Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

AndrewNewman

Takmer každý joke, každá hláška či scénka má skvelo pobavila. Ten, kto aspoň raz videl Vreskot, Piatok 13 či dokonca Matrix to skrátka musí oceniť! ()

Memesis

Jsou tu trapnosti a je jich dost, ale ty scény, které trapné nejsou jsou naopak výborné, tudiž něco mezi. Ale trapných je méně, takže 75% ()

Drozdo57

Prvýkrát som videl keď som mal 11 a plakal som smiechom. Teraz som si to po viac ako 20 rokoch pozrel znovu. A smial som sa solídne znovu. Niektoré vtipy teraz rezonujú inak. Ja viem, že konzervy ma tu za to ukameňujú, ale príde mi to vtipnejšie ako väčšina legendárnych paródií z 80tych a 90tych rokov. ()

TesterX

Skvela parodie na zanr teen-horor. Par traparen tam sice je, ale ja to povazuju za jednu z mala zdarilych parodii. Kdo videl nejaky Vriskot nebo Tajemstvi lonskeho leta a nevidel tuto temer dokonalou parodii, at to rychle napravi. ()

tee

Muset zvolit jediné slovo ke zhodnocení Scary Movie, tak ze mě okamžitě vypadne, že je to blbost, ale mít pár slov navíc, pak dodám, že to je zdařilá a nápaditá blbost. Na jednu stranu jde o typický americký humor, ale na druhou stranu zesměšňuje filmy, které jsou už sami o sobě hloubé. Vřískot a Tajemství loňského léta jsou spíše k smíchu než-li k vyděšení a je smutné, že právě tímto směrem míří spousta současných hororů. Scary Movie tento fakt jen podtrhává a poukazuje tak na stupiditu svých předloh. Každopádně výběr, úprava a spojení jednotlivých prvků je provedeno skvěle. ()

MEGAJOHN

Sice trošku přefetišovaný, ale určitě ne-nudný snímek, který zabaví každého popcorňáka se smyslem pro břitký humor a alespoň minimální znalostí filmů Vřískot a Tajemství loňského léta. ()

Marv

Tak nevím, je to skvělej film, s pár nechutnejma a neuvěřitelně trapnejma scénama, nebo to je neuvěřitelná sračka, s pár opravdu skvělejma scénama, fakt nevim. ()

da_silva

Tak tohle je kurva klasika!!! Jiný díly kromě jedničky sem neviděl a soudě podle hodnocení i kámošů sem udělal dobře. A to je fajn, takle si můžu tohodle filmu furt vážit :) ()

Gross

Film je skloubeninou teenagerovské komedie a klasický komedií zesměšňujích ostatních filmové tituly. Občas je to vážně sranda, chvílemi je ale humor kapku přitažený za vlasy a vlastně to ani není vtipné. Nakonec je odhalen více než jen jeden úhlavní vrah v masce, což je ovšem poněkud zmatená a snad i zbytečná scéna nevím zda to mělo být skutečně vtipné, ale nebylo. Film ubíhá svižně a nenudíte se, ale zas něco zas tak převratného to není..dávám 60 ()

Riker

První a poslední díl Scary Movie u kterého jsem se bavil. Nutno brát s nadhledem, ale ještě se jedná o zábavu a ne o trapnost. ()

veverysiak

Takéto filmy nie sú pre každého, časom sa vyprofilovali na špecifický žáner, kde sa miešajú prvky paródie a hlboko podpásovému humoru, tí, ktorým prichádza nevoľno z hektolitrov živočíšnych tekutín a extrémnych dialógov, by sa im mal zďaleka vyhnúť, ťažko povedať, či sa to dá robiť aj vkusne, ale určite je možné to prehnať za znesiteľnú hranicu, Jednotka nastolila sérii celkom slušnú latku, takže 75%. ()

májovec13

Vtipné...osobně mám radši pozdější Zuckerovi díly. Jasně, že na Střely, Výstřely nebo Zbraň to nemá, ale ostatní "moderní" parodie strčí Scary Movie do kapsy i kdyby bylo na Adama. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů