Matt Hunter, bývalý agent tajné služby, žije v ústraní své chaty v Everglades na Floridě. Jednoho dne ho vyhledá jeho bývalý kolega – zpravodajec – a chce po něm, aby se vrátil do akce. Tajná služba má totiž podezření, že se do USA vrátil bývalý ruský terorista Rostov. Matt však nabídku odmítne. Netuší ale, že sám Rostov, kterého při jedné z posledních akcí nechal Matt žít, má zlé sny, ve kterých se mu objevuje právě Matt. Rostov se rozhodne, že dřív, než spustí svůj nový tajný plán, zabije Matta. Rostov se svými lidmi přepadne Matta v jeho chatě. Nenadálý útok však Matt přežije. Rostov se svými lidmi ale zabije Mattova přítele, Johna Eagla. Matt je naštvaný a nabídku tajné služby přijímá. Najde si jednoho z bývalých Rostovových lidí a dostane z něj, že Rostov chystá něco velkého. Matt po muži Rostovovi vzkáže, že nastal čas, kdy ho zabije. Mezitím se do USA nepozorovaně vylodila velká skupina Rostovových lidí. Ti vzápětí na pokyn svého šéfa, který chce ovládnout USA, rozpoutají sérii teroristických útoků, při nichž útočí na pokojné rodiny v jejich domech, vraždí obyvatele přestrojeni za policisty a všemi možnými způsoby se snaží vyvolat nepokoje. Když Rostov se svými lidmi a poskokem Nikkem zaútočí v nákupním centru, se zlou se potážou. Matt už totiž ví, kde chce Rostov zaútočit, a do nákupního centra vtrhne. Divokou střelbou vyřídí útočníky a poslední dva prchající teroristy pronásleduje v autě. Pomáhá mu při tom novinářka, která mapuje útoky Rostovových lidí. Mattovi a novinářce se podaří zachránit i ženu, kterou prchající teroristé vzali jako rukojmí. Spojené státy jsou otřeseny, do ulic najíždí Národní garda. To však teroristům nebrání v tom, aby se převlečeni právě za členy Národní gardy nepokusili zabít ještě více Američanů… (TV Prima)

keoma26

Skoda, ze me tahle akcni seance nezastihla v tom spravnym veku okolo 11-13 let, mohla se z toho stat nefalsovana, ukazkova guilty pleasure. ()

TERRORDROME

V U.S.A sa vylodí banda trotlov s podvratnými zámermi. Vyhadzujú do vzduchu rôzne veci a strieľajú do ludí. Vybrali si ale nesprávnu planétu, pretože na tej našej sa nachádza Chuck Norris, poloboh, po Perseovi a herkulovi tretí syn samotného Dia ktorý dokáže jediným pohľadom prinútiť Bin Ládina k samovražde. Proti niečomu takému je akási treťotriedna teroristická organizácia úplne bezmocná, nečudo že ich vodca má z Chucka non-stop nočné mory. Dosť drsná béčková vtákovina, absurdná ale našťastie aj celkom zábavná. Akcia nechýba, výbuchy, hromada mŕtvych a na záver vojnové peklo pred bankou a súboj s bazukami. CHUCK OFF!! ()

colapso

Chuck je všude,všechny zabije a Amerika je zachráněna. Je to totálně blbé,ale vlastně koho to zajímá,milovníci vtipů o Chuckovi tohle je váš Kameňák:-) ()

willis

Sranda. Tyhle věci se prostě musí hodnotit jako komedie. Nemůžete se na to dívat jako na normální akční film. Death Wish 3 ze stejného roku však zůstává nepřekonáno i přes závěrečný duel s rpgčkama. ()

Brejlil

Béčko. S poněkud překvapivými nápady, mezi kterými vede likvidace vánoční pohody amerického předměstí. A s velmi koženým Chuckem, který ovšem zná své limity a na pěstní souboj pro jistotu nedojde. Lze přežít, ale Golan s Globusem a koneckonců i Chuck natočili lepší kousky. ()

KubykF

Vím, že je to nebetyčná blbost, ale od filmů tohoto typu (a od Chucka Norrise) nelze čekat nějaké hlubokomyslné pět dimenzí přesahující metafyzické dílo. Ber nebo nech být, já si zavzpomínal na dětství, uvědomil si, proč jsme jako děcka všichni milovali bazuky a královsky se pobavil. Já to teda beru. :-) ()

inutihar

Tento film vyžaduje úplně nový přístup k hodnocení. Béčko s nesmyslným dějem, rezignujícím na jakoukoliv aspoň elementární logiku či vnitřní soudržnost; "vystupující", kteří se ani nesnaží o cokoliv zdánlivě podobné hereckému výkonu; scény a záběry, u kterých jsem jen nevěřícně zíral či se (téměř doslova) válel smíchy (vánoční večer) a samozřejmě Chuck Norris v těsných džínách a samopaly na kšandě, jak si ho všichni pamatují z plakátů pouťových střelnic a videopůjčoven přelomu 80. 90. let. Příšerný odpad, ale ve své kategorii pětihvězdičkový. ()

zelda82

Krystalicke becko, ktera uz by dneska nikdo nenatocil - a ne proto, ze je straslive debilni (to i spousta dnesni produkce), ale protoze ve jmenu politicke korektnosti by si nikdo nedovolil tocit film, kde magor s raketometem vystrili nekolik baraku pri stedrovecerni veceri, pripevnuje casovane bomby na autobus plny skolaku atd. Osmdesata leta byla mozna priblbla, ale aspon vsechno servirovala naplno. A nepamatuju se, kde jinde by to hlavni zaporak koupil ze dvou metru z bazuky. A to uz vubec nemluvim o tom, ze se mu zdaly sny, ze mu Chuck Norris rozkope drzku...No, splnilo se mu to :) ()

MickeyStuma

Jedna z nejlepších klasik z filmografie Chucka Norrise. 80. léta mu velmi přála, a tak točil snímky s vervou sobě vlastní, které u nás byli ve své době velmi vyhledávané mezi pirátskými VHS kazetami. Teorie o přepadení Spojených států Sověty tady už jednou byla. Snímek se jmenuje 'Rudý úsvit' a představuje, jak by taková situace asi mohla vypadat. Tady je něco podobného, ale krapet v jiném duchu. Tentokrát je zde typický akční hrdina, který si ví rady za každých okolností. Ano, to je Chuck Norris ve své typické nesmrtelné roli. Snímek má příjemnou dramatickou atmosféru, kde ani o napětí není nouze. V ničem se netlačí na pilu, takže má příběh přirozený rozjezd, a každá událost má svůj prostor. Určitého patosu se tvůrci ani zde nevyhnuli, ale je fakt, že bez toho by to snad ani nešlo. V českých televizích zapomenutý snímek a nechápu proč. Pořád je to lepší, než ty hrůzy od Azylumu, které nám neustále vytrvale předhazují. ()

helloween93

Poslední film, který jsem viděl v roce 2021, byl Invaze U.S.A. od béčkaře Josepha Zita (Friday the 13th Part 4, Missing in Action). Jde o reaganovskou propagandu z produkce Menahema Golana, kdy se oddíly sovětských milic vedených Richardem Lynchem vylodí na Floridě a formou sabotáží terorizují celou USA a zabíjí bezbranné civilisty. To nemůže Chuck nechat jen tak, vyrazí do akce a vždycky se zrovna spawne tam, kde je potřeba a s uzinama u pasu likviduje zástupy padouchů. Hlavní záporák se kvůli Chuckovi budí ze spaní, Chuck bez náznaku jakéhokoliv herectví sype jednu hlášku za druhou, na padouchy hází trhaviny, v ulicích jezdí vojenská technika Národní gardy a finální souboj s padouchem je s bazukami. Vidět to jako kid, tak je to hned za Komandem a Missing in Action, jenže tenkrát mi to minulo. Jelikož mám rád tyhle military filmy z 80s rád, jakkoliv jsou debilní, dávám 3* ()

Torgal odpad!

Dávam "odpad!", hoci som videl len úvodných 30-40 minút. Pochybujem však, že by sa môj názor po dopozeraní nejak výraznejšie menil. To, čo som videl bolo tupé a bohužiaľ totálne nudné, takže som pri tom zaspával. A to je to najhoršie čo môže film takého typu stretnúť. Pritom film mal všetky predpoklady stať sa výživným zdrojom zábavy - Chuck Norris v najlepšej forme, Billy Drago a produkcia z dielne Cannonu (=veľa zbraní, výbuchov a béčkovej akcie). Výsledok ma jednoznačne sklamal (aj ten Drago tu bol len v jednej scéne). 1+/10 ()

Clark_Kent

Tohle je teda absolutní nářezovina od Chucka. Neohrožený Chuck zas boduje, všechyn jsou mrtvý a Chuck stojí. Mě se to líbilo od začátku do konce. ()

Pauliee

Nemal som nervy to dopozerať do konca. Začínalo sa to ako seriózny film, ale ako nastúpil na scénu Chuck Norris tak sa to rýchlo zvrtlo v komédiu.Ak ho vidím na obrazovke tak sa proste musím smiať, inak to nejde. A za to je tá jedna hviezdička ()

horor2

Zlatá éra Norrisova. Chytá krokodýly, kope kolem sebe a ještě stačí hláškovat jednu perlu za druhou. Richard Lynch správně nechutný a slizký záporák, kterému přejete Chuckův kop do hlavy. " JE ČAS ZEMŘÍT." Srdcovka srdcovek. ()

Stejšn

Film tak extrémně debilní, že chvílemi budete mít hlavu v dlaních, na druhou stranu ale neuvěřitelně zábavný. V podstatě když kouknete na plakát, víte všechno. ()