poster

Testament mládí

 • Velká Británie

  Testament of Youth

Drama / Životopisný / Válečný / Historický

Velká Británie, 2014, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ***

  Válečná romance, která není tak strhující jako třeba "Pokání", ale není naštěstí na úrovni německé TV produkce.(30.7.2016)

 • berny2468
  ****

  Zajímavý pohled na první světovou válku. Ukazuje válku (spíše tedy válečnou nemocnici) velmi reálně. Škoda konce filmu, kde kvalita postupně klesala. Film stojí hlavně na Alicii Vikander, která to zvládla na jedničku. A každým filmem mi dává za pravdu, když ji považuji za jednu z nejlepších hereček současnosti. Docela mi zklamal Kit Snow, kterého jsem si oblíbil ve hře o trůny. Film mě nezklamal ....75%.(5.9.2015)

 • bourec
  **

  Alicia Vikander byl hlavní důvod,proč sem absolvoval projekci tohodle filmu.Film mě ale nijak neuchvátil,jen ukázal hrůzy války,zabrnkal na city,přiznám se,že v těch vojáčcích sem se i přes jejich malej počet docela ztrácel.40%.(30.1.2016)

 • pepo
  ****

  Moc hezky a škoda, že sa to vyhlo našej kinodistribúcii. Krásne nasnímaný, ohudbený a hlavne zahraný skutočný príbeh z 1. svetovej vojny. Chýba tomu akurát TO ČOSI, čo by z toho spravilo nezabudnuteľný filmový zážitok a pozbieralo to množstvo oscarov. Možno nejaké výraznejšie režijné uchopenie. Veľmi silných 7/10, ktoré po opakovanom zhliadnutí možno porastú.(17.11.2015)

 • tahit
  ****

  Mírně tíživá podívaná nakousne i nesmyslnost válek. Na můj vkus tomu chyběl větší švih, ale ve spojení se zajímavým příběhem solidní zážitek.(29.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace