Hazel a Gus jsou dva výjimeční teenageři, které spojuje kousavý humor, pohrdání konvencemi a především láska, co s nimi cloumá. Jejich vztah je o to neobvyklejší, že se seznámili a zamilovali během setkávání na sezeních podpůrné skupiny pro boj s rakovinou. Hazel Grace Lancasterové (Shailene Woodley) je šestnáct let. Má ráda (a zároveň toleruje) své někdy až příliš starostlivé rodiče a právě se zakoukala do mladíka jménem Gus Waters (Ansel Elgort), který se na oplátku zamiloval do ní. Jak se sbližují, Hazel a Gus společně prožívají své obavy vyplývající z jejich zdravotních problémů a zároveň sdílí lásku ke knihám, včetně Hazelina oblíbeného románu Císařský neduh. Mnohokrát se marně snažila spojit s autorem knihy, samotářským Peterem Van Houtenem (Willem Dafoe). Když se Gusovi podaří Van Houtena zkontaktovat, spisovatel je oba nečekaně pozve do Amsterdamu. Gus je rozhodnutý vzít Hazel na cestu, aby našla odpovědi na všechny otázky, které kdy ke knize měla. Ale odpovědi, které hledá, nepřichází od Petera Van Houtena. Přichází z velkého dobrodružství, které Hazel zažije s někým, koho se nebojí milovat a kdo jim oběma dal něco, co Hazel nazývá „Malou věčností – nekonečnem mezi sečtenými dny." (CinemArt)

Kytarka

Film o rakovině a umírání. Nic převratného a nového, že ano. Nicméně originální je způsob vyprávění, s lehkostí, humorem a srdečností. Při prvním sledování v kině jsem nevěděla, zda jsem víc naměkko z příběhu, či ze záběrů točených v Amsterdamu, městě, ke kterému mám osobní vztah. Hlavní hrdinka čte, sama se i vyjadřuje jako kniha a v podpůrné skupině si najde podobně smýšlející osobu, ke které, ač se tomu brání, zahoří nefalšovaným citem. Smutná story je zde vyprávěná opravdově, bez potřeby falšovat jakékoli lidské emoce. Fault In Our Stars je jednoduše filmem, který si můžu pouštět dokola a stejně mě neomrzí. Jasných pět hvězd. ()

Kamy

John Green je v pohode a rád si pozerám niektoré jeho videa na youtube (Crash Course) a pravdepodobne ani nepatrím do cieľovej skupiny divákov. Napriek tomu ma tento film skoro až bolel. Doslova. Od toho ako som stále prevracal oči. Film sa mal radšej volať "Mám 17 a mám hlboké myšlienky". . Ani jedna z hlavných postáv mi nebola sympatická. Plus to neskutočné citové vydieranie. Dal by som tomu aj menej, ale uznávam, že je to objektívne kvalitný film iným sa môže páčiť, ale pre mňa to bolo niečo strašné. ()

kerolca

Film, u kterého jsem strašně dlouho nevěděla, jaký mám na něj vůbec názor. Ze začátku jsme se jooo musela přemlouvat, abych se na to vůbec dokoukala. Samozřejmě je mi líto nemocných lidí, ale na mě tahle citová ždímačka teda vůbec nezabrala. Snad jediná věc, co se mi na celém filmu líbila, byl jejich výlet do Amstru a dům Anny Frankové. Vůbec nechápu, proč je film tak nadhodnocený. ()

MIchael90

Natočit film o umírání rozhodně není lehké, kolik filmů už v tomto vyhořelo, kór když zde jde o tak mladý a krásný pár. V tomto filmu se však téměř vše povedlo, vše je přirozené a vy tomu vyprávění zcela propadnete. Romantická stránka na jedničku, dramatická stránka sice velmi velmi smutná, ale taktéž perfektně zvládnutá. A navíc mi zde vyloženě sedli hlavní herci, kteří se s těmito těžkými rolemi popasovali vskutku výborně. Připravte si tedy nějaký ten kapesník a hurá do sledování, film za to rozhodně stojí! 4/5 ()

tsatsiki

Velmi příjemný romantický film dvou lidí, co se díky své nemoci do sebe zamilovali.Herecké obsazení velmi kvalitní a hlavní postavy působili velmi sympaticky a celý film byl zajímavý, dobře natočený a člověk se nenudil.Jen to bylo na mě moc tragické, ale na druhou stranu díky tomu to bylo zajímavější.Je to návod pro všechny nemocné, že život nemocí nekončí.Za mě 85% ()

Puoskari

Je to asi dvadsať minút, čo som vyšiel z takmer prázdneho kina. Bolo nás približne sedem. Jeden pár a všetci ostatní sme boli osamote rozmiestnení tak aby sme zaplnili priestor pred plátnom. Presne trikrát bolo počuť smrkanie zo všetkých strán. A na štvrtý sme sa každý tvárili ako sme v pohode ale potajme si vylievali dušičku do vreckovky v spoločnosti neznámych ľudí. Áno, patrím k jedným tým "šťastlivcom", ktorí mali možnosť prečítať si knihu ale nepatrím k tým, ktorím sa i páčila. Avšak niečím ma zaujala a to niečo bolo v tomto filme nádherne rozprestreté na dve hodiny a päť minút. Ak vám môžem poradiť, tak choďte na to do kina. Choďte ale sami. Neberte si partnera, neberte si priateľov, ani rodinu. Zostaňte uväznení v miestnosti s ďalšími. Zostaňte s tými, ktorých príbehy máte práve na dosah a vnímajte ten film. Pozerajte ho. Sledujte. Počúvajte. Vychutnajte si ho... ale najprv si prečítajte knihu. ()

wick

Nesympatické....drama (?), zejména oba hlavní herci jsou dosti otravní, ač se snaží sebevíc. Některé scény jsou neskutečně hloupě natočené (návštěva domu Anny Frankové, setkání se spisovatelem v Americe). Podobných příběhů bylo natočeno více a daleko lépe než tato pubertální napodobenina Griffin and Phoenix. 30% za Willema D. ()

Bobbliex

Fenomén mé generace. Začala bych od knihy, ačkoliv to sem úplně nepatří. Přečetla jsem si ji před více než rokem a ano, byla jsem nadšená. Krásný srdcervoucí příběh s nesmyslně bolestným koncem. I když vlastně právě ten konec dává největší smysl. Svět není továrna na splněná přání. Milovala jsem to. Pak to najednou začínali milovat lidé v mém okolí. Nejprve malá část, se kterou jsem byla schopna óchat a áchat, nakonec ale všichni. To už jsem neáchala. A teď jsme v té fázi, kdy se z pěkného příběhu stal jeden velký nabubřelý boom. Nemám to ráda. Říkala jsem si, že se na film nepodívám, už z principu. Nakonec jsem to ale udělala. Musím říct, že to nebylo zase tak špatné. Vlastně to bylo docela dobré, zvlášť když se oprostím od toho, jak moc mi leze na nervy již zmiňovaný boom. Dějově film hodně odpovídá knížce. Tvůrci velice rozumně vybrali všechny „veliké" citáty z knihy a vložili je v naprosto stejném kontextu i do filmu. Hlavně kvůli fanouškům. Protože, co si budeme povídat, kniha slaví největší úspěch právě díky těm krásným a rozumným větám, které si náctiletí lepí doma na stěny. Ale proč ne. Každá generace má něco a tohle něco není zas tak hrozné. ()

lyzbeth

Milé, něžné, dojemné, vtipné, citlivé, smutné...celou dobu jsem se usmívala. Na konci filmu jsem nepropukla v srdceryvný pláč (jako většina kina), jen mi na chvíli ten úsměv zmizel...aby se záhy opět objevil. Krásný film. ()

hufnagel

Veľmi smutný film s mladými neznámymi hercami s vynikajúcimi výkonmi.Bolo to prirodzene ľudské zo záverom,ktorý už všetci poznáme a aj ťažko znášame,že jedinou istotou pre nás každého je skôr či neskôr smrť. ()

Mr_Corny

Kvalita života nie je určená jeho dĺžkou, ale množstvom zážitkov, ktoré stoja za to. Hoci sa to nemusí zdať, príbeh je plný optimizmu a nádeje, no emočne na nižšej úrovni, než Now Is Good. ()

mima33

"Bolesť si treba vytrpieť!" Už kniha ma očarila a spustila vo mne vlny emócií, nevedela som, či sa skôr smiať alebo plakať. Som veľmi rada, že film naplnil moje očakávania. ()

Kassandra

Četla jsem knihu, viděla film, ale slzy nikde. I přesto, že dokážu uznat, že Augustus by byl určitě snem téměř každé náctileté holky (říkám téměř) a v podstatě ten film byl velmi pěkný. Ale pokud se mě snažíte dojmout, budete se muset víc snažit. ()

david666

Solidní drama s romantickým podkladem, ve kterém mi ale něco chybělo k vyššímu hodnocení. Ačkoli se film tváří jako by reálně, nepřesvědčil mě, že se nejedná o tak trošku přikrášlenou pohádku i když tragickou. ()

Disney zavřelo první divizi Foxů

Disney zavřelo první divizi Foxů

22.03.2019

Kdo si zahraje Dungeons & Dragons?

Kdo si zahraje Dungeons & Dragons?

29.06.2016

Warcraft sice v Americe propadl, naštěstí to ale neznamená konec filmových fantasy. Hlavně studio Warner Bros., které se k žánru vrátí letošními Fantastickými zvířaty, je naopak hodlá tlačit co… (více)

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

28.07.2015

Hvězdy přejí X-Menům

Hvězdy přejí X-Menům

14.05.2015

Mutantí vesmír se nám roztahuje do šířky. Příští rok nás čeká X-Men: Apocalypse, kde se prý definitivně rozloučíme se „starou gradou", řada nových tváří ale bude pokračovat. Dále se objeví sólovky… (více)