Matli

Film je od začátku do konce jedna velká automobilová honička, kde je víc bouraček než v celý sérii Kobra 11, což je samozřejmě dobře, ale ta bulharská produkce to opět zazdila, už jen tím levným typem kamer. A toho bulharského okolí už má člověk taky po krk, proto hvězdička dolu. Selena stále vypadá na 12, tak nevím proč se plete do akčního thrilleru. 62% ()

Hapretor

Hodně velká nuda. Bylo to takové ... nevýrazné ... a to všechno ... herci, herečky, příběh, honičky ... takové monotónní ... bez nápadu ... vtipu ... atd. ... bych řekl. ()

ještěžiju

Ztracená hodina a půl života ... sice Ethan Hawke udělal ten třetí díl "keců o vztazích", ale už to s ním vypadá podobně jak s Cagem atd .. kariérní sešup je nabíledni. :-( Všichni, kdo nejsou uhrovatí fanoušci Seleny Gomez, se tomuto vyhněte velkým obloukem. Hekerka, co má přes celou plochu tabletu černou lebku se zkříženými hnáty je dost velká rána do palice. :-) to smith22: I tvůj komentář jako by mi mluvil z duše! Todle je tak Film pro kanál Jetix a podobné dětské čajíčky. ()

BOURQUE

Scenár v sebe mal potenciál, ale vďaka nie príliš vydarenej réžii viac padá do kategórie „B“. E. Hawk celkom dobrý, dokonca aj S. Gomez podala slušný výkon, avšak ani to nestačilo. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

KNTRFKT odpad!

Zdegenerovaná doba si žádá zdegenerované herce, kteří plodí zdegenerované (kořenem slova je "degen") filmy. Selena, jakožto vrchol pyramidy degenerátů hraje naprosto kůl hustou mindžu a ještě zvyšuje krevní tlak Ethanu Hawkovi. Nechápu, kdo tohle zainvestoval, ale soudím, že tenhle počin by měl být zničen a zakopán hluboko pod zem někde na Mauríciu. ()

Wallis3

Kde se, pro satanovu zlobu, takový filmy berou? Micina, co ďobne do tabletu a hned všechno faká- ďáblova oháňko Selena Gomez! Jedna hvězda za to, že Shelby je fakt pěkná kára! ()

MickeyStuma

Rychle a zběsile tak nějak na jiný způsob. Adrenalinová jízda se svižným videoklipovým střihem a velmi jednoduchým dějem přináší podívanou sice šablonovitou, ale jinak plného akce, výbuchů, střelby a hlavně, a o to tu jde především, neustálé automobilové honičky. Ústřední dvojice Ethan Hawke a Selena Gomez, to rozjíždějí na plné obrátky, při kterém se nedoporučuje ani mrknout, neboť se jinak ztratí přehled nad tím, co se to vlastně právě odehrává. O plynulosti děje tedy nemůže být ani řeč. Ano, nic nového pod sluncem, ale když je to natočeno pokaždé za jiných okolností, tak proč ne. ()

Johny M.

Film plnej logickejch i technickejch chyb, ale na druhou stranu non-stop akce, napětí a skvělý auto! chyby odpuštěny: 3,5* ()

Ondr@932

Strhující akční thriller, který už zaujal hned svým začátkem a během filmu jsem se vůbec nenudil! Je jasný, že je to béčko jako hrom, ale po dlouhé době povedené béčko! Ethan Hawke zde odvádí skvělý herecký výkon! Rychlá a zběsilá jízda je perfektní a provází jej po většinu filmu! Po dějové a dialogové stránce to trochu drhne, ale jinak je to opravdu skvělý béčkový akčňák! Který trochu připomíná - Telefonní budka, Smrtonosnou past 3, Knight rider, Rychle a Zběsile a také Kobru 11 :-D 70% ()

