Reklama

Reklama

USA High

(seriál)
všechny plakáty
Komedie
USA, (1997–1999), 34 h 50 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Mark Heyes

Hrají:

Josh Holland, Elena Lyons, Thomas Magiar, Marquita Terry, Kristen Miller, Angela Visser, Nicholas Guest, James Madio, Nicki Aycox, Mercedes McNab, Tanya Dempsey, Jazsmin Lewis (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(95)

Recenze (7)

Vesman 

všechny recenze uživatele

Ve své době kdy ho dávali na Nově to byl jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, humor tam byl samozřejmě takový ten puuberťácký, ale dokázal pobavit a já jsem se u toho dost nasmál. Na druhou stranu je mi jasné, že dneska by to už asi moc nechytlo. ()

Šimpy 

všechny recenze uživatele

Vynikající seriál z prostředí střední školy, určený hlavně pro středoškoláky. Já sám jsem ho viděl zrovna v době mých studií na SŠ a hodně mě to bavilo. Doteď se usměju při vzpomínce na Lazze či na jeho žárlení na ředitele kvůli sexy učitelce. ()

darwin 

všechny recenze uživatele

Hezký seriál z prostředí americké střední školy v Paříži. Byla to dost prdel. Hlavně Lazzarini a Němec Christian byli dost dobří. Marquita Terry alias Winnie zase krásná, o slečně Gabrielle ani nemluvě. Jeden z kultovních seriálů mého dětství. ()

nessbeal

všechny recenze uživatele

Seriál se točí okolo šestice přátel, kteří jedou studovat na americkou střední školu do Paříže. Studenti žijí v jednom velkém apartmánu, ve kterém společně pracují, hrají si a začínají spolu vyrůstat. ()

Reklama

Reklama