Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

Adaamos21

Tři tygry mám rád, ale natáhnout skeče na hodinku a třičtvrtě bylo nad jejich síly. Pro mě to od kostela v Polsku ztratilo dech. ()

C0r0ner odpad!

Rank debilních komedií mi fakt nevadí (New Kids), ale abych se u komedie ani jednou nepousmál a většinu fórů přecházel protáčením očí a s pocitem trapnosti za autory... Už ani nepamatuji, kdy jsem dal nějaké komedii odpad, což vypovídá o "kvalitě" Tří tygrů. 0% ()

dubinak

Tohle jsme tam dali s přítelem na kulisu k úklidu a ve finále jsme si k tomu sedli a zkoukli to celý. Jako jsem sama proti sobě, že jsem se takový blbosti občas fakt zasmála, ale někdy to fakt hraničí s takovou trapností, že mi je stydno vůbec veřejně přiznávat, že jsem to viděla. Nicméně, Kozub je fakt dílo a jeho herecký repertoár nezná hranic a vlastně to byl z 80% on, kdo se postaral o nějvětší porci humoru. Takže jako takový náhled do universu Třech tygrů dobrý, ale jednou stačilo. ()

campix

Jinak to asi dopadnout nemohlo. Tři tygři posouvají svůj formát stále dále a dále, bohužel narážejí na dost hmatatelné hranice, co ještě v jejich podání může vyznět přinejlepším alespoň vtipně. Pár povedených sekvencí se určitě najde a technické zpracování je také docela v pořádku, ale celkový film je prostě brak a nebojím se říct sračka. Původní a dost undergroundová forma Tří tygrů mě dost bavila, ale tady dostává povážlivě na frak. ()

necisty

Není to taková paráda, jako většina jejich kratší internetové tvorby, ale pořád je to koukatelné a takový kopr večer vám to zpříjemní. ()

FrankSusta

Delší, promakanější, s více dějovými linkami, ale stále staří dobří Tři tygři! Tak jak je mám rád a tak jak mě snad nikdy neomrzí. I přes pár slabších dílů, co jsou ke shlédnutí na jejich youtube kanálu, jejich nápaditost, humor, herce, zkrátka téměř vše zbožňuji. No, a jejich film jsem si zkrátka v kinech nesměl nechat ujít!!! Sice jsem na něj šel až skoro měsíc po premiéře, ale i tak. No, a nemohl jsem věřit svým očím!!! Kvarteto Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro a Vladimír Polák (bohužel poslední dva jmenované v jejich videích vídám čím dál méně) vtipem jen hýří a v neskutečně pozitivním a nakažlivém duchu ho rozsévají po celém kině (teda, byli jsme tam dohromady tři, ale to já nemohl ovlivnit) a já se prostě bavím a miluju to (jejich přízvuky jsou dokonalost sama)!!! A i přes to, přes pár menších změn, že to je víceméně stejné jako videa na youtube, je to super! Jo, humor to není nějak extra rafinovaný, ale je podávan s lehkostí a láskou... no, prostě jsou do něho očividně dost nadšení. Uráží to tedy polsko, slovensko, Brno (,,Co Brno schvátí, to už nenavrátí!'') a trochu i Prahu, ale já ani v jednom z těchto míst nežiji, takže mi to nevadilo a smál se s nimi. Film se hláškami vyloženě přeplňuje a válí se v nich, stejně jako v masivní akci (největší český akčňák, co jsem kdy viděl - možná celosvětový nejlepší), která vytváří jejich atmosféru naprosto dokonale. A lajna s mafií je dobrá, ale trochu nevyužitá. Nejtygrovatější počin Tří tygrů!!! Ale oproti ostatním filmům jen na tři hvězdy, jinak by to mohlo být jasných pět (nejspíš). 7,5-8/10  výběr nej hlášek: ,,Obávám se, že tu máme nějaké nevyřčené diapozitivy'' - ,,Polsko, to je horší než peklo!'' - ,,Vy jste ještě nečetl Bibli? Teda, nechci nějak spoilerovat, ale s tím Jesusem to nedopadne úplně dobře'' - ,,Ty jsi můj táta?!?'' ,,Otec'' ,,Ale jsi můj taťka!?!'' ,,Já jsem otec všech'' ,,No maminka říkala že jsi klátil všechno s roztaženýma nohama... '' - ,,Tak co otče, už byl krocan v troubě?'' ,,Ale ne, my jíme na Vánoce kapra'' - ,,Ale ne, když tvoje mamka říkala, že to byl večírek, nemyslela příjmení, ale přezdívku!!!'' - ,,A máte malý chuje!'' ,,A vaše matky taky!''   Meganáhul, miluju to a těším se na druhý díl!!! ()

dr.fish

Chtělo tomu dát víc, pilovat scénář, ladit, vylepšovat. Takhle je to jen vystřel a zapomeň. Originalita tomu nechybí, ale řemeslo ano. 60% ()

Splasher

Takhle to dopadá, když chybí supervize z vnějšku a soudnost z vnitřku. Čtyřka z Míru si zahrála to co chtěla, ale divák trpí. ()

