poster

Scary Movie: Děsnej biják

 • USA

  Scary Movie

 • Slovensko

  Scary Movie

 • Slovensko

  Strašné kino

Komedie / Horor / Mysteriózní

USA, 2000, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ded@M@tes
  ***

  Parodie na filmové a seriálové hity. Dost jsem se bavil a určitě nejlepší z téhle série. Jen tak dál. Co jééé? ( Hodnocení: 6/10 )(20.4.2012)

 • Dudek
  ***

  Scary Movie: Děsnej biják můžeme posuzovat - stejně jako skoro každou jinou parodii - z mnoha stran. Buď ten film budeme brát vážně a tím pádem nedoceníme jsou genialitu vtipů nebo uvolněně, prostě jako parodii, od které nečekám nijak silný poutavý příběh, a máme velikou možnost pořádně se zasmát. Každý správný divák si jistě vybere tu druhou variantu a tak jeho bránice dostane pořádně zabrat a dokonce si možná řekne: "Sakra, tahle parodie má i smysluplný příběh..." Je fakt, že kromě opravdu zdařilých gagů narazíme i na totální propadáky, po jejichž zhlédnutí divák raději dělá že film neviděl, ale lidi, berte to přece s humorem...(8.2.2006)

 • Hellboy
  ***

  Dost jsem se bavil, především proto, že parodie mám obecně rád. PS: Lidé, kteří si myslí, že s tímhle filmem objevili, co je to špatná parodie, neobjevili nic, protože jsou desítky mnohem horších filmů; Epic Movie, Meet the Spartans, Superhero Movie z těch z poslední doby...(30.5.2006)

 • MMR
  ****

  Tímto filmem začala vlna novodobých parodií. Objevil se nový, jiný styl. V této době je již sice provařený, ale přesto můžeme být rádi, že tohle vůbec vzniklo. Spousta scének tvářících jako by to bylo myšleno vážně, spousta scének tvářících se naprosto opačně. A mnoho dalšího humoru zde. Tento první díl je zřejmě nejlepší z celé série.(10.10.2011)

 • Tom Hardy
  ***

  U téhle komedie plně platí věta: Záleží na tom... vzhledem k tomu, že filmy které Scary movie paroduje, jsem viděl všechny přinejmenším dvakrát, nemužů říct, že bych se nudil. Právě naopak...(6.9.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace