Učitel Tomáš Majer si zavolá ve škole tři chlapce do tělocvičny, kde jim oznámí, že se je chystá mučit a vytahuje z tašky různé mačety a tyče. Poté všechny nějak napadne. Jednoho střelí, další zmlátí. Poté se probudí ve své posteli. Byl to sen. Z televize se dozvídáme, že Tomáš Majer je skutečně podezřelý z vraždy tří studentů. Sledujeme Majera, který vzpomíná na své působení ve škole. Děti zde byly sprosté a bez jakékoliv autority k učitelům. Novináři sledují paní Majerovou a chtějí jí položit nějaké otázky. Ona zajde do domu, kde naopak čekají sousedé a stěžují si, co vyfasovali za sousedy. Ve škole se okleštěnému učitelskému sboru představuje nový ředitel Halbich. Majer opět vzpomíná na to, jak byl ve škole. Jeden z rodičů romského chlapce si k němu přišel stěžovat, že mu prý mlátí syna. On tedy řekne, že ho mlátit nebude a že mu bude psát poznámky, které pak pošle na město a to rodině sebere přídavky. Otce to samozřejmě zneklidní a náhle otočí a pustí se do svého syna. Do školy přijde inspekce, která řediteli oznamuje, že ministerstvo bude chtít školy tohoto typu zrušit. Tomáš Majer opět vzpomíná. V rádiu hlásí, že na zvláštní škole byla zavražděna jedna učitelka a to pravděpodobně samotnými žáky. Také vzpomíná, jak při vaření děti nasypaly do polévky marihuanu a tu pak snědla i jedna učitelka. Jistý pan Dostál chce, aby se Majer co nejrychleji našel. Posílá jednoho svého muže na radnici, ale tam se dozvídá, že se Dostála už nikdo nebojí a že už nemá takový vliv. Do školy přichází novinářka, která chce psát o zdejších vraždách. Baví se s jednou zdejší učitelkou a říká, že nemůže uvěřit tomu, že by učitel zabil tři žáky, stal se ředitelem a poté na škole ještě rok učil.  Ministerstvo vnitra řeší, zda v případu nedošlo k velkému pochybení policie. Do školy nastupuje nový zaměstnanec, zjišťujeme, že je to muž, který pracuje pro Dostála. Do ředitelny vtrhnou rozzuření rodiče, kteří nejsou rádi, že jejich děti chodí do školy, kde se zabíjejí děti. Kapitán Ševčík jde do nemocnice za mužem, který tady leží ve špatném stavu a chce se zeptat na Majera. Bývalý školník však nechce s policií o ničem mluvit. Ve škole skupinka romských dětí napadne a šikanuje chlapce. Majer si v novinách přečte, že zemřel jeho dědeček. Vzpomíná, jak mu babička říkala, že by se měl policii vzdát. Když je nevinný, tak ho soud osvobodí, ale děda naopak namítal, že v této republice ne. Policie chystá zásahovou jednotku, jelikož si myslí, že Majer navštíví pohřem svého dědy. On se na hřbitově skutečně ukáže a policie si ho všimne. Jemu se však podaří nastoupit do auta a ujet.  Zásahovka ho dojede, zablokují mu cestu a zatknou ho. Zpráva okamžitě proletí všemi médii. Šéf chce po jednom ze svých právníků, Václavu Mádrovi, aby se ujal případu. Jde o velmi mediálně sledovanou událost. Mádr s tím souhlasí a případu se chopí. Do školy nastupuje nová učitelka a okamžitě zjišťuje, jací jsou zdejší žáci. Vulgární a bez jakékoliv autority. Jeden z žáků na ní má sexuální narážky. Manžel jí po práci vyzvedává u školy a mladík má opět nevhodné řeči. Manžel se k němu vydává ale on ho udeří a povalí na zem. Majera ve vězení navštěvuje předseda jedné nacionalistické strany a vyjadřuje mu plnou podporu. Věnuje mu knihu s názvem Pravda o cikánech. Majer knihu vezme a udeří ho s ní. Nastává den procesu. Před soudní budovou jsou velké protesty romů. U procesů vypovídá velké množství svědků. Školník, který byl až do této chvíle v nemocnici také předstupuje. Vypovídá, že všechny ty děti měly zemřít. Nikdo z nich prý netuší co dokážou. Starostce poté vyhrožují muži od Dostála, který je nyní v domově důchodců. Má si prý uvědomit, díky komu je starostka. Starostka vzpomíná na to, jak jí šikanovala skupinka mladých romek, když ona sama byla malá. Poté je také jako svědek u soudu a i ona je na straně Majera… (TV Prima)

peetriss odpad!

