reccal

Tož... malinko ztrácíme dech, staroušci, ale stejně je to řádná oldschoolová pecka. Mládí v hajzlu, stáří vpřed, aneb osudy teenagerské skupinky jsou mi vcelku ganz egal, i když vypadají krutopřísně a coolově drsně. Snesla bych však klidně víc svalnatých mladíků a míň záběrů na nemrkajícího a naprosto botoxově nijak se tvářícího Stallonea - ten vyžehlenej obličej vám za nějaký čas fakt půjde na nervy. Nejlepší hláškovač je suverénně Banderas, rychlopalný dělo proložený ksichtíky a polotanečními pózami je k sežrání. Takhle - i když mám výhrady k počtu mrtvých versus tělní tekutiny, střeva a další potřebné artefakty akčního thrilleru - to má prostě vypadat, vyrostla jsem na Terminátorech, ne na nesmrtelných bukvicích, co koušou do krku zfetovaný holčičky. ()

Cerauos

Jestliže jsem dal 5* dvojce, musim jich dát přesně tolik i trojce. Absolutní akční nářez, kterej dává oddechnout jen na chvíli, než spustí další, ještě drsnější nebo promakanější akci. Známí nováčci na výbornou, Banderas strašnej frajer, kterej překvapivě dobře zapadnul do týmu (což jsem nečekal). Neznámí nováčci spíš jenom taková výplň, která se snaží z původních všudypřítomných plánů typu: "Všichni posbírejte co nejvíc zbraní a munice, napochodujte tam a rozstřílejte je na hadry" udělat něco novodobějšího -> neúspěšně. V závěrečné scéně toho bylo na producenty trochu moc, ale "přepínání" mezi jednotlivými scénami se zhostili znamenitě. Trošku mě mrzí upozaděný Jet Li, který určitě mohl dostat víc prostoru (třeba na úkor Randyho Couture nebo kohokoliv z omladiny). Bitek 1vs1 bylo na můj vkus dost málo a navíc ještě vcelku odfláknuté. Jako kdyby film nemohl být o čtvrt hoďky delší... Ale jak už jsem zmínil, tyhle nedostatky nestačí na nižší hodnocení, páč je tu až moc negativních příspěvků (které si tahle zabíjačka nezaslouží), je to hrozná nálož a já se rozhodně nenudil. Už se těšim na čtyřku. ()

Mesmeric

Nemůžu si pomoct, ale je to prostě slabé. Všichni vážní, důležití jak ho... v trávě. Zachraňuje to Banderas s Gibsonem. Za ty nízké návštěvy opravdu nemůže únik filmu týden před premiérou. ()

chytri

Tak tohle bylo opravdu slabé. Čekal jsem jen klasickou vyvražďovačku, ale i tak jsem tu byl zklamán. Nebýt Banderase, tak dám pouze 2*. Film má 126 min a z toho těch 26 min je záběr na Stalloneho obličej, Snad bude čtyřka lepší. ()

flouny8

Rozhodně nejhorší díl a snad už další nebude. Naprosto zbytečné začlenění neznámých mlaďochů (až na hovado Lutze, který se rozhodl posrat kromě Herkula i Postradatelný) a totálně přehnané bojové scény s tankama a Apachema. Žánrově už spíš tíhne k sci-fi než k akčnímu filmu. Megalomansky pojaté, zbytečně dlouhé a zatím nejmíň zábavné. Pár hlášek sice zůstalo, ale to neutáhne celý film. Asi jediná dobrá věc je Gibson jako záporák. ()

JendaBenda

Nemohu než souhlasit s uživatelem LIMA. Popsal/a jsi to nejlépe ;-) Pro mě, to byly 4 hvězdy od začátku a to právě díky těm mlaďochům. Přišel jsem na starý páky, ne na mlíčnáky ;-) I tak, slušný nářez a rád si to po čase zopáknu. ()

Archen

Všechno to, co v druhém dílu fungovalo, tady nefunguje. Film se tak poredukuje na 4 příliš dlouhé akční scény s "cituplnými a kdo ví čeho všeho plnými" předěly a závěrem. ()

