hufnagel

Tí Američania si už fakt myslia,že sme retardovaní ak nám takúto kravinu predkladajú a z celkom známymi tvárami.Bezduchá besná akcia bez hlavy a päty.Nápad ukradnutý myslím Renny Harlin už točil niečo podobné a scenárista musel byť asi zhulený a ešte aj ožratý k tomu.Bulharský Hollywood a nezaslúži ani B-éčko.Zíram kam ten filmový priemysel smeruje. ()

kikin01

Scénář je hodně děravej, ale pro milovníky rychlých aut, respektive když se v ulicích prohání Ford Mustang Shelby SS, tak se to musí líbit. Akce je tam takřka nepřetržitě a jsem rád, že se hlavní role zhostil Ethan Hawke. Za tři hodnotím film jako celek, ale vyhrává u mě zběsilá jízda GT500, takže za čtyři. ()

jaqubko

Slušné guilty pleasure. Počínajúc hercami, kamerou až po podarené praktické efekty. Škoda, že to kritici tak strhali, lebo to je dosť podobné tanečným filmom či muzikálom. Akýkoľvek príbe sa obetuje pre závodenie, a to tvorí dobrých 80% filmu. I samotní herci sú mimo auta všehovšudy max 5 minút. Hawke i Gomez sú hrubo nesympatický (mimo jedného moomentu keď majú dobrú hlášku) a príbeh blbý. Ale hlavné mäso filmu, a to unikanie/závodenie/demolácia vďaka zvláštnym kamerám a (ne)použitiu filtrov vyzerá docela fajn a hlavne vidno, že sa 99% filmu išlo na praktické efekty a reálne stunty. ()

rigby

Brm brm, tút tút, rychleji, přidej, zastav, jeď, rozbij, přejeď, nabourej, přidej, tút tút, brm brm brrrm... Tohle fakt ne... ()

veverysiak

Vlastne ani neviem, za čo som dal tú jednu hviezdu, po všetkých stránkach je to strašná sprostosť, a ani jednu z nich nemá vôbec význam detailnejšie rozpitvávať... aha, už viem, pekné auto, takže 15%. ()

Jemes

jednu hvězdičku za to, že se mě líbí Ford mustang a že se mě líbí Selena Gomez. Jináč ten film je naprostý propadák... ()

Stormerians

Celý film je vlastně jedna velká automobilová honička. A to je tak asi vše co je na tom pozitivní. Příběh, logika, doprovodné efekty, ... nic z toho za moc nestojí. ()

Retrostalker

Na takýto film čakám od roku 1998 kedy vyšla videohra DRIVER. Aj keď nespĺňa úplne dokonalo moje vízie, tak priblížil sa zatiaľ najbližšie. Áno má to svoje muchy, ale konečne automobilová naháňačka od začiatku po koniec a k tomu v značke mojich snov Shelby Mustang. To čo mi chýbalo v 60 sekúnd, to som dostal v Getaway. Škoda len tej kamery a minimálneho poškodzovania sa, ale chápem.. inak by 80 minút pojazdné nebolo a možno by to trhalo aj srdce :) ()

B3njamin

Docela mile mě tento film překvapil. Hawke docela slušně zahrál svojí roli. A tajemný hlas ve sluchátku nemohl být nikdo jiný než Jon Voight :) ()

mima33

Ten film nie je žiadny mega trhák, s dokonalým scenárom a perfektnou výpravou, ale už len preto, aby som trochu vylepšila jeho skóre mu dám plný počet. Aktuálne hodnotenie je podľa mňa príliš nízke. ()

rytir1

Dejte nadupaná auta, nějakou tu honičku ( s auty ) a nepotřebujete scénář aby jste měli zisky z filmu. A klidně v něm pak může hrát i kdejaká uměle zpívající vagína. Ehm, barbína. ()

Petka92

Není to tak zlé. Ano, je tam spousta nelogického děje a zmatku, ale co už, zkrátilo mi to čas autobusem, takže se to dalo. Ethana mám čím dál tím radši, i když toho moc nezahrál, ale dobře se na něj kouká. ()

kobra190

Pro začátek, bude zde hodně spoilerů, raději nečíst před shlédnutím. Proč tři hvězdy ? Kvůli autu, dobře zpracovaných pohledů z kamer na autě a Hlavně, že průstřely, uražené zrcátko jsou opravdu uskutečněné, narozdíl od daleko "lepších" větší filmů, kde je jeden záběr bez zrcátka a ve druhém už ho zase má !! Co tento film sráží ?! Hlavně nelogika hlavních představitelů - Máte neprůstřelné auto - po každém výstřelu křičí skrč se, skrč se !! Pozor střílí na nás! Já jet v opancéřovaném autě, tak mi samopal neštve. Děj taky vymýšlel někdo, kdo na to měl tak 2 dny. Takže závěrem důvod proč tento film vidět ? Adrenalin, legedární auto, honičky, vlastně takové GTA ve filmu. ()

Sharlis

Škoda, že je to totálne nedomyslené, malo to obrovský potenciál a mohlo vystreliť oveľa vyššie v hodnotení. Nahánačky áut sú spravené fakt dobre, tá posledná, kde je asi 60sekúnd kamera len na prednom nárazníku ma kurevsky bavila. Bohužiaľ scenár je proste nedostačujúci, koniec je tiež veľmi (veľmi) slabý. Herci ma rovnako nepresvedčili. Trebalo tomu väčšiu stopáž, aby sa lepšie vysvetlili hlavné postavy a ich počínanie. A bolo by to o niečom inom. Takto nám len predhodia osnovu a domyslite si zvyšok. A to nefunguje. Slabé 3* ()

freywar

Sla´doučká selena projizdky bouracky a pekny mustang tuning na prvni podivani clekem dobry film usnul jsem u nej az v polovine, tajze 3 hvezdy ()

tixi

Parádna adrenalínová jazda,ničím sa nešetrí je tam kopa akcie,veľa rozbitých aut,dobrá hudba,správna dávka humoru a Selena Gomez je kočka ja viac nepotrebujem 90%. ()