Jedno musím "mistrovi" Magnuskovi uznat - po nechtěné komedii a trapném thrilleru se na třetí pokus trefil do žánru, který původně zamýšlel - do sociálního dramatu. Bastardi 3 jsou však sociálním dramatem natočeným tím nejhorším možným způsobem. Sám sebe neboli svou postavu postavil do roviny chudáčka, proti kterému se spiknul celý systém, protože utýrat a zamordovat žáky, byť zmetky, je přece v pořádku. Oko za oko zub za zub, to je taky přece v pořádku... No za prvé, film je zatraceně neobjektivní, extra hloupý s extra špatným scénářem, režií i herectvím. Za druhé, řetězec scén, kde se malí zmetci samoúčelně prezentují erotomanskými sklony, vulgaritami a kdoví čím ještě, které dohromady do sebe vůbec nezapadají, jsou střídány scénami, jaký že je to Majer/Magnusek chudáček a aby toho nebylo málo točí se vám hlava nad podivnými předlouhými kamerovými průlety nad scénou, které jsou nejednou "ozvláštněny" do očí bijícím product placementem, na to se nedá skoro koukat! Magnusek je katastrofální režisér i herec, a dokazuje to i v tomto filmu, jen mi je záhadou jak zde zabloudil např. Jan Tříska - má toto zapotřebí? Na Magnuskovi bych ocenil snahu dotýkat se ožehavých problémů naší společnosti - ale toto se musí dělat objektivně, s hlavou a patou, nikoli lacině a především umně! Že by se v Česku rodila béčková či céčková kinematografie? ()

vander19 odpad!

No ako čisto bez príbehu, bez ničoho, len polepená 1,2 dokopy a na tie sa aspoň trochu dali kukať, ale toto nudí ako siedma hodina v piatok v škole...Je to na nevydržanie, to Magnusek radšej by mal chodiť do posilovne, behať, cviciť, ako točiť filmy...Takto nám nepripravý aj štvrté pokračovanie...ale zrejme už nič horšie ako trojka nevymyslí a s klesajúcou tendenciou tejto "trilógie" štvorka by musela byť totál sr*čka.... ()

ondrula

Je to skoro stejně špatný jako dvojka. Nosnou ideou je vaření z vody, takže se donekonečna recyklují starý scénky, starý motivy a starý herci. Z těch doposud užitých hereckých hvězd jich valná většina mezitím skonala stářím, tak Magnusek povolal z důchoďáku herce druhý katagorie a máme to potěšení sledovat třeba Ivana Vyskočila, Lanďáka, Rudolfa Hrušínskýho anebo Vlastimila Zavřela, jehož obrovská vana mě zaujala skoro víc než gigantický panděro Magnuskovo a jeho herecký diletanství je snad ještě horší než jeho dabing Homera Simpsona. Všichni hrajou strašlivě křečovitě, což je patrný zejména ze scény u soudu, kde se všichni chovaj toporně jak kdyby měli v prdeli tužku a v životě asi soud neviděli. Magnusek by se taky jednou namísto toho, aby se přežíral u mísy jitrnic, mohl zvednout a mrknout se k tomu soudu, jakže to vlastně chodí, třeba by si i všiml, že vraždu soudí krajskej soud a ne okresní. Komicky taky působí fakt, že David Dolanský, kterej se tam v reminiscentní roličce sebe sama objeví, stačil od prvního dílu trošku zestárnout a změnil se mu ksicht, takže si ani není moc podobnej. A je fakt, že je třeba uznat, že ač já tedy nejsem zrovna milovník cigánů, film je rasistickej až hamba. ()

J*A*M*A*L odpad!

