Bluerider

Po slabé dvojce překvapivě koukatelné, i když nejlepších je prvních cca 30 minut filmu se Snipesem. Pak už to není taková palba ani co se týče akce, ani co se týče hlášek, ale pořád dobrá zábava. Nic víc, nic míň. ()

Allein4

Jednička dobrá, dvojka skvělá a trojka je prostě pokračování. Ale špatné pokračování. Vlastně tento díl neměl moc z těch dobrých věcí z předchozích dvou. Dvě hvězdy je možná až zbytečně moc málo, ale je to zkrátka série. A ve srovnání nyní Rambova partička pokulhává. I když velkým plusem byli Demolition Man a Indiana Jones. Oproti tomu Mad Max, nebo chcete-li Statečné Srdce, docela propadl a vyloženě mě nebavil. A rozhodně by neuškodilo ani víc T-800. No, tak jen doufejme, že čtyřka nabídne lepší scénář i lepší režii. 40 % ()

PurGator

zväčša nedávam komentáre, lebo je tu oveľa viac kvalitnejších komentátorov, ktorý dajú lepší pohľad na film, ale teraz si to neodpustím. Toto je totál sračka, čakal som aspoň srandu ako v 2ke, ale total shit toto je veľmi zlé *** SPOILER *** zle strihy kde je vidno (ako je Arnold a Li na streche a v jednom zábere asi 2s je za nimi nepriateľ a až v ďalšom prestrihu sa otočia a zabijú ho) zle postavených hercov, ktorý tam ešte nemali byť respt. zlý strih bol. Scenar total blbosť a keď akože Stallone dokáže za 3s vybehnúť na vrch budovy po schodoch, ALE OD SCHODISKA PO VRTUĽNÍK MU TO TRVÁ 3x toľko je neuveriteľné... dávam 1* len zato, že ešte stále nový herci sa tam dokážu dostať ()

montel

Postradatelní v čele s Barney Rossem (Sylvester Stallone) vysvobozují z vězeňského transportu svého bývalého člena Doca (Wesley Snipes), který byl osm let vězneň na neznámém místě. Společně s ním hned poté míří do akce. Mají v Somálsku zlikvidovat překupníka se zbraněmi ze kterého se však vyklube jeden ze zakladatelů Postradatelných Stonebanks (Mel Gibson), který už má být ale několik let mrtvý. Akce ale dopadne katastrofálně a Stonebanks téměř Postradatelné zabije. Barney tedy dostane od šéfů ještě jednu šanci na nápravu, ale protože se bojí o životy svých mužů, rozhodne se skupinu rozpustit a najít si novou, mladší krev...Série Expendables pomalu uvadá. Sly sice opět dokázal přivést další postavy jako např. Snipes-Gibson-Ford, už to je ale slabý odvar prvních dvou dílů. Navíc opět nechybí komická postava, tentokrát Norrise vystřídal Banderas. Gibson navíc není tak dobrý záporák a tak je bohužel třetí díl nejslabší. 55% ()

s7RanG

Nečekal jsem mnoho, proto bylo mé očekávání překonáno a nezvykle mě bavily akční scény. Konec opět bohužel přehnanej. 3* ()

solver

Doporučuji komentář verbala, myslím, že vystihuje vše, jen bych nebyl natolik shovívavý a nedal bych 2* Dort pejska a kočičky začíná být trochu nedobrý ()

MJI

Bývalo by to působilo lépe, kdyby některé ty hromadné masakry nebyly už přespříliš absurdní... ()

Lubik333

Úžasný film plný akce a obsazení co se herců týče, ale už šlo vidět, že nápady docházejí a tak 3 díly asi už stačily :) ()

XTrader

Herecké výkony opět super, Silvestr vynikající i na svůj věk. Nicméně Expendables již třetím dílem dochází dech. První byl naprosto legendární a není mu co vytknout, tady je již znát, že scénáristům dochází nápady. Ale určitě palec nahoru za lokace. ()

Harris777

Nejhorší díl celé série. Po skvělé 1 a po ještě lepší 2 jsem čekal totální odvoz. Sice Stallone prohlásil že je skvělé točit s takovými lidmi film. Podle mě je sice hezké že je film plný zvučnými jmény ale když nedostane každý herec svůj určiti prostor jako celek je to na nic. Stallone je sice pan herec ale skok z jednoho patra do druhého mu nevěřím už v žádném filmu. Mladý herci zastínily Staré. Avšak musím vyzvednout Ukecaného Banderase-ten mě pobavil. ()

MotMotkovich

Akce od začátku do konce, takže se člověk nenudí, bohužel film postrádá ducha a nějak jsem se do něj nedostal. Otravný Banderas a Sly drsnější,než 40tka smirgl papír sráží hodnocení ještě níže, naštěstí se tam ukázal Mr. Olympia s jeho nekompromisníma hláškama. Škoda, že neměl víc prostoru. Noví rekruti taky moc nepřesvědčili, obzvlášť jejich herdek baba, která se tam absolutně nehodí. Příště si pustím opravdové akční B,které má alespoň nějakou hlubší zápletku, třeba Komando. ()

StanleyVanH

Tak já nevim, asi mám jiný vkus, nejdřív jsem myslel, že scénář poserou tím, že už se od půlky filmu neobjeví ty největší borci filmového plátna ale nakonec mě to mile překvapilo, že ty mladé děcka jeli zachránit, tím to považuji za pro mě nejlepší díl a super akční parádu. Navíc v tomto dílu hraje opravdu nejvíc borců, takže tím se to jen zlepšilo, byl jsem moc rád za Wesleyho a Banderase, ty se mi líbili asi nejvíc a Banderas tomu dal opravdu vtipný šmrnc, za mě 100%. ()

Mraxis

Proč? Proboha proč?! Jdete se podívat na nové Expendables a očekáváte zábavu v podobě svých oblíbených akčních herců rozkopávajících nepřátelské šiky v krvavé lázni, vyměňující si mezi sebou tvrdé a vtipné hlášky. Prostě zábavnou popcornovku, která zahřeje u srdce nejednoho fanouška oldskůlových akčáků... Jenže tenhle film má jen hloupě nevtipné hlášky, nepřehlednou akci, snížený rating, takže žádná krev, nahota a minimum nadávek (všechno co dělá podobný akční film zábavným). Do toho připočtěte průhlednou zápletku, kulky se protagonistům vyhýbají ještě víc nepravděpodobně než v předchozích dílech a to nejhorší na konec... Místo herců, které chcete vidět a kteří už tak mají málo místa na plátně, se dočkáte bandy mladších nehereckých šašků na které se můžete, tak maximálně vykašlat. 30% ()

Skunkiee

V těch vzácných chvílích, kdy se nebojuje, ale vtipkuje, či nahlížíme na "city a pocity" starých pardálů, je to snad nejlepší film série. Problém je, že tohle je akční film. A akce je tu skutečně zoufalá. Nepřehledná, odfláknutá, samé nezajímavé střílení a výbuchy. Kde jsou lahůdkové souboje ze druhého dílu? Kde je pořádné vyvrcholení a pořádná bitka na závěr? Kde je krev a létající končetiny? Zklamání, neskutečné zklamání. ()

RavenSpector

Na tomhle dílu jsou dobré jen momenty s Tondou Banderou. To jsem se nasmál. Proto dávám trojku. Jinak je to sračka včetně Rondy :) ()

mmajjkii

Řeknu to rovnou, takovýto typ filmu potřebuje kvalitního záporaka, pak nemůžete jít pod tři hvězdy. A Sly na ně má prostě čuch, ve dvojce Skot se Žánem tady Mel, prostě paráda (ale v obou dílech jim mohl dát trošku větší prostor). Šílený Tonio tam nebyl ani moc ani málo, taková správná dávka D, vyloženě mě pobavil, opět paráda. Mládeži to celkem šlo, ale ještě že tam byl WeSly a spol. Škoda pár křečovitých scén (u některých sem měl chuť si vrazit tužku do oka) a nepovedených dialogů/monologů, ale to se nakonec dalo přežít celkem bez úhony. Navíc konečně jsem zase někde viděl Frasiera (K. Grammer, Frasier - nejlepší seriál ze všech!! D), potěšilo. Díky, díky, 4*. O týden později, kvůli M. Gibsonovi, A. Banderasovi a W. Snipesovi, a tomu finiši, zvedám na 5*, IMDb 9/10!!! A komu se nelíbí, ať mi pozadí políbí P:. ()

Robbie

Podla mňa lepšie ako dvojka. Banderas a Gibson to ťahajú solídne, aj Snipes potešil. Mladí stoja za hovno, skôr ako keby boli vytiahnutí z Hunger Games, nehodia sa medzi drsných fotrov a Ronda mala jednoznačne radšej ostať v octagone, lebo je maximálne trápna ako "herečka", ale aj tak mi trojka prišla zábavnejšia ako dvojka. Neľutujem ani centík minutý na zážitok v kine. ()

Lukkyn

Já jsem věděl proč sem po prvních kritikách Postradatelné 3 odkládal. Uhejbal jsem jim jako návštěvě zubaře až do dneška. A je to tedy pěkný pád na držku. Po výborné dvojce plné akce , vtipu , akčních staříků a nezapomenutelných scén přišla trojka a všechno zazdila. Slibný rozjezd vystřídá sekvence ala Mission Impossible kdy naše staré páky vystřídá banda juniorů. Plán z roku 85 vlítnout tam a všem rozsekat prdel je ta tam a na scénu přichází moderní plížení a podobný hovadiny , kterých je ve všech jiných filmech plno. Závěrečná akce ve stylu Komando , kdy vycvičení a drsní vojáci padají jako hrušky ze stromu hrůza. Světlou stránkou pro mě zůstává Antonio Banderas , který byl úžasný v roli ukecanýho mexikána :-) Gibson jako záporák okay. Harrison Ford tomu už chybělo jen aby z vrtulníků střílel blasterem. Snipes ušel. Arnold snad s tím kulometem i spí :-) ten s ním bude i kdyby hrál v komedii!!Celkový dojem tedy nijaký trojku to má jen za duo S+A a nostalgii z dětství a puberty!!!! ()

chosan

Mě osobně se film líbil má zajímavý nápad, příběh a dobrého záporáka v Melu Gibsonovi i když závěrečný souboj mohl být o něco lepší film se mě líbí stejně možná i lepší než první díl těším se na 4. 85%: ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy