Jednoho dne se dostanou do sporu s ostrahou obrněného vlaku, který pravidelně sbírá tržbu z pokladen metra, když jeho ostraha zastřelí mladého lupiče, kterého bratři pronásledovali. Zatímco John žije spořádaným životem, Charlie je věčně zadlužený hazardní karbaník, pronásledovaný smůlou. Tak se také stane, že peníze, které mu bratr půjčil, prohraje v kartách s majitelem nočního podniku Brownem a před vyhazovem z mrakodrapu ho v poslední chvíli zachrání John. Jako by nestačilo, že se bratři hádají kvůli Charlieho potížím, nastoupí k jejich jednotce atraktivní kolegyně Grace Santiago, do které se oba zamilují. Moudřejší John sice dívku přenechá bratrovi, ta si však vybere jeho. Ani s penězi nemá Charlie štěstí. John mu sice dal 15 tisíc pro Browna, o ty ho však okradla nenápadná stařenka, když v metru zatýkal kapesního zloděje. Poté, co jsou falešně obviněni z toho, že ukradli 25 000 z vlaku, kde vypomáhali jako ostraha, přivede to Charlieho na myšlenku vlak skutečně vyloupit. John je však proti. Charlie se ale dostává do stále horších potíží, a tak se rozhodne jít do přepadení vlaku sám. John z jeho vzkazu pochopí, co má bratr v úmyslu, a spěchá za ním, aby ho zastavil. (TV Nova)

corpsy

Svojim spôsobom veľkolepo pojatý akčňák, ktorý vsadil okrem akčných atrakcií hlavne na duo Snipes - Harrelson. No nejako to nevyšlo. Film sa v mnohých situáciách sám brzdí a podkopáva nohy. A mohla to byť vynikajúca žánrová zábava. ()

Vojcl

Nuda, nuda, nuda.. V tomhle filmu nefunguje vůbec nic. Akční scény dost podprůměrné, rádoby vtipné hlášky a céčková zápletka. Velmi špatný scénář nezachrání ani celkem slušný výkon Wesleye Snipese. ()

blackrain

Název zní velice slibně. Taky svým slibům dostál. Akční jízda od začátku do konce. Velmi příjemná podívaná. Jennifer Lopez to slušelo. ()

FilmFan24

Vtipně svižná akční buddy movie plná jiskření mezi ústřední dvojicí policajtů Snipes Harrelson doplněná o sexy element Jennifer Lopez. Ani po několikátém skouknutí nenudí. 3 a 1/2 * ()

Derek

polovica 90tok ked bol wesley snipes este stale HOT a v akcnom kurze (v ten isty rok mal v kinach i dramu a komediu). jeho chemia s woodym sa preniesla z white men cant jump a clovek im uveri ze su to bratia (from another mother), co sa neda povedat o mladej JLO ktora je viacmenej do poctu. skoda ze Ruben je iba priemerny akcny remeselnik a i vdaka tomu akcne sceny postradaju potrebnu stavu, napriek tomu ze sa pracuje s miniuaturamy a to dodava pocit poctivej filmarciny ktora sa dnes len tak nevidi (v dnesnej dobe plnej CGI scen je to prijemne osviezenie)... ()

Martin741

Opat nicim vynimocny film o vlaku, ktory je plny penazi. Scenar slaboduchy, Snipes sice fajn, ale ludia typu Woody Harrelson idu absolutne mimo mna. Vlastne za film NBK ho otvorene neznasam. 20 % ()

Streeper

Ze začátku to vypadalo vážně skvěle. Byla tam akce, střílení, napětí a taky vtip, jenže pak tam dorazila krásná Jennifer Lopez a všechno se začalo mezi bratry komplikovat kvůli ženské a najednou tam byli pouze hádky a žádná akce, což bylo pro mě docela zklamání. Ovšem Chris Cooper jako žhář byl vážně skvělý. ()

DruidKarel

Docela slušná podívaná, kde mě baví jak Harrelson, tak pak hlavě svůdná Jennifer Lopezová. Je to kus a ta její prdelka, to je unikum. Moc pěkné pokoukání. Film se ale spíše řadí ke slabšímu průměru... Přesto 3*. ()

Phos4rus

Tak tohle je fakt jedna velka Holywoodksa blbost. Wesly a Woody se opravdu snazi, ale k cemu je to platny, kdyz je ten film o nicem. 2 hvezdy take diky JL. ()

Andre3000

Jeden z opravdu nej filmů Wesleyho Snipese, kde si dokonale panul s Woodym a ani Jennifer nehraje na houby. Když jsem film viděl poprvé, byl jsem z něho opravdu unesený. Dokázal zaujmout každou ze svých 103 minut a takových filmů už nyní moc nevzniká...bohužel. ()

PROCESOR

Rivalita "bráchu" o novou kolegyni v práci. Jeden je neustále v pruseru a druhý se snaží ho z toho dostat. Wesley, jako mlátička ve skvělý formě a Jenifer to také sluší. Psychopatický šéfík co si hlídá svuj vláček..Souboj v boxu"Láska bolí". ()

otík

Rozhodně jsem čekal víc, je to pouze průměrný akčňák, navíc nikterak zábavný. I od Jennifer Lopez jsem čekal asi více. Škoda. ()

Rockwood

Nejsem náročný divák a tak k zabavení mi stačí i tenhle film. herecké obsazení se mi líbí. Příběh je teda hrubě neoriginální, ovšem některé ty scénky se mi líbily. No ovšem zase o tom můžu mluvit jako Americká pohádka. ()

Courtemanche

Celkem dobrý film, nic extra příběh ale duo Harrelson (v jeho nejlepším období) a Snipes funguje perfektně. Lopezová pro krásu ale stejně do příběhu moc nezasahuje. Příjemná oddychovka, celkem s fofrem. 3,5/5 ()

Sabrewulf

Ten film má pro mě nějaké zvláštní kouzlo, díky kterému na něj můžu koukat pořád dokola a nikdy mě neomrzí. U scén se šéfem podzemky se bavím královsky. ()