Snakefinger

Zapomeňme na výkřiky že jde o poctu osmdesátkám a na to, že Arnie hraje jako děděk z domova důchodců (TA ROLE MU FAKT ALE FAKT NESEDLA) a musíme se dívat nekonečné minuty na vráštitou tvář Ramba Salloneho. Chvílemi to trošku vypadalo na slepou uličku, ten nábor nových o několik dekád mladších borců trochu trapný ale pokud šlo o akční scény, tak asi nejlepší z celé série. Doufám, že tím to ale všechno skončí, takže do třetice všeho dobrého a nebo třikrát a dost? ()

steve31

S jedničkou a dvojkou to ani nelze srovnávat. Chybí jakýkoliv děj. Mel Gibson zahrál spolu s Antoniem Banderasem určitě nejlépe. Mladí Expendables mě vůbec nezaujali. Ale zvědaví na 4. díl jsem, takže do kina určitě zajdu. 60% ()

UFO-nec

Jako komedie pořád dobrý, několikrát jsem se od srdce zasmál. Rozhodně bych to nenazval thrillerem nebo dobrodružným filmem. ()

Tak.normal

Neviděla jsem ani jedničku, ani dvojku, což, jak koukám, je v tomhle případě velká výhoda, protože nemám tendenci srovnávat. Hodnotím jako samostatnou unitku, a té nemám co zásadního vytknout. Že zbraně mají nekonečné zásobníky, před výbuchem C4 se dá utéct a že v deseti lidech (plus minus) dokážete uniknout celé armádě...to se dalo čekat, šla jsem na akční film, a který akční film není zároveň trochu komedií nebo fantasy...není to můj žánr, rozhodně ne, a ani teď se to nezmění, i když hodnotím poměrně vysoko. Já jsem se u toho bavila, nekoukala jsem na hodinky, kdy už konečně bude konec a ještě teď si vybavuju pár dobrých hlášek. Plusové body za starou partu, která byla překvapivě mnohem lepší než "parta 24", která jen nemotorně sekunduje. Že už nám u pánů přibylo něco vrásek a kamera jejich ksichty zabírá až moc často a až moc zblízka? No a co? Ono je to překvapivě lepší, než kdybych koukala stejně často na pekáč buchet Ortize a spol. U jediné slečny v partě jsem celou dobu přemýšlela, proč jí někdo nevysvětlí, že se nemá tvářit celou dobu stejně, fakt měla jen jeden (a dost hrozný) výraz.... aha, ona je to judistka, ne herečka, tak budiž. Co mě úplně zabilo, byl Antonio Banderas, sedne tam jak prdel na hrnec, role mu sedla úplně dokonale, jen jsem místy při zavřených očích viděla kocoura v botách ze Shreka:-) ()

Epco

Škoda násilného natlačenia omladiny do čisto dôchodcovského filmu. Ak by bol film iba o straj partii, plus ďaľšie legendy ako upgrade tak by v strednej časti nestratil tempo a možno by sa aj dramaticky zahustil. Takto mi ostalo celý čas iba dúfať a modliť sa aby tych mladých Gibson pobil ako nechcené štence aby sa mohli tý praví Expendables pomstiť tak ako sa patrý. ()

rationibus

Bavila som sa prekvapujúco dobre. Samozrejme nečakajte žiadne prelomové umelecké dielo. Ale guilty pleasure môže mať rôzne podoby. ()

jakup57

V druhej tretine filmu som zaspal...asi taký je môj názor. Jednotka bola super v rámci žánru a recesie. Dvojka ušla tak isto, ale už bolo cítiť, že je "nad rámec". Trojka je zrkadlom nudy a snahy nahrabať ešte nejaké peniaze...Hviezda za občasný vtip. 20% ()

Johny24

Můj názor - přidat do filmu mladou krev byla ta největší chyby Slaje. Klasika je prostě klasika. Necpal bych tam mladý nezkušený. Jinak dobré ()

Ivuska71

Byla to zábava. Předvídatelná a jednoduchá. A přesně to jsem od Expendables 3 čekala. Takže jo, jo, jo! Jen tak dál. ()

terordemon

Expendables sú tým najgeniálnejším nápadom aký mohol kedy Sly dostať. Sú mojim splneným detským snom. Séria ktorá aj v tretej časti baví, dokáže stále prekvapovať a prinášať niečo nové a pritom je to klasická, nádherne natočená, poctivo fyzická oldschool akcia ktorá sa na nič nehrá. Kladné postavy dostanú konečne pekne na hubu. A príbeh nám ukáže ze minulosť Barneyho Rossa nebola vždy tak svetlá. Poteší mladá krv, kde aj doteraz trápny twajlajtový Kellan Lutz dokázal konečne u mňa získať plusové body. A konečne tu máme ženský element. Veď na ženskú ktorá rozbíja stýlovo hlavy 120 kilovým chlapom sa dobre pozerá nie :) Každá veta čo povie Harrison Ford je geniálnou hláškou a pri jeho akcii s vrtuľníkom som si zaspomínal na tie časy keď ako Han Solo brázdil vesmír s Millenium Falconom. Mel Gibsom je ako Stonebanks parádny badass slizký hajzel a jeho súboj so Stalloneom patrí medzi to najlepšie čo môžme nájsť v akčnom žánri. Pekne drsný súboj na život a na smrť plný nenávisti. Séria kde herci nehrajú postavy ale sú samy sebou, vidno že to robia preto že ich to baví. A to čo robia vedia dobre, baviť nás. A ja im prajem aby im chuť baviť nás vydržala ešte dlho. Ďakujem. 95% ....PS: Pre všetkých čo nato nadávajú že to je len o blbej akcii. Ste retardovaný. ()

carnacv

Nemohu si (asi jako většina, přec jen to bylo veliké) odpustit komentář k událostem ohledně vypuštení filmu. Ano, tento film se patrně již velmi brzy zapíše do Guinessovy knihy rekordů, neboť více shlédnutí před oficiální premiérou se jen tak někomu nepovedlo. Stalo se a nemá smysl se klonit k té či oné straně barikády; kdo chce snímek vidět v kině, rád ho určitě navštíví. Kdo ne... Vzhledem k tomu, že jsem natočení třetího kousku ani nepředpokládal, tak má očekávání nebyla moc vysoká. Poněkud předběhnu, když si dovolím zhodnotit, že i tředí díl s přehledem strčí do kapsy mnoho dnešních akčních kousků. Bohužel se od série Expendables očekává něco víc, a tak jsou přibývající díly hodnoceny více kriticky. Chápu, ale z mého pohledu je snímek lepší průměr. Vstoupím-li již do snímku samotného, tak mě úvod strašně navnadil a očekával jsem v následujících minutách skvělou podívanou. Bohužel se má očekávání až tak nenaplnila. Nicméně ústřední nápad byl na místě a v celku i originální. Prostě je čas obměnit tým. Dobré. Když už jsme však u té obměny, neuškodilo by se též vyvarovat opakovačkám děje předcházejícího a přijít s něčím naprosto novým. Uzavřená lokace, armády záporáků, trhaviny, namachrovaný záporák, paralela s Chuck Norisem, to už tu vše bylo. Opětovně se ptám proč musí za každou cenu být v tomto snímku tolik megalomanství a vlastně proč nebylo na novém týmu více zapracováno. Ostatně mohli nám postupů nové školy předvést o parník víc, nehledě na to, že nový člen starého týmu též nedostal moc prostoru k předvádění (vynechám-li holicí scénu). A tak ve výsledku nemohu vidět nadprůměr, který by mě ochromil, nýbrž lepší průměr a fůru zklamání. Tak třeba se poučíme u čtyřky. ()

Vionoir

Pár preterminedátor super fórů v úvodu, na které se Statham-Xmas štastně zasměje, Sly poskládá obličej do výrazu pochopeného šarpeje a *bounce*. Uvodní dvě naprosto nesmyslné akce - božemůjproč? Než se objeví sympoš záporák Gibson a legrační kašpar Banderas, zvažoval jsem, že si ukousnu nohu, aby se stalo alespoň něco smysluplného. Ono to je na hranici dívatelnosti i pak, ale aspoň je tam šarm a situační komika. Jen díky tomu je ten hovadský biják plný výbuchů, útočící armády na motorkách a vůbec celé přehlídky naprostých nesmyslů dívatelný. Vraťte mi Copleye pilotujícího tank, fakt! Tohle byli sakra postradatelní postradatelní. Jen se trochu bojím, jaká bude čtyřka s nově objevenými Hughesovo Andílky. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy