Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

pekkanik

No zaujímavé, určite to nie je lepší film ako päťka, ale čudujsasvete pri tomto som sa bavil lepšie. Akcia popierajúca všetky zákony (dokonca aj Murphyho), nelogický dej, ale akosi sa to podarilo osviežiť, predsa len, dialógy už neboli také dementné a aj trošku emócií by sa našlo... Slušné. ()

exaven

fanúšik Fast and Furious už vie, že každé pokračovanie v tejto sérii sa snaží prekonať svojho predchodcu a tomuto sa to naozaj podarilo. Každý si príde na svoje či pri klasických pretekoch, naháňačke s tankom, prestrelkách alebo veľmi dobrých bojových scénach. Do filmu sa vracia ako to je už zvykom kvantum postáv zo všetkých predchádzajúcich dielov a ako vždy sa je na co pozerať. Film vie byt trochu prehnaný a občas predvídateľný no pre fanúšika rýchlych áut a akčných filmov je to to práve. | 80% | 4* | ()

Tobias_Sin

Akční film, ve kterém je možné téměř vše a tím myslím skákání z auta na auto z nejrůznějších výšek.. V celku to je velmi ucházející podívaná.. ()

danny79

Neni to spatny, ale predchozi film byl lepsi. Tady to uz neni ani tak o herectvi, deji, filmarine, ale hlavne ukazka pocitacove akce a to jeste hodne prehnane. Nuda ta rozhodne ale neni. ()

Isfio

Scénar bol očividne robený na kolene. Pri tých akčných scénach, ktoré sú ťahúňom filmu, neviem či sa mám smiať či plakať. Stále tam niekto skáče na kapoty áut pri rýchlosti 150-200km/h bez škrabanca. Postavy tam dokazujú také veci, ktoré odporujú gravitácií na Zemi, absolútne nereálne vyzerajúca akcia. Každý je tam strašne cool, neporaziteľný a nezraniteľný ako superman. Záverečná scéna, keď odlietavalo lietadlo bol poriadny úlet - pristávacia dráha musela mať asi 40 km. Dej, scénar a akcia je očividne robená pre blbcov. ()

Bullet

Šestý pokračování mě ponekud sklamalo.Scénář je naprosto voničem, na konci pátého dílu jim soudruh The Rock vyhrožuje že po nich pujde a nikde se mu neschovají a na startu šestky přileze soudruh příslušník ke křížku s prosíkem že potřebuje píchnout s pomstou.Ale co mě nadzvedlo nejvíc.Vsichni věděli že Leti je mrtvá, ale ne neni, asi se ta káča zapomněla na brazilský depilaci a prošvihla natáčení pětky.Ja vím, ztráta paměti a kdesi cosi, kdy by si rači začal něco pořádnýho s tou pěknou policajtkou z minulího dílu. ()

erceee

Dobrý akčný film ale asi nič z povodného rýchle zbesilo. Málo scén na autach viac sa sústredujú na prestrelky, akciu, boj čo sa im zjavne darí kedźe nové časti tochto typu fast and furious sú vysoko hodnotené. Ale ja som si stále zapol fast and furious stým že chcem pozerať film o super autách, krásných ženách. Mimo moje očakávania. ()

Onanista

Lin asi chyběl ve škole na hodinách fyziky. Jinak samé klišé, nemastný neslaný děj, který nezachrání ani obraz. ()

BH7

Bombasťárna s akcema ještě o chlup vostřejšíma a šílenějšíma, než byly v předchozím díle. Narozdíl od pětky tu však už ale nejde jen o vydělání spousty peněz nebo o zdrhání před poldama. Hra je tu zase na jiné úrovni jde o svobodu a především o Letty, což byl od tvůrců moc chytrý tah. Jinak souhlasím s Jarrayem, že vzletová dráha letiště je opravdu dlouhá a navíc se mi při každym dalším zhlédnutí zdá vždycky ještě o kousek delší, než byla před tím, ale jebat tyhle detaily, film opět dostál svému jménu a to je to hlavní. :D ()

PORTER44

Ale jo bylo to docela fajn,dostatečná akce mě nedovolila se nudit,pár akčních scén bylo až dost přehnaných Dieselův skok z jedoucího auta přes most a nic mu nebylo ,ke konci skákání z letadla do jeepu a další,dobrá podívaná byla jízda tankem po dálnici,už to není ani tak o závodění ale spíš akční krimi kde jedna banda honí druhou a do otho policie. ()

Jinrey-1

Nooo, nechápu tady tak malé % hodnocení, řekl bych, že tohle má tak na 78, i víc. Já sám dávám opět plno, ne kvůli předpojatosti, ale kvůli příběhu, hercům a hlavně, že jsem se u tohohle hodně dobře bavil. Prostě paráda od začátku do konce a Owen Shaw je svině prvního kalibru. A potěšil mě hlavně Han ( Sung Kang ), ten taky neměl chybu. ()

mpet

Po fantastické FaF 5 bylo velmi těžké udržet kvalitu, a to se tady úplně nepovedlo. Místy až moc akční a některé scény byly až moc bláznivé. Navíc se mi zdá, že se série FaF zažíná tak trochu točit v kruhu a nepřináší divákům nic nového, teda až na bláznivé akční scény, které jsou čím dál tím víc přitažené za vlasy. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson