Poslední vymítání ďábla

Daniel Stamm

Zoltan Honti

Nathan Barr
  • Dever

Neviem si pomôcť, ale všetko čo sa týka boha ma nesmierne sere a pri Last Exorcism som mal pocit, že mi exploduje hlava.... strašne veľa použitých biblických a cirkevných kecov, ktoré aj tak nikam neviedli. Tiež film má veľmi nudný a prihoretý dej, čiže u mňa maximálne sklamanie.(1.1.2011)

• LIVINGDEAD

MEGASRAČKA ROKU. Příběh o namyšleném faráři a pošahané krávě. Styl amatérské video. Obraz, barvy, zvuk na hovno! Žádné napětí, žádná akce, pouze kecy, kecy a kecy. Tak stupidní film, jsem už dlouho neviděl!!! FUJ - ODPAD!(26.12.2010)

• blackrain

Tak tohle už jsme někde viděli a ne jen jednou. Někdo se pokusil řídit známým příslovím, že za málo peněz se dá udělat hodně muziky. Ale to by ta dotyčná osoba musela oplývat geniálními nápady a tahat je jako esa z rukávu. V tomto případě byl ten rukáv asi zřejmě prožraný od myší. Takže se žádná pořádná muzika nekonala. V podstatě jde o celkem zbytečný film, který může nabídnout akorát roztřesenou ruční kameru.(21.9.2011)

• - Ve scéně, kdy Nell Sweetzer (Ashley Bell) na otázku: “Kde je Nell?“ odpovídá: “V ohni.“, herečka improvizovala. Replika původně ve scénáři nebyla. (jurama525)

• - Plakát k filmu byl zakázán ve Velké Británii po obdržení několika stížností uvádějících, že se jedná o příliš urážlivý a hrubý obrázek. (Mrs.Blue)

• - Ashley Bell, představitelka posedlé dívky, natočila všechny své scény s nepřirozenými polohami a ohyby těla bez použití jakýchkoliv triků. Je totiž hypermobilní. (oje)