johnsnow

No úprimne povedané to nebolo až tak katastrofálne, a celkom sa dali naháňačky, dej aj herecké výkony obzvlášť Hawka a seleny. Aleza ten kmkotský koniec viac ako 2* nedám. ()

borohub

Takový nemastný, neslaný film. Herci mě příliš nezaujali, příběh taky ne, akce nezáživná. Žádný extra zážitek. 35% ()

subic

No tohle je právě zase jeden z těch filmů , co už jsem viděl kdysi a absolutně mi to vypadlo z paměti a v podstatě jsem měl docela i problém se na to vydržet dodívat. 3/10 ()

DonBraso

Že uvidim film,který vůbec nedokážu přesně ohodnotit jsem dlouho nenarazil.Kupodivu jednou v noci po traileru jsem se namlsal.První bylo,hraje tam Ethan Hawke a vypadá to na jednu, dvě dobrý honičky.No to jsem se seknul až málem do hlavy,jak jsem byl na pochybách.Jestli musím něco vyzdvihnout,tak to byly doopravdy snad nejvíc dechberoucí honičky za posledních pár let.Rychle a zběsile jsou spíše takovými ty "cool hovads" za nějakým dynamitem a bůhví co ještě,naposled tedy letadlem,ale čistých dobrý honiček v ulici je málo,když tedy zrovna nekoukáme na francouzskou tvorbu,kde Paříž je pogumovaná vždycky:)Kamer nastříleno vskutku požehnaně a hlavně doopravdy cit se střihem,kdy bylo většinou všechno dobře vidět,to jako ocenit vážně musím.Když zajdu do plusu,tak snad ještě malinkou pro Ethana,který nejspíš se snažil i fakt některý scénky dát,bohužel nevíme zrovna které,hold Steve McQueen a Belmondo je jiná liga.Za další je to moje láska Shelby,která kobru vystrčí vždycky za každých okolností....Za další snad největší plus je scéna,kdy na předním nárazníku byla umístěna kamera jako ze "slavného videa Getaway in Stockholm"které vřele doporučuju a tvůrci se na 150% koukali taky..Jakmile to vypadá,že bych dal plný počet,tak to má jednu velkou vadu,koukal jsem na film :D Ano,na film,který byl přímo příšerný,hloupý,nebyl napínavý a už vůbec ne s Selenou Gomez o herectví.To,že auta chvílemi nesmyslně bourala,je už základ,který naprosto pobaví ve dvou honičkách,ale ne v celém filmu.Chci říct,že nejvíc mě naprosto nudilo stále se množící policejní auta jak kdybych hrál Need For Speed.To,že v jednom záběru je zrcátko od auta pryč a v dalším zas je krásně nové,je přímo tak schválně jasný,že jsem to přímo vyhledával ty chyby ve filmu.Jednou odřená strana,pak zas ne atd.Film jako celek je tak za jednu hvězdu,protože stále se opakující honičky bez špetky invence,tedy ona byla v podobě motorek,což mělo fakt naloženo na haluž roku,blikanců jak Řepka v nejlepších letech zkrátka.Ale některé honičky jak jsem předeslal vážně parádní,tak hodnotím Film * Honičky **** Výsledek ** 50% ()

smith22

Dostal se mi do rukou tento „zázrak“ a aniž bych někde zkoumal co je to žač jsem se do toho pustil.To byla chyba největší.Laciný scénář a ubohé až neskutečně trapné dialogy.Náctiletá puberťačka, která disponuje veškerými IT znalostmi a levou zadní programuje i na tabletu, během dvou klinutí se nabourá do jákéhokoliv zabezpečeného serveru.Do toho všeho nesmrtelná nezničitelná kára což si tvůrci hned nazačátku zdůvodní a okatě podsunou divákovi informaci, že onem vůz má pancéřování a bůhví co ještě – což stejně ani z 10% neomluví onu nesmyslnou nezničitelnost tohoto vozu potom co uvidíte co všechno si to auto zažije.Celý film plný driftů po městě, po kolejích a přece ne a nedaří se ty gumy prodřít(zřejmě nějaká „speciální směs“). Selena Gomez by se měla radši držet toho svého mikrofonu, i když ty její „chválozpěvy“ taky stojí za hovno.A Ethan Hawke by měl příště pořádně číst scénáře než kývne na účast v takovéto sračce. ()

