poster

Poslední vymítání ďábla

 • USA

  The Last Exorcism

 • Francie

  Le Dernier exorcisme

Horor / Thriller

USA / Francie, 2010, 87 min

Režie:

Daniel Stamm

Kamera:

Zoltan Honti

Hudba:

Nathan Barr

Producenti:

Marc Abraham, Eric Newman

Scénografie:

Andrew W. Bofinger

Kostýmy:

Shauna Leone
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ****

  Překvapení, film od kterýho jsem nic nečekal, a věděl jsem o něm snad jen to že ho produkuje Eli Roth který ale do scénáře nijak nezasahoval. Takže jsem čekal film od začátečníka. Dostalo se mi celkem příjemné pokoukání, jen se mi zdálo že se Stamm snaží možná až zbytečně všechno vysvětlit. Film je "Found Footage" což jsem si poslední dobou oblíbil, ale tady mi strašně vadilo že tu byla přidána hudba což strašně kazilo atmosféru, která byla i tak dost mizerná. Film není moc strašidelný ale lekací scény působily dobře a hlavní herečka Bellová působila dobře. Nečekal jsem něco dalšího jako Vymýtač ďábla, ale dostal jsem aspoň po dlouhý době kvalitnější film na téma vymítání.(15.3.2012)

 • teutates
  ***

  Tešil som sa, prekvapilo no v závere poľavilo a skazilo celkový dojem. No vítam toto poňatie... v podstate výsmech podobným žánrom. Netreba to preháňať, ale 6/10 je na mieste.(8.12.2010)

 • Faustka
  odpad!

  Jako způsob mučení nemá The Last Exorcism chybu!(13.3.2011)

 • Pedestrian
  ****

  8/10 Stejně jako u jiných pseudodokumentů je třeba jít filmu trochu naproti a spolupracovat. Odměna je zaručená. Obrovská síla v podobě uvěřitelných a skvěle zahraných charakterů. P.S.: atmosféru dotváří i jednoduchá a zcela nenápadná hudba Nathana Barra (Rothova dvorního skladatele) na čelo.(30.11.2010)

 • Caelos
  ***

  Už kvůli konci se "realistické" ztvárnění naprosto vytrácí. Ne, nemyslím to co snímá kamera, ale to, jak by se ten záznam dostal na veřejnost?! Když to teda má být realistické... Nasrat na filmy alá dokument, doufám že tenhle trend co nejdříve zmizí v propadlišti dějin. Samotný film mě nijak zvlášť neurazil, ani nenudil.(17.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace