Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

Johny_fork

Pohodové, milé a tak nějak hezky zamilované, Elisha je kouzlená, těžké jí nepodlehnout, inteligentní a přesto teen komedie s absencí fekalních kousků, krásný důkaz, že méně je někdy více,citlivý a jemný humor má svojí sílu, když se umí podat. ()

moviesfan

Pro někoho to bude další teenegerovská kravina, ale u mě to fungovalo. Několikrát jsem se zasmál, příběh v pohodě. Kámoši Matthewa jsou opravdu exoti. Jo a Elisha je opravdu sexbomba:) ()

Chermy

50%. Schovávat se za tvrzení že " v žánru teenage komedie je Girl next door nadprůměr" je pěkně zbabělé, navíc si to nemyslím. Pravdou je, že Emile Hirsch hraje sympaticky přirozeně a napomáhá celkové pohodě filmu. Tymothy Olyphant je přímo k sežrání a touhle rolí mě opět přesvědčil, že je výborný herec! (Jeho obsazení do Hitmana bylo stejně zvrácenou volbou, jako kdyby do role Barbara Conana obsadili Stevea Buscemiho.) Ale nemůžu hodnotit kladně film, který má scénář děravý jak ementál. A nemyslím fakt, že se taková kočka zakoukala do vyjukaného outsidera. Elisha hraje inteligentní holku, tak proč ne. Ale dějové zvraty jakoby vypadly z náhodných dějů kvantové fyziky:-). ()

JohnCZ

Hodně zábavná a dnes již řekl bych kultovní komedie plná skvělých hlášek, promyšlených scén, příjemných hereckých výkonu (Olyphant byl dokonalej) a v neposlední řadě přenádherné Elishy Cutbert. Celkově mám pocit, že je to takový vyšší level v rámci teen komedií, zejména co se týče humoru. Ten je nenucený, relativně inteligentní a hlavně ne nechutný, jak to ve filmech podobného ražení bývá. ()

svik

Mno tak na první pohled normální teeneagrovská komedie , ale pro mne nééééééééééé mě uchvátila Elisha díval sem se skoro celou dobu na ní a děj šel kolem mě . ()

Zeebonk

Komedie příjemná jako sprcha po koupeli v septiku. Sympatické obsazení, správňácky zvrácená zápletka a vlastně všechno ostatní stojí za to. Dokonce i ten konec není naprosto debilní. ()

Marek1991

Na tomto filme som sa celkom zabával, aj keď mne sa tá hlavná hrdinka až tak nepáčila. Popravde mi prišiel trošku naivný aj keď bol v niečom originálnejší ako väčšina. Pre mňa však scenárovo veľmi pubertálne a dosť dlhé. ()

DDT

Romantickej film o pornohvězdě, která zjistí, že láska je na světě to nejdůležitější..... Hahahaha. ()

Marsik

** Tenhle film mám prostě rád. Viděl jsem ho už tak 4x a pořád se mi líbí. Je to zkrátka taková jiná komedie pro mladý lidi, žádný trapný debaty kdo kdy s kým jak spal. Tohle mělo pěknej nápad, Elishe to fakt seklo a vynikající hudba tento pěknej snímek jenom podtrhuje. (Jenom škoda, že se tenhle film té osobě, se kterou jsem se na to posledně koukal, vůbec nelíbil:)) Já dávám 90% (with J.) // (30.9.2013) PRIMA - Já tenhle film prostě můžu skoro vždycky. Můžu je slabý slovo, já ho doslova žeru! Sice je CZ dabing (BTW...obsazení na jedničku) oproti originálu podstatně slušnější a cenzurovaná verze filmu je chudší o tanec ve stripped clubu, nicméně to nemá na celkový dojem žádný vliv. Řekněme si to na rovinu...Elisha je prostě kus, Emile si jede v klidu to svoje a jde mu to a pokud k tomu přičteme frajerskýho Timothyho a hláškujícího Chrise, dostáváme směsici nezapomenutelných rolí, které si hodně mladých lidí oblíbí. Příště to už vidím na FSZ, těším se. Nyní pár procent přidávám, 95% ()

ConanVJ

Takový fajn filmek na odreagování, který díky hlavní představitelce potěší i oko. Jako komedie už dnes ani neobstojí, ale já si film jednou za čas rád pustím a bavím se něj. Za mě 85% :) ()

zdepapepa

Super komedie(nejenom kvůli Elishe), vyčuhující z ostatních nechutností. Naprosto geniální(z mého pohledu) je postava "režiséra" Allyho... ()

selfesteem

Pokud by někdo chtěl natočit příběh o pornoherečce, která k lásce přišla, neměl by udělat dvě základní chyby. První - obsadit do hlavní role herečku, která ať se snaží jak chce, svým vzhledem a chováním má k pornoherečce na hony daleko, a druhou - nepojmout to jako romantickou komedii, to prostě nejde. Tohle měla být jen komedie, praštěná, šílená a s nějakou všehoschopnou silikonovou nádherou, aby to stálo za to. Dvě hvězdy dávám za extempore Emile Hirshe na večírku a za pár dobrých úsměvných scén. ()

Adman

Sexbomba je opravdu vystihující slovo! To co mi film dal a předvedl jsem od něj opravdu nečekal... Šel jsem na něj opravdu jenom zjistit jakou že to blbost utvořili teďko?? Omyl, je to příjemně laděná atmosféhou komedie která rozhodně stojí za to vidět. Populární mechanika se mi líbila už odjakživa, byly tam totiž skvělé věci... a Elisha. To je nejkrásnější živé stvoření, co nám mohl Bůh, sem k nám na Zemi poslat, děkuji. Příběh je víceméně jasně přímočarý, takže je jasné (samozřejmě né vždy) o co jde. Objevuje se zde nový prvek který se vidí (a zvláště u komedií) jen velmi zřídka. Příběh se odehrává od nějakého místa kde se musí dotyčný rozhodnout co udělat... jako by se rozhodl, a jde do to ho co právě vymyslel, z čehož je neuvěřitelný průšvih /střih/ a jsme opět tam kde se má dotyčný rozhodnout, a rozhodne se samozřejmě jinak a bezpečněji... takto vznikají opravdu vtipné okamžiky. Jediné u čeho jsem trochu smutný u této komedie je, že v určitou chvíli nejsem ten kdo zrovna ..... s Elishou. Rozhodně doporučuji film vidět, a to brzy a rozhodně se nedá přirovnat, k vulgárním a často i nechutným vtipům/nevtipům kterým se ani nedá smát. ()

Wysch

*slint, slint* Je mi jasné, že tenhle komentář vám ani mně nic nedá, ale když ono to není jenom o tom *slintání*. Mezi klasickými teenage komediemi je to celkem velký černý vykřičník - a hodně mu to sluší. Škoda jen, že zpočátku se střídají polohy filmu... Ale nahrazuje to Elisha. Ona je fakt kus... ()

Paxxx.cz

Docela dobrý film, díky němuž si všichni přejí, aby jednou k jejich bytu či domu přijela stejná kočka jako je Elisha Cuthbert. Jinak hodně srandy a dobrý příběh. ()