Deyw

hrozne spatny.. 😒 tesil jsem se na strazce teritoria na poradnyho samce z youtube klipu a dostal sem malo..strasny a vubec me to nebavilo..ani prdel to nebyla kua 😔 ale dve hvezdy za milanka a ovce 🤌 ()

Mrkvič

Tři tygři rozhodně nebudou nikdy tím, co strhne davy. Je to dost specifický a vyhraněný humor. Rovnou se ale i přiznám, že je nějak extra moc nesleduju, takže třeba známé vtípky odjinud mi přišly ve filmu jako nové. Na druhou stranu je fajn, že si mě neznámé postavy získaly během pár minut. Kozub je úžasný všude a i příšerně dementní postavě, která by z jiného filmu trčela jak péro z gauče, dokáže vtisknout takovou přirozenou lehkost. Navíc každá jeho věta, každý pohyb, každé zašilhání, je vtipné. Překvapilo mě, jak zábavný mi přišel fyzikální humor. Ten se musí umět natočit a koresponduje to vůbec s kvalitou střihu, kamery, řežiséra, což je všechno znát v akčních scénách, které by se až na pár výjimek neztratily ani v áčkovém hollywoodském akčňáku. Je samozřejmě ve filmu i spousta trapností, laciných efektů, mizerných herců, ale styl, hudba, doprovodná animace a prostě všechno čpí radostí z toho, že si mohou zapálení herci udělat vlastní film. A já si ho docela užil. ()

LUKICKK

Jde vidět, že krátké youtubové, velmi vtipné sketche, v celovečerním filmu tolik nefungují, každopádně i tak z tohoto snímku jde cítit jistá práce a námaha a nějaké ty kvality to má. Plusové body to má za Fattyho, který na konci cháluje a řekne snad jen jedno slovo :D. ()

andriy

Zase tak špatné podle zdejšího hodnocení nám to nepřišlo. Jako večerní jednohubka se to dalo zvládnout. Jen škoda, že místo Votjubka tam nebyl Lumír. ()

Johnny.ARN

Jo no, tu veľa ľudí, čo dalo odpad, nepozná túto štvorku a neviem čo od toho filmu čakali. Buďme radi, že mali vôbec scenár a že došli z bodu A do bodu B. Objektívne 3, ale Kozub je strašne veľký pán. 4 z 5 ()

filmmovier

Humor Tří tygrů mě moc baví, nicméně neviděl jsem ani zdaleka všechny jejich scénky a rozhodně ne všechny považuji za dobré. Jejich Film tedy v mých očích mohl dopadnout naprosto jakkoliv na zdejší hodnotící škále (možná kromě odpadu, protože hlavní čtveřice). Nakonec je ale výsledek ještě lepší, než jsem čekal. Je to fakt nadupané, zábavné, moc příjemně to utíká a po slabším rozjezdu (nic strašného, jen pár minur) se to fakt parádně rozjede a dokonce to má i moc povedenou pointu! O hercích mluvit nebudu, jsou naprosto výteční, ale je hezké vidět, že jim to jde i bez improvizace, se scénářem a s jasným příběhem. Je tam hromada nápadů, výborné hlášky, povedená camea a celkově jsem prostě dostal skvěle natočený film, který je možná úlet, ale kdo říká, že úlet musí být špatný? Není! Jackpot si dám určitě časem znovu a ani dvojce bych se nebránil. "Vypadáme snad jako dvojice napjostých kjeténů?" 80%. ()

tnp101

Kompilace skečů všelijakých kvalit s minimalistickým dějem na pozadí. Mé nízké hodnocení se dá velice snadno napadnout argumenty o nepochopení záměru tvůrců, ale já ten záměr chápu. Zároveň si v žádném případě nemyslím, že jde o bandu netalentovaných kokotů. Ale tohle je prostě Slunce, seno a pár tygrů. Mně tohle vtipné nepřijde, omlouvám se :) ... 30% ()

BROKEN_

Mám rád tuhle partičku. Jejich humor byl ve své nejlepší době absolutně skvělý a já je žral i s navijákem. Film má problém v tom, že je dlouhý hodinu a 40 minut a to je opravdu hodně na to, aby jste dokola dělali ten stejný styl humoru pořád dokola. Proto působí druhá polovina filmu vyčerpaně a únava materiálu jde strašně cítit. V první polovině jsem se ale dobře bavil a několik momentů nemělo chybu. Šilhající Kozub trošku rušiví ke konci a ocenil bych kdyby měl jinou roli, třeba Jugoslava Vávru :-D. Akční scény pro mě hodně přijatelný, protože na takové věci v české kinematografii nenarazíte. Suma sumárum ve výsledku dobrá komedie, která v druhé polovině začne ztrácet tempo a energii, jakou do té doby snímek měl. Za mě osobně spokojenost a to nejspíš proto, že tuhle partičku mám rád a několik momentů v tomto filmu stojí za to. Těším se na pokračování. P.S. Český Steven Seagal neměl chybu :-D. 6/10 ()

rockwoman

Možná na divadle jim to funguje, ale tohle tady bylo nemastný & neslaný & nudný = můj názor. Český humor jde řádně do kopru. Zlatej Vláďa Menšík a spol. to byla jiná liga. Nehodnotím, není totiž co. ()