Scary Movie: Děsnej biják

Strašné kino

Komedie / Horor / Mysteriózní

USA, 2000, 85 min

• Pohrobek

Parodie, u které se zasměje každý. Někdo by se snad mohl i bavit po celý film a několik intelektuálů (Myslím si, že spíše výjimek) bude jenom nadávat. Ale přesto asi nikdo neodejde od rozkoukaného filmu. Přiznávám, že poměrně mnohokrát jsem se zasmál anebo alespoň pousmál, což bylo ovšem vydatně sráženo přemírou trapných nechutností, které však také měly svůj účel, a to aby vytvářely ten nejprotikladnější protipól vážně míněným scénám z jiných, často i odpadovějších filmů. Jestli šlo jen o udržení diváka před plátnem, případně obrazovkou, film byl rozhodně úspěšný a naplnil většinu toho, co se od něj očekávalo, znovu bych se na něj ale v žádném případě nepodíval.(23.10.2004)

• Gilmour93

Není žádným tajemstvím loňského léta, že když se řekne parodie pro náctileté, obvyklí podezřelí jsou K.I.Wayans, či duo trotlů Friedberg, Seltzer. Intelektuálové v tu chvíli spouští vřískot a já se jim nedivím. Ono totiž pokud parodované snímky neznáte, zůstanou jen zastydlé frky na téma bukanýrství, hulení, pšoukání a nadrženost, což má za následek, že se zasmějete asi tolika vtipům, kolik má ruka nezručného dřevorubce prstů. A to je u filmu, který má být vtipný, závažná chyba v matrixu. Pokud si však přejete prostřednictvím sledování filmu sjednotit obsah vlastní hlavy s obsahem dýně na Halloween, považujte výše napsané za bezpředmětný blábol..(2.11.2012)

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(15.8.2010)

Parodie na filmové a seriálové hity. Dost jsem se bavil a určitě nejlepší z téhle série. Jen tak dál. Co jééé? ( Hodnocení: 6/10 )(20.4.2012)

Sranda fakt jsem se zasmál cool parodie. Shorty na hrad.(5.2.2005)