markus57

Dějová linka je velmi prostá , nebo spíš žádná :) Ale to zase až tolik nevadí , film nabízí spoustu akce , akorát by si ji divák , mohl více vychutnat , nebýt ,, laciných záběrů ´´ - scény mohly být kvalitněji natočené ... Ethan ve filmu nebyl nijak charismatický a Selena mi moc nevadila, co se týče stopáže , tak sedla tak akorát .. Ve filmu nečekejte žádné zvraty , jen nekončící jízdu autem a demolování všeho co Magnovi přijde do cesty ...50 % ()

ejay

Celej film je jen otom, roztřískat co nejvíc aut. Připadalo mi, že to natáčel nějakej malej kluk, mému dvouletému synovci by se to opravdu libilo. Samozřejmě je to akční film, atak člověk nesmí přemýšlet nad tím, že auto, který celou noc jezdí na plný otáčky městem, vůbec natankuje, nerozbije se a o sjetých gumách ani nemluvim. Policajti na něj nestřílej, nestavěj zátarasy atd. Jedinej kvalitní záběr z jedoucího auta je až v poslední pětiminutovce a trvá cca 30 vteřin. Takže asi tak. ()

prochy95

Film, kterému sice chybí nejaky zvrat v ději a je vlastně takovy jednotvarny, i tak se mi velmi líbil. Především se mi líbily záběry z více kamer, které byly nainstalované po celém autě. Dále byly skvělé automobilové honičky. Nadchla mě ta poslední honička, ktera byla celá natočena z pohledu pronásledovatele. Dále mě zaujalo, že jsem celou dobu nevěděl, o co tomu padouchovi jde. To je něco, co se mi u filmu málokdy stane. Nejvíce se mi však líbilo to, že jsem se utvrdil v tom, že Selena Gomez dovede excelovat i v jiném filmu než jsou rodinné komedie, protože z jejího výkonu zde jsem byl unesen. ()

chrustie

Jeden z nejdebilnějších a nejhorších filmů, co sem měl tu nečest vidět. Posledních 15 minut sem tomu věnoval pozornost asi jako reklamě na vložky. ()

darth_swan

Uff... Že tam hraje Selena Gomez, budiž, kvalitou to odpovídá. Ale co tam dělá Ethan Hawke? I když s ohledem na jeho výkon předpokládám, že to dostal nařízeno v nějakém "balíčku" asi s něčím výrazně jiným, takže se tady skutečně "vyřádil"... Film je o ničem, akční scény mi přišly dost amatérské. Jedno nesmrtelné auto, které by snad vydrželo i zásah atomovkou. Spousta odpadajících policejních bavoráků. Do toho všeho dva výbuchy (btw. člověk se až diví, co že to v Bulharsku stačí na to, aby vybouchlo nádraží), trocha hackingu pro děti přes ipad a to je asi tak všechno. Na úplný odpad to není, ale kvůli tomu, že jsem to nevydržel koukal na jednou, ale na třikrát (což je na druhou stranu u 90 minutového filmu výkon), nemůžu jinak, než za 1*. // Co mě zaujalo: Slušná byla jedna ze závěrečných scén, která byla točena z nárazníku. ()

wopi

Už jsem měl dost těch závažných filmů a dostal jsem chuť na nějakou pořádnou akci. Dočkal jsem se vrchovatě. Tolik honiček a bouraček není ani ve všech dílech Kobry 11 dohromady. A to Shelby! Prostě nádhernej oddecháč bez chvilky nudy - pořád se něco děje. Pro dnešek kašlu na umění - tohle je JÍZDA! ()

tsatsiki

Za honičky dávám 2*. Zajímavý namět,který stál na honičkách a minimu herců,kteří to sice táhli,ale po čase se z toho stane nuda. Celé zpracování filmu bylo hodně televizní a některé záběry pusobily amatérsky. ()

blazma

Film který se odehrává vesměv ve velmi stísněném prostoru naprosto dokonalého auta Mustang. Na takových filmech prostě něco je, žádné velké kulisy a tak se musíte zaměřit na rozhovory a samotné herce, Ethan Hawke je pro mě zvláštní herec, nikdy jsem ho neměl mezi oblíbenými, ale pokaždé co ho vidím tak mě přesvědčí že je to dobrej herec. Selene na druhou stranu, od té jsem nečekal snad nic, protože jí mám spíš za zpěvačku než herečku, jenže tady má na starost drsnou nezávislou nerd holku a nějak mi v té roli sedla. Bavil jsem se. ()

wick

Hodně nelogický...akčňák a ačkoli se celý odehrává v autě a jedna automobilová honička následuje za druhou, ani jedna nemá v sobě napětí natož nějakou originalitu. I při vypnutém mozku některé nesmyslné dialogy a akční scény bijí do očí. Ethan.H nemá co hrát. Jednou se na to ale dalo podívat. ()