Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

Fat'Fatal

Ale jo, občas jsem se zasmál. Hlavně při narážkách na Matrix a Záhada Blair Witch. Je to sice nebetyčná blbost, ale taková, které to odpustíte. Další plus je za Shortyho, ten byl jako snad jediný (snad ještě Doofy a Ray), kdo něco zahrál. Upištěný ženský moc nemusim (ta misska byla opravdu děsná) a ani ostatní mi nijak nepadli do noty. Když na hoďku a půl vypnete mozek, nebude to ta nejhorší možnost, jak zabít volný čas. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Mr.FreeZer

Moje první parodie, kterou jsem měl možnost vidět a hned jsem si ji zamiloval, protože parodované filmy mám rád (Vřískot hlavně). ()

Tryman

Povedená komedie na dlouhé nudné večery. V některých chvílích jsem doslova křičel smíchy, i když občas byl humor tvůrců poněkud přehnaný až trapný. Nebylo to to nejlepší, co jsem kdy viděl, ale času stráveného u rozhodně filmu nelituji. ()

Plechpetr

Taková hovadina, ale jak umí zabavit! Díky třídě ze základky některé vtipne scény nikdy nezapomenu :D 4* za 1 díl :D ()

chrispe

Za mě - první díl = nejlepší díl co jsem viděla (tři). Možná v tom má prsty to, že jak Vřískot, tak Tajemství loňského léta jsem viděla nesčetněkrát a tudíž se "mám čeho chytat". I tady se najdou nepovedený chvilky, ale to už je jen věc vkusu. ()

Ozzy2

Ano,máte pravdu,je to slátanina všech slátanin,ale válel jsem se u toho smíchy od začátku do konce.A proto byl tento film natočen.Opravdu je mi líto lidí,co nemají smysl pro humor a ve všem hledají umění,poselství a smysl. Když se zamyslíte nad jakýmkoliv filmech,tak ve všem naleznete neuvěřitelné blbosti,nelogičnosti a trapárny. Zkuste na chvíli vypnout své obrovské,fundované mozky a nechat se jen bavit.Třeba se pak i zasmějete a svět se vám bude zdát hezčí. ()

FilipStinef

Nebudu lhát, čím víc pér a koulí, tím míň hvězdiček. Takže u mě jen za tři. Ale zábava rozhodně zaručena, COJÉÉÉÉÉÉÉÉÉ? ()

Odpadlik

I když to kritika celkem ztrhala, byl jsem poměrně příjemně překvapen tím, že jsem se u toho docela bavil. Troufám si říci, že některé scény jsou výborné a vyrovnají se tvorbě ZAZ (Zucker-Abrahams-Zucker). Škoda jen různých trapností jako je gejzír spermatu apod., které úroveň filmu snižují, ale teenagerům se to asi líbí. ()

Solly

Na několika místech i zábavné, ale rozhodně ne k popukání, jinak nuda a nepovedené "rádo by vtipy". Holt parodie se musí umět. Takhle jsem se akorát zabavoval tím ,že jsem se snažil vytipovat které filmy se snaží autoři parodovat. ()

FantomASS

Nuda, nezasmial som sa ani raz. Tie dve hviezdicky sú za pár vydarených (nie vtipných) scén, ako napríklad ten úvod à la Scream alebo koniec à la Usual Suspects. ()

Ingwio

Tak tento film som videl uprostred puberty. Takže 90% fórkov som miloval a zvyšných 10 bolo ,,len" geniálnych. No a kedže s partou sme to videli snáď 30 rázy (nepreháňam, dokonca sme sa aj stretávali umňa doma len za učelom kuknutia tohto filmíku) mnohé hlášky pre nás skultoveli a používame ich dodnes. Pre mňa je to proste klasika mojho dospievania, na ktorú nedám dopustiť, aj keď je pravda, že som ju nevidel už asi 3 roky.. ()

Sosak

Parodie, to bylo vždycky moje - pamatuju si, jak jsem si půjčil jako asi dvanáctiletý Scary movie a díval se na to s rodičema...pravda, nebylo to nejšťastnější řešení v mém věku, ale jinak se u toho člověk místy opravdu pobaví. Sice to nemá na parodující velikány typu Žhavé výstřely či bláznivá střela, ale i tak u toho nejednou smíchy ucintnete. Nenáročná zábava na nenáročný večer. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů