Bláznivá střela

• Česko Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení (více)

Praštění tvůrci snímku Připoutejte se, prosím! se znovu sešli! Leslie Nielsen jako policista s tvrdými rysy a měkkým mozkem Frank Drebin div nezakopne o plán atentátu na královnu Elizabeth. Do šílených akcí se zapojí také Priscilla Presley, O.J. Simpson, vycpaný bobr, dva baseballové týmy a nesourodá směsice dalších postav, a tak se "smíchometry" hroutí. (Magic Box)

Hanz9

Jedna z nejlepších parodiíí, co jsem kdy viděl. Leslie u mě předčil doposud nejlepší parodii Žhavé výstřely s Charliem Sheenem. ()

tuberaq

Většina filmových parodií mi přijde jako kdyby tvůrci seskupili vtipy a gagy a až poté vše poskládali ve filmu. Bláznivá střela má na rozdíl od takovýchto výkvětů ne nepodobných Kameňáku děj, zápletku a vyústění, to vše zabaleno do smíchu od začátku do konce a okořeněno silnou dávkou sarkasmu - to je přesně to, co člověk koukající na parodie očekává. ()

Skarabes

Jeden z filmů, který posunul význam pojmu parodie a ovlivnil následující generaci v přístupu k humoru. Navíc nepřekonatelný Leslie Nielsen. ()

Rayers

Doporučuji s původním českým dabingem. Ten novej, co dneska předváděli na Nova Cinema, celej film totálně z*urvil. Vydržel jsem to asi pět minut, než jsem dojedl tři rohlíky, co jsem si namazal. ()

WhiteHawk

U tohoto filmu se nepřestanete smát!Vtipy jsou vám servírovány jeden za druhým a vaše břicho dostane pořádný zápřah..skvělá parodie..opravdu povedené! ()

Snehulakcz

Dokonalý příklad parodie, která ukazuje, že míra pobavení není přímo úměrná litrům slizu vylitých na hlavního hrdinu. A rozhodně spolu s Utopencem na útěku a Žhavými výstřely patří k tomu nejlepším v žánru. Usaďte se do nejstabilnějšího křesla co doma najdete, protože možná trochu otřepaná fráze:"Ministerstvo zdravotnictví varuje: Tento film způsobuje nekontrolovatelné záchvaty smíchu", zde platí takřka totálně. ()

rogosak

Spousta skrytých vtipů, opravdu jsem se od srdce zasmál a to se nestává u filmů často. A co teprve když se dívám sám. ()

damapo

Jedním slovem nářez. Nepřestal jsem se smát od začátku do konce. Je to prostě TOP komedie a musí se vidět. Není co vytknout. ()

+sfinx+

Jen málo parodií je takto vtipných. Tohle a dva další díly patří k tomu nejlepšímu. Scénky, kdy uplácí informátora nebo kdy šacuje toho chudáka na večírku jsou prostě dokonalost sama. ()

Sadova302b50

Nejlepší z Bláznivých střel a jedna z mých nejoblíbenějších parodií vůbec, smála jsem se od začátku až do titulků. Dávám plný počet. ()

BH7

Nemám, co bych vytknul, zkrátka bělovlasej děda, kam přijde, udělá neskutečnej bordel a prču, u který se celý film dusim smíchy. Kritika a zesměšňování spousty věcí byla určitě taky na místě. ()

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

18.04.2024

Jak to tak vypadá, opravdu letí naším směrem. Nová Bláznivá střela, v níž by legendární postavu detektiva Franka Drebina, jehož efektivitě se rovná pouze jeho neschopnost, měl ztvárnit… (více)

Zemřel O. J. Simpson

Zemřel O. J. Simpson

11.04.2024

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)