Horší české filmy, jako je tato série snad neexistuje. Víc se k tomu nechci vyjadřovat. Tenhle komentář je to poslední co ode mě k této sérii je. ()

Foxhound#1

Prý je to nejnáckovější film všech dob a Magnusek je sráč. Proč proboha? Že se odvážil nakousnout téma, při jehož nadhození se všichni chovají jako nejtolerantnější jedinci a přitom se jim v hlavě honí takové myšlenky, co postava učitele Majera dokázala dotáhnout do konce? Ano žádné veledílo to není, nicméně to dokonale realizuje vlhké sny obyvatel šluknovské oblasti či dalších lokalit s nepřizpůsobivou menšinou, která zdatně používá rasismus naruby a je jí tolerován veškerý bordel. V žádném případě nechci obhajovat vraždu a už vůbec ne sympatizovat s nácky (se kterými mimochodem postava Majera vyběhla po svém), ovšem říkejte si co chcete, ale ten film odráží pouze nástin nejtemnější reality a toho co by se dělo, kdyby se podobný čin skutečně stal. Celkově tedy za 2 plus 1 za odvahu pro Magnuska (snad se mu podaří časem zhubnout). ()

Mitin odpad!

Bože to je sračka. To by mohlo být vyhlášený za film s nejhoršíma hereckýma výkonama.. Hrůza.. ()

Imrwere

Jsem opravdu rád, že po zkažené dvojce mě přešla chuť jít na závěrečnou část trilogie přímo do kina. Nuda, trapárna a nebýt tam pár hlášek, které mě donutily k smíchu, tak tam fláknu nejhorší možné hodnocení. Otřesně natočeno, ale přecijen se našla věc, se kterou naprosto souhlasím a to byla soudní výpověď v podání herečky Kateřiny Brožové, která to řekla fakt přesně. Jinak, proč toto muselo vzniknout? Aby byl další ultrapropadák mezi v záchodě spláchnutými propadáky? Zbytečnost, hrůza a děs. Jsem rád, že je konec. 5%. ()

mira007

Těžce překombinované , ale jak tady vidím tu hromadu odpadů tak mi to nedá se zamyslet nad tím, že nějakej Magnusek - looser par excellence se rozhodne jak malej kluk točit filmy, a hle on na nich vydělává , když ostatní seriózní tvrděj, že to u českého filmu ani nejde a hle ve třetím pokračování jeho ságy mu tam hrají extraligoví herci včetně Jana Třísky , což se povede málokomu , kdo si tady hraje na to bůhvíjaký umění. Film je dementní ( ta jednička aspoň byla originální a lehce akčně-thrillerová ) , ale za to, že někdo dokáže natočit film aniž by to uměl, obsadit ho hereckou elitou a vydělat na něm dávám pět hvězd. ()

Stanley619 odpad!

Tlouštík to určitě myslel dobře, jako takovou (ne)nápadnou sondu do dnešního světa, ale to měl radši natočit dokument. Tohle se prostě nedalo, ani tu jednu hvězdičku tomu nedám, ne! Když se ještě podívám, kolik "známých" tam hraje, tak to je ještě k tomu smutné, na co člověk jejich úrovně kývne. Výkon (jestli se tomu tak dalo říkat) G. Vránové byl víc než ubohý. Nejhorší film posledních několika let, a to nemyslím pouze českou tvorbu. 10% ()

DuanBerry

Naprosto neautentický film bez jakékoli emoce, chabé a prkenné herecké výkony a navíc kontroversní poukazování na asociálnost dětí vzešlých z bídných poměrů. Hvězdičku dávám za občasnou lehce vtipnou hlášku. Většina z nich je však bohužel notoricky známá a rozšířená. ()

kumite

Magnuskovi fandím pro ten jeho zápal a odvahu ukázat a říci tak nějak po svém, co si myslí o pozitivní diskriminaci a všech těch sračkách, co do nás už léta hustí to havlovo bratrstvo kočičí pracky a jejich spříznění soudruzi z EU. Jo, jo, tak na vás. ()

Strike odpad!

,,Teď vás budu mučit¨" - to pronese Magnuskova postava hned na začátku. A má naprostou pravdu. Jeho mučících nástrojů je opravdu hodně: Od děsivého herectví ,,hlavního hrdiny" tzv. pohled do blba, přes děsivé nazvučení a příšernou hudbu (pokud se tomu, co zde zní dá tak říkat), která je stále v režimu volume conejvícdoprava, takže není nic jiného slyšet (což je na druhou stranu někdy dobře), a nesmyslně hloupým scénářem konče. Opravdu nechápu jak Magnusek může na svých stránkách Magnusfilmu nabízet projekt Základy filmové práce, protože o ničem nabízeném (Námět a scénář, Filmové profese, Postprodukce filmu) neví evidentně ani ň. Je pravda, že ono za 2 hodiny o všem nelze stihnout říct nic víc, než ví o filmu průměrný prvňáček. Výjimkou je Produkce filmu, kde je Magnusek špička, protože dokáže sehnat na svoje díla prostředky a herecké obsazení. Opravdu nechápu , že herci typu Třísky, Hrušínského a Topfera mají zapotřebí zde účinkovat. S klidným srdcem můžu o Bastardech 3 napsat, že jsou nejhorší z ,,trilogie" a kandidují na nejhorší a nejdementnější film, co jsem kdy viděl. ()

Gore

Třetí díl poloamatérského filmu je už moc. I zde je špatný scénář, špatná režie, špatné herecké výkony amatérů jakstakž zachraňuje plejáda profesionálů, zbytečné flashbacky, zbytečná exhibice malých vulgárních cikánů, která se opakuje a už není ani vtipná ani zarážející (doteď si lámu hlavu jak to Magnusek chtěl, aby to na diváky působilo). Magnusek má hodně nakoukáno z amerických filmů, ale není žádným Tarantinem, proto jeho film působí až moc amatérsky. Proto doufejme, že už nevznikne čtyřka. Na druhou stranu mu přejme, ať si točí, když ho to baví, třeba se zdokonalí a někdy natočí film, který bude víc koukatelný, pokud nebude jeho dalším počinem fetish porno. ()

ChillThomas

Hodnotím obsah a především velké zlepšení, co se týče kamery a herců, podle mě nejlépe zahraný ze všech třech dílů. Líbilo se mi to, že je to dost aktuální téma, neopomínaje Ministerstvo školství, které hodlá uzavřít tyhle psince a poslat tu spřež do normálních škol. . fuj. Tomáš Magnusek zapracoval na výborný propagandě, stále si myslím že by ho Adolf uvítal ve své době jako pobočníka a pravou ruku Goebblese, kterému by radil jak to udělat ještě více populistický vůči smradlavým menšinám. :) "Nejsem zaujatý xenofob nebo rasista ale objektivní realista :) ()

Gulde

Na jednu stranu je to natočené dost chaoticky s až příliš kladeným důrazem na emoce, které ale často nejsou příliš uvěřitelné. Na stranu druhou to otevřeně ukazuje na mnohé problémy, čehož si cením. Takže nakonec 2*. ()

waits odpad!

Také nejsem příznivec nově zaváděné školní inkluze, věřím, že někteří (romští) výrostci jsou zralí na kriminál a že pozitivní diskriminace je cesta do slepé uličky. Navíc - nahlédnout na toto téma z pohledu zoufalého příslušníka střední třídy není vůbec jednoduché, pro tvůrce v hysteričtějších částech Evropy může znamenat i společenskou nebo tvůrčí sebevraždu. Ale přes to můžu těžko přijmout film, který viditelně a hloupě povzbuzuje nenávistné společenské tendence, i když se před takovým hodnocením snaží obhájit scénou s politikem Bambasem. Těžkopádný, neinvenčně popisný a zbytečně extrémní film, který bude snadným terčem kritiků politické nekorektnosti. ()

petikacka

Sorry, ale mě Bastardi neskutečně překvapili...Jinak Magnuskovy filmy nemusím, ale konkrétně Bastardi, mě dostali...Je to brutální ukázka inkluze ve školství a o tom, že to naprosto nefunguje...Za mě 60% ()