Scary Movie: Děsnej biják

Scary Movie

Strašné kino

Komedie / Horor / Mysteriózní

USA, 2000, 85 min

Sranda fakt jsem se zasmál cool parodie. Shorty na hrad.(5.2.2005)

• akisha

Ze série Scary Movie rozhodně nejlepší díl. Některé scény jsou velice dobré, co je nejdůležitjěší i vtipné, ale z některých ukapává trapnost po litrech. Kdyby se trochu ubralo na nechutnostech, byla by to příjemná parodie teenage hororů. Takhle je to ale jen trochu lepší podprůměr.(11.5.2006)

Dost jsem se bavil, především proto, že parodie mám obecně rád. PS: Lidé, kteří si myslí, že s tímhle filmem objevili, co je to špatná parodie, neobjevili nic, protože jsou desítky mnohem horších filmů; Epic Movie, Meet the Spartans, Superhero Movie z těch z poslední doby...(30.5.2006)

Soundtrack David Kitay: 1. Too Cool for School - Fountains Of Wayne [2:27] ,2. The Inevitable Return of the Great White Dope - Bloodhound Gang [3:53] ,3. Stay - Radford [3:56] ,4. The Only Way To Be - Save Ferris [3:20] ,5. My Bad - Oleander [3:22] ,6. Punk Song #2 - Silverchair [2:46] ,7. Everybody Wants You - The Unband [4:11] ,8. Superfly - Bender [2:55] ,9. I Wanna Be Sedated - Ramones [2:31] ,10. Scary Movies (Sequel) - Royce The 5'9'' [3:46] ,11. All About U - Tupac Shakur/Top Dogg/Nate Dogg/Dru Down [4:34] ,12. I Want Cha - Black Eyed Peas [4:37] ,13. What What - Public Enemy [5:03] ,14. Feel Me - Rah Digga, Rampage and Rock [3:49] ,15. I'm the Killer (Killer Rap) - Lifelong/Incident [3:57],(9.6.2011)

Pro mě jen průměrná parodie, která by mohla dopadnout mnohem lépe, kdyby se tvůrci vyvarovaly některých stupdním vtipů (třeba Odpadlíkem zmiňovaný gejzír spermatu a další).Ta závěrečná parodie Obvyklích podezřelích mě ale rozesmála!(8.12.2002)