V malom americkom meste začínajú pribúdať obete brutálnych vrážd. Len miestni súrodenci Coslawovci zistia, že ide o vlkolaka. Nik im, žiaľ, neverí... (POMO)

david666

Myslim, že se zde podařilo vcelku solidně zpracovat Kingovu povídku. Je zde napětí, solidně udělaný vlkodlak, herci jsou v pohodě. Celkově na mě z filmu dýchl Kingův rukopis - malé městečko někde v Americe, typičtí venkované - solidní podívaná. ()

Kontryhelka

Stephen King,záruka kvality. Pěkné zpracování knihy.Příjemně se odvíjející hororové dobrodružství,které dobře skončí. Herci sympatičtí,mně třeba nevadilo že film je z roku 1985. Mám ráda starší filmy,takže u tohodle jsem si užila. ()

Smartynko

Príbeh miestami trocha "zamŕza", ale rozhodne je to Stephen King a ten ma zatiaľ nikdy nesklamal. Videl som omnoho horšie filmy o vlkolakoch a to ich točili naslovovzatí odborníci - režiséri filmu a za väčšie prachy ako toto. Veľmi ma potešili originálne drobnosti ako pálka s nápisom "peacemaker" a podobne. Tie 4 tomu proste dám. Nenudil som sa, miestami som sa napriek tomu, že je to horor aj celkom slušne zasmial a musím vyzdvihnúť ten čierny vtip, ktorý si ku koncu Marty spraví sám zo seba (nebudem prezrádzať, kto videl vie, kto nevidel nech si pozrie). ()

Sefko

Ďalší dôkaz toho, že by spisovatelia nemali k adaptáciám vlastných kníh písať scenár. A teraz vážne. Stále som nepochopil či ide o hororovú komédiu alebo paródiu. Ako máte brať vážne film (v rámci žánru) kde niekto ide na vlkolaka s pálkou a ten vlkolak mu tu pálku zoberie a umláti ho k smrti. Vážne. Vlkolak tam ako hlavnú zbraň používa pálku. ()

stenyek

Zpracování zachovává Kingovskou atmosféru. Místy hodně strašidelné, masky velmi slušné. Jeden z klenotů vlkodlačího žánru. ()

Major776

Jeden z lepších werewolf filmů devadesátých let. Jednoduchými filmovými prostředky vytváří příběh o silné lásce v teritoriu lykantropa. ()

Pollini

Dobrý film na páteční večer, o vlkodlacích jsem viděla skoro všechno a nemám ráda děti ve filmu, kde jim samozřejmě nikdo nevěří. Ale jsem velice spokojena s hereckými výkony a konec nebyl přehnaný blábol, i když jednoduchý. ()

agamazx

Desivy film s neprijemnou hudbou, distorted zvuk vlkodlaka, prakticke efekty a herecke vykony ktore su na vysokej urovni, no ajtak je ten film strasne divny a neviem ci by som si to pozrel znovu. ()