Hpatrik

Ethan hawke se prohání po zašedlých ulicích bulharské Sophie s vytuněným Mustangem, ničí při tom spoustu vyřazených policejních opelů, vyhodí do povětří elektrárnu a ukradne 2 miliardy dolarů, aby tak zachránil svojí unesenou ženu. Příběh jako z nejdivočejších snů, který postrádá logiku a potřebný adrenalin (až na jednu honičku s kamerou na předním nárazníku). A takoví herci typu Ethan Hawke a Jon Voight tam ani nemají co hrát. ()

Torgal

Obdivujem tvorcov za to, že sa rozhodli natočiť film ako jednu veľkú naháňačku, pričom mali v kešeni len 18 mega dolárov. A to je zároveň dôvod prečo je všetko zle - kvôli šetreniu je všetka akcia natočená totálne neprehľadne (a navyše na mizerné minikamery) a aj keď policajné autá lietajú vzduchom, nemá to vôbec šťavu. Korunu tomu nasadzuje odpudivá Selena Gomez, ktorá je v roli malého génia a hackerskej hviezdy "veľmi presvedčivá". Hawke nemá čo hrať a len radí rýchlosť v nerozbitnom Shelby. Holt, ruka režiséra Dungeons & Dragons sa nezaprie... 3-/10 ()

Acrobat odpad!

Vie ten diabol teda pôsobiť. Pokušenie Shelbyho a rýchleho šoféra je chlapcom daná a zakódovaná posesia. Nechcem vidieť tie onanie amerických majiteľov Mustangov ako na jedine americkej lyrickej ceste skúsia čo to dá. Nemáme tie možnosti. Ku Getaway. Najlepšie je filmu na začiatku. Keď nemám nič, len očakávania, túžbu vidieť to čo chcem, vidieť seba v metaforách, v inom svete, s Bellucci v aute a celou políciou v zadku, pardon v pätách. Využiť svoje magické schopnosti jazdca, jazdca božieho, pekelného. Keď som tabula rasa, auto je mojím snom, žitím, ja som v ňom a ono je vo mne. Keď plním životný zdroj, prameň spásy a zomieram osamote pri západe slnka. Vtedy je film najlepší. Avšak každou ďalšou minútou je to utrpenie, a veľa otázok a počudovaní. Bulhari vyrábajú tie Astry a staré bavorácke trojky ako kedysi Rusi T-34. Podstatou je, že forma kamery sa strieda od VGA formátu po HD, že Shelby s Ethanom strasie policajné šroty, potom 15 minút slávnych dialógov. Vyrobia spomínané ďalšie Astričky a šup zase po Ethanovi. Aby nebol sám, priberie dievča Selenu, ktorá si odskočila z Disney Channelu a jedinou úlohou je špúliť pery v pokoji a počas naháňačky kričať: Oh God! Oh Shit! Stop! A tak dookola. Nikto nerieši mizerné a priam znervózňujúce strihy na preraďovanie spojky jazdcom (koho to do čerta zaujíma), uniká to, že Shelby s dokonalým jazdcom naháňajú 1.4kové Astry (čiže argumentum á contrário sú rovnako dobré), že je problém zhodiť chlapa na motorke (!!), že Američan sa pohráva so Sofiou. O tankovaní škoda myslieť. To sú veci ktoré nechcem aby riešili akademicky, ale jednoducho vyvstanú z plynutia deja. Kladiem si ich. Ethan je skvelý, hlasovo aj utrpením, či prejavom, chápem jeho zžitie s autom. Chce to on, vie to on. Chcem a viem to aj ja. Nemalo to byť o výbuchoch, elektrárni, Selene, mizernom režisérovi, rodinkárstvu. Iba o Shelby a M6 Coupé. Možno... (videné 16.11.2013, BDrip) ()

Philip_Fry

Námět ne neznámej, ale pořád zajímavej dle mého. Ze záčátku to vypadalo zajímavě, ale jak se ukázalo, evidentně to bylo moc levné nebo nevím, protože jediná dobrá věc co mi z filmu zůstane je Mustang... Scénář logickej postupem filmu, že bych to splácal i já, kamera podivná... No pro mne zklamání:-/// ()