Scary Movie: Děsnej biják

Scary Movie

Strašné kino

Komedie / Horor / Mysteriózní

USA, 2000, 85 min

Parodie na filmové a seriálové hity. Dost jsem se bavil a určitě nejlepší z téhle série. Jen tak dál. Co jééé? ( Hodnocení: 6/10 )(20.4.2012)

Tímto filmem začala vlna novodobých parodií. Objevil se nový, jiný styl. V této době je již sice provařený, ale přesto můžeme být rádi, že tohle vůbec vzniklo. Spousta scének tvářících jako by to bylo myšleno vážně, spousta scének tvářících se naprosto opačně. A mnoho dalšího humoru zde. Tento první díl je zřejmě nejlepší z celé série.(10.10.2011)

Nemám ráda parodie, ale čas od času se najde nějaká, která i když 90% lidí příjde stejně trapná jako ostatní, mě příjde jako jedna z malinka skvělá .. a tohle je ten případ. Pamatuji na ty časy, kdy jsem si v té době s nej. kamarádkou pořád pouštěla některé scény, každý den .. a pořád jsem se smály až jsme brečely, byly jsme sice puberťačky jak hrom, ale díky zážitkům, které mě s tímhle filmem pojí, pro mě bude dokonale vtipnou podívanou vždycky! I teď, když si vybavím scénu třeba na kozultaci s tělocvikářkou (tělocvikářem?) .. chce se mi smát a křičet .. :)(13.6.2006)

Oscilace mezi trapností a opravdovým vtipem sice ne vždy dopadá podle představ tvůrců, ale rozhodně je Scary Movie poměrně zábavnou hororovou parodií, která si bohužel utahuje především z Vřískotu. A ten jak známo je komedií sám o sobě. Rozhodně to funguje, ale chápu, že to není pro každého.(27.9.2004)

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(15.8.2010)