(13.1.2015)