poster

Poslední vymítání ďábla

 • USA

  The Last Exorcism

 • Francie

  Le Dernier exorcisme

Horor / Thriller

USA / Francie, 2010, 87 min

Režie:

Daniel Stamm

Kamera:

Zoltan Honti

Hudba:

Nathan Barr

Producenti:

Marc Abraham, Eric Newman

Kostýmy:

Shauna Leone
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  **

  Nic Moc.. Opravdu slaboučké! Filmy o dáblech a vymítaní Zbožnuji, akorát tady to vůbec nefungovalo.. Chyběli peníze, Rozpočet.. Nepůsobilo to vůbec jako Horor, což je škoda!(23.8.2012)

 • rollman1
  *

  Je to mnou ? Je to tím, že mě tohle prostě už štve ? Ne, je to tím, že tvůrci jsou blbci a neumí přijít s něčím novým, jelikož jsou líní a tak okopčí co mohou a nahodí to do oběhu. V jako jiných snímcích i tady se jedna o dívku, která je posedlá něčím zlým a je na Knězovi, který tak nějak knězem není, stupidním kameramanovi a nějaké feně, která tam je tak nějak do počtu, aby to zní dostali ven. Celý film se nic neděje, ostatně jako vždy. Zde se tvůrci nesnaží už ani o laciné lekačky. Jedině konec stojí za zmíňku, jelikož mě pobavil a docela překvapil. Škoda, že byl takový krátký.(25.4.2014)

 • EdaS
  ****

  Jsem v šoku, jak dobře je to odvyprávěné. Pecka.(25.12.2010)

 • Jericho666
  **

  A já blbec se těšil na podařený horor... Krutý omyl vážení... Tohle jsme mohli klidně se ženou natočit doma a určitě i líp... To že reverend si z případů dělal srandu bych i bral, takový lidé se určitě najdou... I to ostatní, jelikož na tohle věřím a věřím že se to děje, jen to logicky nejde na veřejnost... Nicméně styl celého "dokumentu", pár "bubu" scén a celkově zhola nic... To mi ani k průměrnému filmu nestačí + ještě "krásná" hudba, která naprosto "dotvářela" už tak "hustou" atmosféru... P.S.: Víte, že když dáte dva zralé banány, vložíte je do mísy, přidáte trochu cukru a stále budete pokračovat a upečete to na 140. A vytáhnete ho ven a máte vlastní banánový chléb. Aleluja!(11.1.2011)

 • iamek
  ***

  Malé horory za pár dolarů od neznámých režisérů se snažím vyhledávat a jsem rád, že v poslední době jich vzniká čím dál víc. Od The last exorcism jsem příliš nečekal a dostal jsem to co jsem chtěl. Styl kamery alá Blair witch mi ve filmu nevadí, ale tady mi kamera připadala nemastná - neslaná.(14.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace