poster

Ďábel v těle

 • USA

  Devil Inside, The

 • Slovensko

  Diabol v tele

 • Slovensko

  Posadnutá diablom

Horor / Mysteriózní

USA, 2012, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radka_86
  odpad!

  Tento film už nic nového či zajímavého nepřinesl....jen samá ubohá klišé a to co sme viděli už stokrát....(12.5.2012)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Horory o Dáblech a Exorcismu mám nejradši hned po Exploitácích.. Nejhorší to nebylo, ale čekal jsem větší nářez, jelikož se film dostal i do našich Kin.. Jakmile se vymítalo tak to mělo slušnou Atmosféru.. Strašně mě mrzí Konec! Dlouho jsem neviděl film, který by nijak nezkončil.. Případ její matky se ve filmu vlastně ani nedořešil.. Takže scénář, příběh tohle hodnotím velmi Záporně! Při filmu jsem se, ale Nenudil! takže hodnotím za 3!(28.7.2012)

 • Campbell
  **

  Tak a máme tu další foun-footage film tentokrát o exorcismu. Asi před půl rokem mě mile překvapil Last exorcism, tak jsem se těšil i na tohle. Bell mě navíc kdysi překvapil poměrně slušným hororem Stay alive. Tak jsem prostě neměl důvod se na tohle netěšil. No a bohužel tohle je strašný výblitek a totálně nechápu co takovýhle film dělá v kině. Je to obyčejný a často i nezajímavý film kde mi byla každá jediná scéna jasná předem. Aspoň že ta posedlá mamina byla poměrně slušně cáklá, jinak je to spíše průser.(12.2.2013)

 • Enšpígl
  odpad!

  Vždycky, když mě malarkey tahá ke sledování nějakýho hororu, připravuju se na nejhorší. Tentokrát však strejda malarkey překonal sám sebe a s tímhle filmem posnul hranice odpadu, zase o o několik palců níž. Další mongol co si myslí, že když si veme digitální kameru a natoči film jako dokument budou mi lidi říkat Martin Scorsese. Já až obdivuju tu veleimbecilitu když někdo natáčí kus podlahy, nebo zhasne a nechá postavy křičet výkřiky typu "utíkej, utíkej. Viděla si to? Pozor. Ááááá". Jako až dojde v zoo potrava pro šelmy, tak bych tam začal házet "tvůrce" tohohle "filmu".(30.10.2014)

 • Genero
  ***

  Démoni nám řádí jako černá ruka, kameraman celkem šikovně využívá dar přítele Parkinsona, ale kdyby se v tom filmu více vymítalo a méně kecalo, určitě bych měl v trenkách mnohem větší kakáně, ty dvě tři šišky mi jen tak ležérně propadly nohavicí a zbytek jsem se zavile nudil. Vymýtací scény ale opravdu stojí za to, teda alespoň já se bál, až mi stál! Lituju toho, že jsem zrovna neměl po ruce kameru, když tehdy Miloše posedl Belzebub, létal po celém záhumenku jako by ho kousnul Dieter Bohlen, do prdele si vrazil pometlo, labužnicky si třel koule o katr na písek a na závěr k nám začal hovořit dávným, zapomenutým jazykem: Héj, more, fšecko je v pyčy, puč mě lóve na cygára a nečum jak gdyš kouřym tvojej starej pyzďe kokota, rakovyno! Věřím, že třeba ve Vatikánu, kde Svatá stolice jistě ráda přimhouří oko nad jemným akademickým humorem mého díla, by byl takový špektákl naprostý letní megashit!(28.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace