Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

ARI50

Musim říct že tohle se už povedlo, není to extrémní komedie ale rozhodně se film povedl a chlapci aspoň ukazaly jak umí být dobří. ()

matestlust

Pokud je v tom nějaký humor, tak pro něj tedy opravdu smysl nemám, jelikož jsem se za celý film nezasmál prakticky ani jednou. Naopak, za celý filmový team jsem se cítil až trapně, že s tímhle vůbec vylezli ven. 0,5* dávám za celkem slušně natočené souboje, jinak je to celé ale opravdu velkolepá sračka. ()

luka4615

Tak tohle hodně bolelo. Internetovou tvorbu Tří Tygrů mám ve velké oblibě, jelikož na poměrně krátké stopáži dokáží vystavět epický situační humor, který v kombinaci se šílenými charaktery vytváří podívanou, jež spolehlivě potrápí Vaše bránice. Avšak to, co funguje na YouTube, bohužel vůbec nefunguje na velkém platně a stopáži atakující dvě hodiny. Scénář je děravý jak řešeto a spoléhá se jen a pouze na plejádu bláznivých postav, pročež je díky tomu celý snímek až zoufale nevtipný. Pokud tedy nejste “hardcore” fanoušky uskupení Tří Tygrů, tak se tomuto filmovému neštěstí snad raději vyhněte. (Netflix) ()

malylada

Tohle se nepovedlo. Polohy hercu byly až příliš přepálené a Kozubova poloha až otravná. Kozuba a celou tu bandičku mám poměrně rád, ale tady mě laciný humor naprosto minul a místy mi bylo vyloženě trapně. Vážně mě pobavily jen dva momenty, Kalousek a Steven Seagal, ale to je zkrátka na vyšší hodnocení málo.....30% ()

BoPo odpad!

Ako keby Michal Suchánek a Richard Genzer našli zabudnutý scenár od dvojice Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák. No a aby ich nikto nemohol napadnúť skrz krádež, tak urobili "zopár" zmien. Áno, je naozaj je tak špatné, ako to znie. Shoky & Morthy: Poslední velká akce sú u mňa za 1*, ale oproti Jackpotu majú absolútne všetko lepšie zvládnuté, a preto jednoducho musím dať odpad. ()

Paxxx.cz

Svého času jsem uvažoval, že bych zašel na Tři tygry Jackpot do kina a teď po shlédnutí na Netflixu jsem rád, že jsem to neudělal. Vtípků (tedy těch, u kterých jsem se alespoň trošku pousmál) zde bylo velmi málo - především narážky na poláky super. Překvapily mě spíše některé malé role známých tváří a zvrat na konci. Kozubova banda je prostě v posledních letech populární, ale podle mě jejich tvorba na celovečerní filmy není to pravé ořechové. Pokud film dostatečně vydělá, tak je jasné, že přijde i další snímek, ale nevkládal bych do něj velké naděje...4/10. ()

Korbitch

Kardinální chujovina. To bez debat. Ale mám takový pocit, že této partičce je to úplně šumák. Scéna s vypínacím úderem a zvukem vypínajícího se Windows mě zabila. Koukat na to před dvaceti lety zhulenej na kéry, asi bych ještě jeden shuriken z ruky vypustil. ()

Bordoshut

6/10 – Není žádným tajemstvím, že já Tři ostravské tygry moc nemusím, a sKORO NA rovinu říkám, že mi jejich svérázný smysl pro humor mnohdy lehce uniká, jindy mě míjí obloukem a občas mám po nějakém pěkně vypečeném vtípečku chuť se jít samou trapností oběsit na nejbližší strom. Štěpán Vozub, Albert Čubka, Vladimir Polak a Robin Feri jsou v mých očích dosti rozporuplné "osobnosti", ze kterých sem tam vypadne naprosto geniální, úžasná a hlavně vtipná herecká parodická etuda (příkladem budiž Pražskej týpek ve vostravským džymu), ale 90 % jejich běžné tvorby by průměrný dnešní puberťák zřejmě označil slovem cringe, jelikož, kde přestává být vidět hranice mezi autorským záměrem a objektivní nesnesitelnou trapností, tam divákovi zamrzá úsměv na tváři a krabatí se čelo, a krom toho jsou občas schopni přijít i s něčím tak nechutným a zvráceným, že se při sledování musí každému inteligentnímu, ale i úplně dementnímu člověku hrůzou a znechucením stahovat vnitřnosti – třeba takové Vánoce u Vavarů: Pohádka z manželského života. V zájmu vlastního psychického zdraví, prosím, nepouštějte si to. Měl jsem tedy nemalé pochyby, když jsem se dozvěděl, že tahle ostravská sebranka se rozhodla natočit i vlastní film, ale co bych to byl za Čecha, kdybych se nepodíval na podle všeho nejpopulárnější hereckou bandu v zemi (alespoň tedy podle počtu zhlédnutí na YouTube). A světe div se... ono to klaplo. Více či méně. Bez trapností se to pochopitelně neobešlo – to by se na to Vozub podíval – ale překvapivě před nás Tři Tygři postavili solidní film s funkční komediální zápletkou, který nenudí, zabaví a možná i místy rozesměje. Nechyběli ani vulgarismy, bláznivé grimasy, pár rýpanců do Pražáků a Brňáků (asi teď mají společného nepřítele) a samozřejmě velebení českého ateismu, který – buďme na sebe hrdí – v minulém roce dosáhl neuvěřitelných 87 %, přičemž 20 000 věřících se hrdě hlásí k rytířům Jedi. Osobně se mi nejvíce líbila scéna v polském kostelu, který se po návštěvě čerta a papeže / Mikuláše dočasně proměnil v bitevní pole a jednou ze zbraní byl také konečně smysluplně využitý železný krucifix. Amen. Top hláška: "Chaloupko, chaloupko... Kdo v tobě psebývá? Haló, haló. Je pelníková? Není. Hhh." ()

Pierre

Od Tří tygrů se nedalo čekat nic intelektuálního...má to být blbé. Skoro na mizině bylo super, některé  skeče mě pobavily náramně, některé ani trochu, většinou nic mezi tím (ale nejsem zdaleka znalec.) A v poslední době je možná trochu přetygrováno.  Nevím jestli jsem tak spokojen  právě proto, že nepatřím mezi úplné skalní fandy této party, ale podobná bláznivá (místy i surrealistická a já nevím ještě jaká komedie) tady  ale prostě chyběla. A může do epičtějších rozměrů než yotube video. Možná trochu hůře ohlídaný  závěr (ona taky komedie nemá mít více než 90 minut) ale třeba v prostředku jsem se tlemil takřka permanentně. A na kolektivní sledování je to bezva uvolněný úlet road movie úlet. Uragán bláznivin, sem tam osvěžený i  rádoby ,,Holywoodskými bitkami, také komickými převleky, animovanými vsuvkami, a určitě působící celkovým pojetím coby film originálně (minimálně v naší kinematografii).  Přičemž  vulgární/fekální humor dokázali pánové tentokrát docela držet na uzdě a hlavně mi to nepřišlo  na něm postavené.  Film je dost nápaditý a vtipný sám o sobě.  Ok, ty církevní náražky sice osobně snaším trochu hůře, ale když tam vlítl ten čert, už nebylo vůbec, co řešit.:D A prostě se mi to líbilo a tomu hejtu a nízkému hodnocení  nerozumím. Ale tomu bych se asi už měl přestat u novodobé domácí tvorby   divit. Budu asi jeden z mála, když napíšu: jestli ještě někdy příště, tak podobně (:D)  nebo vážně s Jugoslavem Vávrou.:D  Paříte hry v pracovní době, jo?  ()

movieband

Pokud by člověk hledal význam slova - dokonalá blbost se srdcem - našel by tam tenhle film. Kdo má rád Tři tygry, bude se bavit. Koho jejich scénky nebaví, nemá pro něj smysl film sledovat. Parta z Ostravy se nezastaví před ničím, a nic pro ně není dost svaté. Akční scény perfektní, Čuba s Polákem geniální. ()

Blackhand47 odpad!

Z počátku mě skeče Divadla Mír/Tří Tygrů bavily, ale následně se z toho stalo, že opakovaný vtip už není vtipem. Jackpot je již výluhem těchto vtipů, kdy se tvůrci snažili skeče poslepovat a natáhnout na celovečerní film. Je film vtipný? Zasmál jsem se jenom párkrát, protože některé stěry byly opravdu trefné, ale jinak si po 99 % filmu budete připadat neskutečně trapně, protože to absolutně nedává smysl. Pokud je pravda, že vznikne film o Vavarových, je šance, že by mohl fungovat lépe, protože jde přeci jenom o potrhlou rodinku, zatímco tady šlo o směsici postav, které k sobě vlastně ani neseděly. Milan ušel, Votrubka jsem neměl nikdy rád a Robert s Herbertem byli taky neskutečně trapní. Btw, už jste někdy spadli z pavlače do štěrku? Hodnocení: 10 % ()

grogodil odpad!

Niektorým veciam som rád, že nechápem a nepochopím. Trebárs tomu, ako môže dnes ešte niekto toto nazývať vôbec humorom. Viem, že sa nájde cieľovka, sto ľudí, sto chutí, ale toto bola číra zúfalosť a kŕč asi aj pre fanúšikov. A nechapadlo, že si takéto niečo môže ešte nájsť cestu do kina. Že sa fakt nájde toľko ľudí, čo dobrovolne na toto naklusajú a zaplatia (za) takýto fakt odpad... Šak z tohoto mi bolo skôr do plaču - a rozhodne nie od smiechu, ako asi zamýšľala tá štvorica dementov. Totálne dno humoru a vrchol trapnosti dosahujúci až neznesiteľných teroristických rozmerov, že som si tak v hlave hovoril "Troška vráť sa, všetky Kameňáky máš odpustené". ()

Trevor

Nebyť ostraváckeho dialektu a družobnej zástavky baníkovcov v Katoviciach bytento film nepriniesol takmer nič pozitívne a ako spomína NorseSword po úvode som pozeral tento český film pre istotu s titulkami. Dalo sa z toho rozhodne vytrieskať viac, pointa až tak zlá nebola, keď však v úvode uvidíte že film sponzoruje niečo eurofondské je jasné že sa objavia bububu kresťania, bubu zlí biely policajti, hlavne tupý a zlé bububu mjetky cirkvi, ktoré by si liberálny retardi tak radi ukradli pre seba. No a pokus zasiať nenávisť medzi vyšehradskú štvorku už ani trápnejší byť nemohol, ale zase tie eurolóve. Tak aj takáta spodina sa nejako živiť musí a keď niekomu nevadí že je pre iných za totálneho kockota, nech sa páči. Zosmiešnili ste jedine svoj vlastný národ a svoju tvorbu, my čoboláci sme zistili že nemáme tých najhorších umelcov, a to už je čo povedať. ()

M.i.k.e

Tři tygry mám rád, ale to, že fungují v rámci krátkých skečů nutně neznamená že to samé bude fungovat i v celovečerní formě a ono to opravdu úplně nefunguje. Některé gagy jsou sice fajn, ale dohromady to moc nedrží a jak mám rád Kozuba tak tady mě jeho postava dost iritovala a navíc bych k ní potřeboval extra titulky. Lehce to vyvažuje zbylá trojice, která dokáže vyplodit i nějakou tu slušnou hlášku a Robin Ferro je tu z nich kupodivu nejnormálnější, ale i tak sem od téhle partičky čekal trochu víc ačkoliv bylo dopředu jasné, že nepůjde o žádný extra sofistikovaný humor...50% ()

William_

První polovina filmu je takový lepší průměr, ale pak se film začal opakovat a vtipy byly trapnější a celé to byla už taková nuda. 3 tygry mám rád, ale tenhle film se hrubě nepovedl a chvílemi jsem se opravdu cítil trapně, že tohle fakt šlo do kin. Když to srovnám s filmem Vyšehrad, který byl v kinosálech v podobném období, tak je to smutné srovnání a tenhle film by byl nejlepší, kdyby byl jen na internetu. ()

BarryLyndon odpad!

Chtěl jsem to vypnout po prvním záběru na dementní kreaci Kozuba a to ho mám jinak rád. Nakonec jsem vydržel půl hodiny a nenávidím se za to. fuj. 0,0000 / 10 ()