Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

maciii

Kdo si myslel, že tahle série už nemůže být patetičtější, uhozenější, a přitaženější za vlasy, tak se mýlil. ()

Hpatrik

Megalomanské, nezáživnými akčními scénami (a stopáží) přepálené, bez jakéhokoliv smysluplného příběhu. Kam až jsme se to proboha od prvního dílu dostali? ()

Mayers

Balancuju mezi trojkou a čtyřkou. Nakonec dám trojku, hlavně kvůli té závěrečné scéně, která se v přehnanosti vyrovná i závěru čtvrtých Transformers. Taky návrat Letty (ač k potěšení fanoušků) je ABSOLUTNĚ stupidní a nedomyšlený (co teda pohřbívali v pátém díle, MOTOR???). Spojení Diesel - Johnson funguje, Walker je (byl) fakt sympaťák. Pořád slušná zábava, i když auta šly fakt hodně stranou. 65% ()

ozeki

To bylo šílený (v tom nejhorším slova smyslu). U pětky jsem přemýšlel o maximálním hodnocení a tady se mi dvě hvězdičky zdají zbytečně moc. Akce je úplně brutálně přepálená, hodně nepřehledná a spíše než do sedadala zarážející, komická. Nevěřím, že díly 5 a 6 točil stejný režisér. Úplným dnem jsou potom repliky. V tom filmu nepadla snad jediná normální věta, u který bych si neříkal, co za hovna jim to leze z úst. Nejpovedenější částí filmu jsou tak závěrečné titulky, během kterých nás Jason Statham zve na další díl a během kterých hraje theme song (2 chainz feat. wiz khalifa - we own it). Nevím, jestli se mám nějak extra těšit, ale jsem hodně zvědavý, co se sérií provede další z rejžích režisérů, jehož živná půda se nachází zejména na poli hororu. Stále mám ale na paměti neskutečnou téměř nestříhanou honičku z parkovacího domu v Death Sentence. ()

Bollek

O téhle sérii buď řeknete, že je to naprostá pitomost, nebo se do ní zamilujete. Mně se stala ta druhá možnost a do kina si chodím vypnout na dvě hodiny hlavu a užít (pro mě) naprosto skvělý zážitek. Na jednu stranu je to až přeplácané akcí a zbytečnými efetky, na druhou stranu to ve finále funguje tak dobře, až z toho téměř zažívám filmový orgasmus. Zkrátka je to takové moje "guilty pleasure", ale podle hodnocení ostatniích vidím, že v tom nejsem sám. ()

Pekisan

Podobne ako 7edmicka, akurat sa berie prilis vazne a je to malo vtipne. No a este to nema ten rozluckovy koniec, ktory zanechal silny dojem. To ze je to momentalne 300. najoblubenejsi film, hovori o sile pubertackeho hnutia tuna na csfd. ()

KafuR

Je standardem, že akčními pasážemi jsou F&F přeplněny, ale poslední díly sérky už tím bezmezným tlačením na pilu a čím dál šílenějšími kousky ztrácejí i ten vzdálený kontakt s realitou a stávají se spíš upoutávkami k počítačovým hrám. Scénář tentokráte ne tak ambiciózní jako u pětky, občas okatě děravý, snažící se všechny nedostatky přehlušit výbuchy, řvem motorů a bitkami, kterých je i zde požehnaně. Závěrečná scéna ale zajímavě vložená do kontextu Tokijské jízdy a zároveň připravená půda pro Fast 7. ()

Plechpetr

Urputně dlouhé finále. Skoro tak dlouhé jako runway. No chyby jsou pořád stejné v každém faf filmu. Přehnaná akčnost a stupidita. ()

tranquill

"Jenom vlci můžou chytit vlky..." Ač byl příběh kdovíjaký, nakonec i mne ty jejich akce chytily. Někdy úsměvné skákání, jindy efektní létání, a ty scény s tankem... Povedené! "Jeď nebo zemři! Vzpomínáš?" ()

kilobyte

Byla by to dobrá odpočinková akční ptákovina. Jenže většina akcí je už tak moc přestřelená, že by s nimi měl problém možná i superman. Takže jsem se po půl hodině už jen bavil nad nesmyslnými honičkami a hledal na nich chyby. A že jich bylo. ()

