Přešlapy (TV seriál)

Komedie

Česko, 2009, 39x50 min

Tereza Dusová

Viktor Smutný

Filip Blažek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová, Soňa Norisová, David Matásek, Miroslav Šimůnek, Daniel Svoboda, Alžbeta Stanková, Šárka Marková-Brázdová, Pavel Kryl, Jana Pehrová-Krausová, Rudolf Štěpán, Jan Dvořák, David Máj, Jiří Hána, Ludmila Kartousková, Izabela Kapiasová, Jan Sýkora, Petr Kocourek, Ida Sovová, Kateřina Pindejová, Šimon Caban, Ivana Valešová, Ladislav Kolář, Eva Leimbergerová, Stanislava Bartošová, Claudia Vašeková, Irena Máchová, Václav Legner, Lumír Olšovský, Jan Cina, Teresa Branna, Ivo Novák, Denisa Kubová, Tereza Helšusová, Karel Hábl, Pavel Řezníček, Vlastina Svátková, Radana Herrmannová, Stanislav Lehký, Jiří Knot, Roman Slovák, Martin Učík, Petr Vršek, Zdeněk Dušek, Renata Visnerová-Prokopová, Zdeněk Pohlreich, Veronika Petrová, Michaela Doubravová, Petr Soumar, Martin Janouš, Miro Grisa, Marcela Peňázová, Zuzana Kajnarová, Michal Slaný, Roman Říčař, Marian Roden, Jakub Kohl, Ivana Buková, Jaromír Meduna, Zita Morávková, Pavel Tesař, Hartmut Krug, Michal Dymek, Helena Brabcová, Martin Myšička, Linda Rybová, Petr Vondráček, Zdeněk Sedláček, Václav Veselý, František Skřípek, Marek Ronec, Pavel Marek, Nikola Syslová, Nikol Fischerová, Ladislav Frej ml., Václav Šanda, Antonín Procházka, Jan Zadražil, František Staněk, Zdeněk Rumpík, Tomáš Měcháček, Zdeněk Košata, Filip Sychra, Veronika Duchková, Mikuláš Křen, Tomáš Stolařík, Michal Novotný, Vasil Fridrich, Petr Svoboda, Bronislav Kotiš, Jonáš Zima, Viktor Dvořák, Jan Holcman, Pavel Ponocný, Aleš Geinar, Jitka Raková, Barbora Janatková, Jana Holcová, Patrik Jílek, Gabriela Berková, Vít Buriánek, Pavlína Jurková, Martin Bačkovský, Hana Benešová, Martin Dusbaba, Lenka Dušková, Klára Hajdinová, Martina Preissová, Jolana Běhounková, Ondřej Kobza, Martina Nováková-Hamaďáková, Martin Donutil, Gustav Hašek, Jiří Čapka, Jiří Laštovka, Josef Hervert, Petr Pěknic, Milan Duchek, Miroslav Babuský, Tomáš Dastlík, Filip Antonio, Kateřina Herianová, Karel Zima, Milan Liška, Milan Němec, Markéta Frösslová, Aleš Gelnar, Ivana Wojtylová, Petra Bartošová, Klára Sochorová, Lucie Čerňáková, Kateřina Vlčková, Ivana Lokajová, Jaroslav Synek, Petra Ben Messaoud, Jan Zrzavý, Ester Ládová, Jiří Zapletal, Adam Drábek, Jindřich Žampa
  • MrPierc

Viděl jsem 3 minuty této nesnesitelnosti. Oči se mi začaly zamlžovat a já málem začal brečet, když jsem si uvědomil, že k tak pokleslé zábavě film nebyl vymyšlen. Prznění filmové kultury má svoje meze. Vidět přehrávající afektované herce, kteří hrajou podle stejné šablony je děs.(30.9.2009)

• honajz

Bída s nouzí. Původní seriál Šest v tom (Cold Feet) neznám, ale tohle je zcela mimo mísu. Holt anglické reálie jsou na 100 % někde úplně jinde než ty české (minimálně v možnostech lidí v Anglii, příjmech, bydlení apod.). Takže mi nepřišlo, že to osciluje s problémy mými nebo mých známých 30+ v Česku. Navíc to není vtipné. Podobně Prima zprasila Ošklivku Katku, když se bála z toho udělat český seriál, a ne latinsko-americko-počeštěného kočkopsa. Jednu hvězdu dávám za Zuzku Norisovou, stačí, když se usměje a vypadá zlatě, ale to je na celý seriál sakra málo.(24.9.2009)

• kingik

Mně to přijde realizačně odbyté a scénář by asi chtěl překonat ty nízké latky současných seriálových počinů, ale málo zdatní režiséři mu to nedovolují a herci hrají v rámci možností dobře. Asi se to možná v dalších epizodách zvedne. ale zatím to je rozpačité a postrádá to pevnější formu.(26.11.2009)

• Tosim

Britský originál byl nejdřív bez invence nezměněn a naklonován na české poměry a teď někde zprzněn leží ve škarpě... A jede se dááál!!! Doufám, že se za tohle dostanete do toho nejhoršího televizního pekla, ve kterém je Luciferem Horst Fuchs.(29.9.2009)

• hellstruck

Na primu a její přešlapy je tohle kupodivu přešlap dobrý:)Obsahově nic moc,ale člověk se alespoň občas pobavil.(19.3.2011)