Testament mládí

Testament of Youth

Drama / Životopisný / Válečný / Historický

Velká Británie, 2014, 129 min

Kombinace Very Brittain a Alicie Vikander je naprosto ideální. Krutý oblouk let 1914 - 1918 prožitý se všemi emocemi. Ztracená generace, sufražetky, vše na svém místě. Formálně a herecky též bezchybné.(10.10.2016)

Birdsong z jiného úhlu pohledu a trochu méně do hloubky. Kdybych neviděla nedávno Birdsong asi by se mi tenhle film líbil víc. Prostředí bylo super a herci taky. Kontrast začátku se zbytkem filmu je hodně výrazný, až tak že jsem si říkala, jestli už to není trochu moc...ale to nemůžu moc dobře posuzovat (což je vlastně jedině dobře.) A některé momenty mi přišly tak prvoplánové a laciné, že se mi jen těžko věří že se to tak nějak vážně stalo...Snímek to určitě není špatný, jen mi to nepřišlo jako něco extra. Za mě to jsou tři hvězdičky, možná tři a půl.(19.4.2016)

Watson takéto role neskutočne sedia. Ale o inom som chcela ... Testament of Youth bol filmom presne takým, akým mal byť a akým som čakala, že bude. Film o nezmyselnosti vojny a o tom, že vojna mení ľudí a ich životy. Film s výbornou kamerou a hudbou ... ale predovšetkým s fantastickou Vikander. Videné v rámci Challenge Tour Special - Filmový lov(10.6.2015)

• bourec

Alicia Vikander byl hlavní důvod,proč sem absolvoval projekci tohodle filmu.Film mě ale nijak neuchvátil,jen ukázal hrůzy války,zabrnkal na city,přiznám se,že v těch vojáčcích sem se i přes jejich malej počet docela ztrácel.40%.(30.1.2016)

Pokání vol. 2.0, aneb další z důkazů, že Alicia Vikander patří mezi nejtalentovanější (a nejpůvabnější) herečky současnosti. A Kit Harington pro změnu mezi největší dřeva.(24.8.2015)