Razzor_82

Rychle a zběsile podřadím zase na čtvrtou hvězdu. Víc kalkulu mezi osobami a méně akce. Zde se rodí už nová parta postradatelných v akcí nabytích scénách. Nemá smysl přemýšlet nad logikou a jen hltat scény a skvělé hlášky. 7/10 ()

geek.ondra

Vlastně to je stále dobré. Linovi vydržela úderná akce z pětky a zároveň ty stále nenucené "rodinné" momenty. Jenom zápletka je vlastně strašně ubohá a některé "dialogové" scény byli fakt ubíjející. Jinak je to ale super akčňák na odreagování. 7/10 ()

ISAJ

Expendables mladej generácie v rekapitulačnom diele série. Rozhodne lepšia zápletka ako v päťke, dokonca tu je aspon aký taký dej so solídnimi záporákmi, ktorí nie sú v tieni Dieselovej partie. Lin podáva jednu akčnú scénu za druhou v zručnom, a niekoľkonásobne väčšom prevedení. Mohutný trezor tu nahradzuje ešte mohutnejší tank. Viac bitiek, výbuchov a aut... Tu netreba riešiť fyziku, ale baviť sa nereálnou dvojhodinovou akčnou jazdou. Doslova Kobra 11 na steroidoch s pozitívnymi, ale aj negatívnymi prvkami ako je trebars scenár. Zhliadnuté v kine. 7.4/10 ()

Mik_e

Tohle je snad jediná série, která si drží svojí úroveň. I šestka je vcelku nabušená. Akorát mám trošku obavy, aby to nebylo díl od dílu přehnanější. Už tady byly některý scény dost na hraně. Ale pořád dobrý, dokonce i pár nečekaných zvratů se dostavilo.. ()

cafu94

Do kina jsem šel s tím, že se bude jednat tak trochu o scifi. Mé slova se naplnila, ale Fast and the Furious 6 mě potěšilo ve všem. Rychle to odsýpalo, na akce si nemůžu stěžovat, neboť jich tam bylo opravdu až až! Možná někde i trochu zbytečné, ale i tak jsem si to užíval. Tak též jsem byl rád, že zde zařadili i pouliční závod oproti minulým dílům. Než jsem se rozkoukal, tak byl konec. I přes nějaké ty drobné výčitky uděluji plný počet, neboť herecké obsazení je do-ko-na-lé. Nemůžu si pomoci, ale tihle hrdinové si mě získali na plné čáře :). ()

Searison

Nehodnotím 4* až tak úplně film, jako spíš srandu při 4DX . Filme je jen velký výplach akčních scén za hranicí sci-fi. Ovšem určitě jsem se nenudil a nasmál. Nesmíte to brát vážně, spíš jako výbuch testosteronu, spolu s 4DX kinem určitě není k zahození. V sérii FF jeden z nejlegračnějších dílů . 70% ()

Likan7

O chlup horší než skvělá pětka. Shaw se mi, asi jako jedinému v ČR, jako záporák líbil, ale co se mi nelíbilo, byla ta rádoby dějová linka s Letty. Jinak solidní práce. ()

AspireHD

Tenhle film nechci popisovat nějak dlouze. Je to prostě klasika, na kterou jsme zvyklí. Ovšem konec? Přišlo mi to už trochu sci-fi. A to jak v celém filmu skáčou a poletují vzduchem - radši bez komentáře. Ten konec byl hodně špatný. uvidíme, jak to dopadne s dalším dílem. Doufám, že v dalším díle třeba nebudou strhávat letadlo pomocí jedné motorky nebo, že by Dwayne jen vyskočil ze země, popadl křídlo a strhl ho k zemi? ()

zberatel

Neviem ci je dobry napad komentovat hodinu po filme, ale bavil som sa ako male decko ked dostane hracku po ktorej tuzil. Uvodna titulkova sekvencia hned zhrnula pribeh postav a mohlo sa ist nato. Od Hobbsovho skoku kazdemu muselo byt jasne ze toto nikto nemoze brat seriozne vazne ;-)) Hlasky trefne a povacsine vtipne - je toto legalne ? nie, chces mu to ist povedat ? :D Zaujimavy prepojovaci dodatok s trojkou, to uvideme opet skolaka Seana ? ale co po nom, kazdy chce predsa Stathama.. :o)) Postacujuce vysvetlenie zmrtvychvstanie Letty aj skvelej hlasky Wrong team, bitch :DD Netvrdim ze je to dokonale, ale bavil som sa skvele a este viac ako na 5ke, no a 7cka ? Uz teraz si rezervujem listok .. ;-) ()

mazic

jasně jsem říkal - mín kecat, mín muziky.... udělají opak a ještě nám naservírují supermana..... no tfuj po pětce takhle zkoušet dělat film ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson