poster

Testament mládí

 • Velká Británie

  Testament of Youth

Drama / Životopisný / Válečný / Historický

Velká Británie, 2014, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  ****

  Pokání vol. 2.0, aneb další z důkazů, že Alicia Vikander patří mezi nejtalentovanější (a nejpůvabnější) herečky současnosti. A Kit Harington pro změnu mezi největší dřeva.(24.8.2015)

 • Malarkey
  ***

  Nějak bych to asi neměl vykládat, ale tenhle film mi přišel hrozně obyčejnej. Já sice uznávám, že Vera Brittain toho zažila tak moc, až se z toho musela vypsat. Nicméně, co naplat, když film se tváří tak strašně fádně. Což o to, herci byli dobří, ale to, co začíná jako unylá romantika, končí jako nevýrazné válečné drama. Pár zajímavých scén na bojišti v tomto filmu sice bylo, ale celý film to určitě nezachrání.(4.4.2016)

 • nineweh
  ***

  Škoda délky, být to o půl hodiny méně natahované, mohlo to být lepší. A taky se to až moc podobá Pokání, jen herci nejsou tak charismatičtí... Ale jinak silný příběh podle skutečných událostí názorně vypovídající o tom, jaké je válka svinstvo.(27.5.2015)

 • Rakosnicek77
  ***

  Tuctové, nevýrazné a chvilkama i nudné. Samozřejmě film nemusel sednout zrovna mně, ale znám mnoho lepších filmů v podobně laděném stylu.(26.12.2015)

 • PP66
  ****

  Neotřelý pohled na první světovou válku okem ženy - sestry, snoubenky, ošetřovatelky...(16.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace