Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

TSZ

Kultovní legenda, u které musím chtě nechtě ocenit originální zápletku, díky níž se verze 2013 liší od ostatních zpracování, podobných si jako vejce vejci. Skutečně jsem byl ještě v polovině rozhodnutý dát tomuto výtvoru jen jednu hvězdičku, za výraznou snahu se odlišit a nový náhled na celý příběh musím jít zkrátka výš. ()

masekjc

Další recyklace hororové klasiky a také krásná ukázka jak podělat všechno co se dá. Nelogické, nudné, předvídatelné, bez nápadu, porcování odfláknuté, málo krve, málo akce, málo napětí...prostě vůbec nic. Jediná scéna kdy se mi trochu zvýšil tep byla z očekávání zda hlavní hrdince vykoukne prso z rozepnuté košile. Navíc se mi zdá hodnocení některých uživatelů zde totožné s inteligencí neherců v tomto pseudo-hororu. Nikdy více! ()

ANTYCHRYST

Musím rovnou přiznat, že pro libozvučný zvuk v podobě motorovky Leatherface mám slabost. Zároveň ovšem musím konstatovat, že jsem od tohoto zpracování čekal mnohem více. Bohužel je to rozhodně nejslabší film o tomto legendárním maniac killerovi. Začátek je teda hodně zdlouhavej, Leatherface je taky slaboučkej a ani zdaleka tak povedenej jako v minulejch filmech. Až ke konci filmu na jatkách to je zajímavé a plus dávám, že poznáváme i jeho lidskou stránku. Celkově ač velkej fanda koženýho ksichtu maximálně 50 % ()

vozralec

Motorový retarďák Sawyer poněkud zestárl, ale přesto se s pilou umí solidně ohánět. Film nepřináší téměř nic nového. Brutalita zachována, což potěší. ()

Clark_Kent

Kožená tvář opět zasahuje, nebylo to nejhorší. Dovoluju si říct, že předchozí verze byla maličko lepší ale tady zase je spousta jiný záběrů dobrých. Ten začátek navazuje na klasiku z roku 1974 což byl dost ujete film na tu dobu dost perverzní a zvrhlý. Dokonce proti němu šla i církev. ()

Knor

Stupidní návrat jedné z největších hororových klasik. Já být panem Hooperem zažaloval bych tvůrce za zprznění a znásilnění svého filmu. Připadá mi, že tvůrci téhle žumpy asi nikdy původní film neviděli nebo aspoň povedený remake nebo minimálně některé pokračování. O předvídatelnosti a tuposti se ani zmiňovat nechci. Tenhle návrat budou žrát tak maximálně děti na základních školách a nenároční náctiletí, pro které je asi i tento film natočený, protože tak hloupé postavy a dialogy jsem už dlouho neslyšel. Navíc dnešní náctiletí nemají vůbec potuchy ( jak jsem se sám už mnohokrát na vlastní uši přesvědčil ), že ten původní film vůbec existuje a že je dnes považován za klasiku žánru. Takže nemají s čím porovnat a je mi jasné, že budou padat jakože je to brutal a krvavý maso a mazec atd atd. Fujtajbl humus a Texaský masakr si tohle nezasloužil. Hanba tvůrcům, dávám hvězdu za celkem povedené gore. Tupý a ubohý. ()

TommyDiamond

Po nějaké době opět nastal čas nastartovat řetězovou pilu a rozkrájet pár turistů, kteří přijeli obdivovat krásy texaského venkova. To vše musí samozřejmě doprovázet 80-ti procentní úmrtnost hlavních hrdinů a poutavý ne-li úchylný příběh. K těmto texaským příběhům plných něhy a pochopení patří vždy v mládí týraný obtloustlý dvoumetrový klučina, který má IQ houpacího osla a ksicht má vždy ovázaný voňavou lidskou vepřovicí. Jeho držení řetězové pily a cit pro její vlastnosti by mu mohl závidět kdejaký zkušený amazonský dřevorubec. Jakožto volič republikánské strany nevěří v přirozenou selekci a čas od času se proběhne s pilou po okolí a vše co vykazuje známky evoluce si po mnohačetných amputacích odtáhne domů a pověsí ve svém útulném sklepním pokojíčku na třicítku hák....... Je pravda, že tyto filmy jsou opravdu na jedno brdo. Mě, ale nevadí a rád se na ně mrknu..... ()

G04T

Hodně dobře zvládnutá atmosféra i lekačky, výborný vizuál a scénář, až na chování některejch postav. Konec mě hodně nasral, vypadalo to jako happy end a von to happy end vlastně byl. Ty kecy toho černyho fizla o Bibli mě dost sraly! Ale krve tu je víc než dost, což je prostě super! Jsem rád, že vzniklo něco takovýhleho, protože v 2000s Slashery a hlavně remaky hodně ztrácej na kvalitě, ale tohle se mi fakt líbilo. ()

Bezda22

Pohádka o dementovi z Texasu. Do hororu daleko, thriller bez větší zápletky. Příjemný je, že to celý není honění naivních kreténů po baráku a v přilehlém okolí. Jinak ničím originální záležitost... 40% ()

Najt

Zde se žádný zázrak nekoná, ale mě to bavilo. Původně jsem chtěl dát 2*, ale na druhou stranu modernější ztvárnění texasmasakru nebylo vůbec špatný. Slabší 3 si to zaslouží. ()

intro

Jo Texas Chainsaw 3D je blbost, ale blbost co nenudí. Solidní další verze o muži co rád motorovou pilu. Dávám 60% a na zkrácení dlouhé chvíle doporučuji. ()

Romeroo

Nechce se mi napsat nic jiného, že jsem si udělal další čárku u "zábavné" předem ověřené chuti dnešních hororů....čekat něco víc asi nemá smysl...na druhou stranu mě to nějak nepohoršilo a nechalo se na to normálně koukat....nevybočují slátanina co jede po novodobých kolejích hororů určená pro chytrou masu diváků... ()

Dysharmonya

Váham medzi 4 a 5 hviezdičkami, pretože sa mi neskutočne páčilo, ako sa hra otočila a nedalo sa než fandiť Sawyerovcom. Škoda, že to nebolo dlhšie, možno ďalší film čisto z pohľadu vražiadiacich posledných príbuzných? :) ()

Mr_Moon

Vse na co se da divat v tomhle filmu jsou ty dve kozate zenske jinak vse stoji za prd. Nic neprekvapi ani nenadchne vsechno uz bylo nekolikrat videno. Proste slabe jak caj a vsude tupy amik... ()

petrik11

Sťaby moderná rozprávka aká je dôležitá úloha rodiny. To bolo skoro na predvolebný míting nejakých kresťanských fanatikov. Postavy sa naozaj správali ako banda somárov, ale ber to čert, sú aj slabšie kúsky ()

jirkaslava

Prvních pět minut filmu jsem ani nedýchal a pak jsem na půl hodiny mohl usnout. Tenhle typ filmů nesnáším, napřed diváka naladí a pak ho totálně dorazí tím nicdějem úplně o hov... Čekal jsem víc. Škoda... ()