Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

HayLLey

Popravde, čakala som omnoho viac od tohto filmu. Staršie verzie sú dosť kvalitne spracované avšak táto snímka ma veľmi sklamala. Je pekné, že sa tvorcovia švihli po kapse a spravili film do 3D ale nemôžem prekusnúť fakt, že na konci filmu sa snažili spraviť z vraha, ktorý má na svedomí desiatky mŕtvyh, tzv. nevyniatko. Koniec filmu niečo neuveriteľné, proste zlé. ()

Olafsson

První díl kde jsem fandil Sawyerům.. Nesmyslné hloupé chování postav.. oh, THOSE TWO SUPER FINE BITCHES... Saša mohla ukázat celý kozy ve scéně Slaughterhouse... Tania ukázala víc což je fajn, ale tvůrci mohli přihodit nějakou tu šukací scénu... Celkový dojem průměr, nenudil jsem se... Gore efekty slušný a Jed mi byl v podstatě svym způsobem sympatickej... ()

64B

Nemůžu si pomoct, ale jakékoliv jiné ztvárnění Texaského masakru bylo snad lepší než tahle břečka. Nebýt těch ženských tam, tak to vypnu a téma texaského masakru už by mě nikdy nezaujalo. Takže celkový verdikt - nepovedlo se to! ()

XXXXXXXX

Jako zástupce slasher hororů, funguje TCH3D výborně. Potěší taky sličná hlavní hrdinka. To je ale bohužel, asi tak všechno. Samotná hlavní linka je nevýrazná, zmatená a dá se říct, že jsem ji začal chápat teprve až po závěru, kdy si hrdinka přečte dopis, kde je jí vše osvětleno. No příště se asi raději podívám na Klasiku. ()

Pitryx

Mínusy za zbytečné komplikování děje. Nástavba s dcerou a kecy kolem toho co se stalo před lety, to bylo zcela zbytečné. Další velké mínus, za dokonale pokažený závěrečný trik. Tak dlouho se digi až se předigi a je to znát. Jinak je to asi nejlepší ze všech masakrů, jak trikově, tak dějově a gore dosti, i když jsem viděl lepší. Ne v této sérii ovšem. Pokud vím, zatím je to poslední film a klidně by mohl být i poslední jako takový. Zaujal syn slavného herce ve vedlejší roli. CHYBA:Když je Heather připoutána na jatkách, je evidentně bez podprsenky. Pak vyběhne ven a už ji má (98:15 a dále). ()

Havala

3D je jako relikt z doby, kdy si všichi mysleli že to bude nějaká bomba. Potom to působí dost trapně když to dává televize. Pro mě je edice z r. 2003 nepřekonatelná. ()

horor2

Začátek, který chtěl navázat na první díl série, trochu ignorovat předešlé díly i remaky, se zvrtl a nevyšel. ()

Hemlock

Pohodový horor. Černobílé duo vyveze na kolaudačku do Texasu dvě slepice s výstavními měchy a nebylo by to to slavné Júeséj, kdyby v každém větším sklepě nebyl zavřený retardovaný plod incestního snažení. Pak již stačí pořádně hlučný ruční nástroj a lidi vesele začnou rozhazovat rukama do všech světových stran. Hodnotil bych i výše, ale jedna hvězda dolů za familiární závěr a ta druhá za vynechanou scénu ve stáji - to byla podpásovka... ()

DonBraso

Panečku to byla jízda ovšem krále nadsamců v masce samce,který je retard,ale hlavu má nejspíš dobrou,když umí všechno tak používat a selský rozum mu nechybí,což se nedá říct o celým snímku.Jestli tohle byl slasher,tak je to inovace jak kráva na Matějský co se pase na labutích.Nemůžu říct,že bych to vypínal,byl ze všeho v takovým srabu,ale tohle nebyl Leatherface jak jsem ho znal.Je pravda,že předešlí remake víceméně kopírovali jenom originál,tady dávám plus,že vlastně navazujeme na originál a na začátku máme pěkný sestřih,takže žádný počátky,pěkně s dobou a hlavně blbě.Tak co tak na hororu známe?Lekačky v tomto filmu vůbec nebyly,divný to počin.Tupci na scéně samozřejmě známe,nelogických a trapných situací tady bylo tolik,že Wrong Turn4 nejspíš u mě spadne z postu krále blbců na pětníku.Psát to moc nemusim,všechno řekl výstižně AppleCore.To má vyjít další díl,no tak to potěš prdel,protože z toho se stane další paskvil,který nemá na to,už cokoliv dát,stává se z toho kopaná jak při pátku 13.Jo a ještě jedna věc,až někoho napálíte autem(v tomto filmu použito dvakrát,lekačka jak prase:D) tak hlavně ho nechte hnedka první den co ho neznáte úplně samotnýho v domě,přeci jste si s ním nic neřekli,tak musí být hrozně fajn kamarád.Dostávám se ještě,k pár gore specialitkám,tak jo,tam by to šlo,dvě scény dobrý,více husqvarny taky potěšilo,ale,že bych tam měl jednu celkovou část,abych aspoň řekl,tohle by šlo,tak to vůbec.Že se z toho stane pomalu kriminálka a soucity,bože parodii si pustim jinou. ()

ShortyIC

Tak po niektorích recenziách som čakal o niečo viac od tohto hororu, no dočkal som sa len dobrého priemeru. Nevravím, že to bolo zlé, no čakal som stále o niečo viac. Dokonca som čakal oveľa viac krvavých scén z Leatherfaceom... Napätie v hustých scénach bolo dobré, no vôbec to nemalo atmosféru ako ostatné Texas Masakre (1974,2003,2006). Výkony hercov v pohode, a dokonca aj príbeh mi sedel, keďže konečne to bolo niečo nové, nie len cesta autom, zrazu sa s autom niečo stane (prepichnuté gumy,dojde benzín,havarujú, alebo sa proste niečo pokazí) ale proste úplne odlišný príbeh, čo je v tomto filme veľké plus... 6/10, taký silný priemer... ()

jack_scott

Superjednoduchý, občas vtipný jako-horor se sexy hlavní hrdinkou, a ukrutnym leatherfacem :-) Je to prosťounké, ale to jsem přesně od snímku čekal. Spokojenost. *** ()

rasto87

Čo dodať? Bohužiaľ nie je to tým, čím bola prvá časť. K prvej časti sa len márne približoval počiatok a toto bol ďalší jeho pokus, ktorý je ešte o niečo slabší. Vo filme síce poriadne riadi motorovka, ktorá ma inač famóznu reťaz, tu by som veru bral, keď reže ploty, gumy reťaze a stále frčí, tak to nedokážu asi ani v mountfielde, ale to je jedno. Táto časť má aj slabšiu atmosféru a jedine na čo sa celý film dalo dívať bola fakt sexy Alexandra Daddario. Za pozretie to zas ale stálo, nemôžem tvrdiť, že keď som tomu dal dve hviezdy bolo to úplne zle, to teda nie. ()

toomm

Tři hvězdy. Vážně? Za co? Popravdě ani moc nevím. Napřed teda pozitiva, abych si hodnocení trochu obhájil předtím, než film zavrhnu. Na rozdíl od ostatních mi pomalejší rozjezd nedělal problém. Naopak ten úvod se scénami z původního Texas Chainsaw Massacre byl povedenej a film, jako přímá návaznost na něj, se mi zdál jako dobrej nápad. Jo, říkal jsem si, že John Luessenhop má teda koule, když si tohle dovolí udělat, ale tak nějak mi to dalo naději. Netrvalo to ale dlouho a bylo vymalováno. Je to jeden z nejblbějších filmů, které jsem za poslední dobu viděl. Člověk se s několika desítkami zhédnutých hororů naučí postavám ve slasherech odpouštět jejich nelogické a často až trapné chování. Přeci jen chceme vidět jak je zabiják dostane, takže budiž i přesto, že tady už to zacházelo do extrémů. Horší je to se zápletkou, ta snad musela naštvat i nadšené fanoušky Texaského řádění. Takovéhle pojetí Leatherfacea si myslím hodně lidí nerozdýchá. Já jsm částečně mezi nimi. A když jsem nevěděl do zlhédnutí jestli se smát nebo být nas*anej, v průběhu filmu jsem se v rámci možností bavil. Proto těch 50% ()

theFtip

Původní masakry jsem neviděl, až 2003 a 2006 a teď tento. No příběh je úplně jiný, ale mě se to líbilo. Tu se s ostatními moc neserou, ale prostě je odrovnají hned, až na tu škaredou blondýnu co je zavřená v mrazáku. Jinak škoda, Heather (Alexandra Daddario) měla víc zabíjet, slušelo jí to víc než Leatherfaceovi :D 75% ()

elanista1

Co na tom ze sa to na Texasky masaker uz velmi nepodoba, co na tom ze v scenari su logicke diery velke ako v ementaly, hanbim sa to priznat ale tento kvazi horor sa mi pacil! Spociatku som fakt trpel a mal som chutky pustat si popri filme nejaku muziku aby som nezaspal, bolo mi zle z hlupych dialogov a trhalo mi nervy prznenie Hooperovej klasiky, ale potom som sa rozhodol ze to prosto budem brat ako nezavisly film a nie ako Texasky masaker, a vyplatilo sa. Zabudol som na nazov filmu a hned som si to lepsie uzival, druha polovica je suprova, s obrovskou davkou koz, krvi a vrestania, ved to je na slasheroch to najlepsie, vrestajuce prsnate barbiny, Alexandra Daddario do role pasovala ako malokto. Postupom casu mi uz ani nevadilo velke kvantum otravnych policajtov siahajucich po spravodlivosti, ani trapne logicke preslapy. Nic no, ako Texasky masaker nie, ale ako krvavy slasher na chvilkove posedenie, to ano. ()

J.Mayen

V týhle verzi texaskýho masakru mi všechno přišlo trochu na ruby, rodina Sawyerů jsou tu oběťi utrpení a vlastně všichni zavraždění jejich rukou jsou násilníci,kteří si to zasloužili. Příběh je průhlednej a dá se odhadnout hned od začátku jakým směrem se bude děj ubírat. Co se gore týče, srovnal by jej s úrovní horšího béčka,ale některý ač hodně předigitalizovaný, tak nebyly špatný (skartovačka na jatkách). Původně jsem přemýšlel i možném průměru,ale nakonec mi je jasný, že ten si film nezaslouží. ()

Mr.Keli odpad!

Retardovaný jedinec honí retardované ovčany v retardovaném filmu. Co více si přát?!!! Am I serious? 10% ()