poster

Univerzální voják: Bratři ve zbrani (TV film)

 • český

  Univerzální voják

 • Kanada

  Universal Soldier II: Brothers in Arms

 • slovenský

  Univerzálny vojak II.: Bratia v zbrani

Sci-Fi / Akční

Kanada, 1998, 92 min

 • Likan7
  odpad!

  Debilní bratři ve zbrani proti několika zrecyklovaných chlápků. Jestli byl Univerzální voják akční béčko, tak Bratři ve zbrani je ubohý neakční déčko. Luc v podání Matta Battaglii je nevim proč zase myšlením jako na začátku jedničky, neumí kopat, neumí dát pěstí, jen debilně kouká a sleduje Chandru West, která je sice pěkná, ale tím její přednosti končí. O tom, že akční scény jsou zoufalý a je jich asi 5 v celkové délce šesti minut nemusím ani psát. Třeba final fight spočívá ve 4 pěstích (zpomalených), jednom drtiči odpadků a jedný rádoby cool hlášce. Objímačka, ještě zastřelit záporáka, který beze zbraně a ve zpomaleném záběru běží s rozevřenými pažemi, jako by chtěl dvojici obejmout a může se jít domu. Nechápu smysl těhlech filmů. A pokud je pravda, že to měl být pilot seriálu, tak se nedivím, že nikdy nic nevzniklo. PS - Plakát k filmu je další do mé oblíbené sbírky "dejme na plakát známý xicht, hlavní role nehlavní role". Burt Reynolds, který je na plakátu je pouze v poslední scéně a je vidět 2 sekundy.(15.8.2017)

 • MickeyStuma
  ***

  Takhle to dopadá, když se velká Hollywoodská   studia dlouho nemají k očekávanému   pokračování vcelku úspěšného trháku.   Prostě se toho chopí televize. Že už to nebude   takové masivní a explozivní je už předem   jasné. Na to televize nemůže mít patřičný   rozpočet. A tak to dopadlo jak to dopadlo. Osudy   vojáka Luca Devreauxe a televizní reportérky   Veronicy pokračují. Návaznost nám již na   začátku dokazuje připomínka   závěrečného souboje na farmě z předchozího   snímku. Nejde však o původní záběry. Vše je   natočeno znova s jinými herci. Je to tak. Hodně těžko se na to zvyká. Mezi Lucem a Veronicou vzplane   milostný vztah. No, nic proti tomu, ale vzhledem   k tomu, že je Luc mrtvý ... Nechme toho.   Příběh tedy pokračuje dál. Tvůrci zasadili   do děje i Lucova bratra Erica. Srdcervoucí   doják se však nekoná, i když snaha tu   evidentně je. Na televizi to však celkově není   zase až tak nejhorší. Výprava televizně   chudá, akčních scén poskrovnu a příběh jako   takový, jakž takž. Ono vůbec je snaha, aby toto   celé táhl děj. Je prostý, televizní.   Na jedno však opět bylo pozapomenuto. Obvinění   reportérky Veronicy z vraždy svého kolegy z   předchozího snímku. Nikdo jí tu kvůli tomu   nehledá, neshání, nenahání. Podivné.   Celkový dojem je tedy rozpačitý. Z předchozím   snímkem se to srovnávat nedá, protože se   nejedná o velkorozpočtový kinofilm. Jako TV počin  zapadá do průměru.(28.2.2015)

 • majo25
  **

  Televízny film, ktorý chcel pokračovať tam, kde skončila pôvodna kinoverzia. S inými hercami, s diametrálne iným rozpočtom a s oveľa slabšou zápletkou. Pár známych hercov a viacmenej sympatické nové tváre to nepochovali úplne. Aj akcia a efekty vzhľadom na televízne spracovanie nie sú zlé. Jednoducho, kto čaká akciu a jednoduchý príbeh na odreagovanie, dočká sa. Viac nemá čo ponúknuť.(6.9.2015)

 • kenkaku
  odpad!

  tehnle pokus o vyždímání myšlenky "Universal Soldier" mě tedy rozesmála... "Uníci" jako spící agenti je fakt moc. Pokud mě neschopnost se držet pravidel u originálu mrzela, tak tady mě doslova ničí a film za to hluboce nenávidím. Pokud totž někdo sebere partu "privařených ksichtů" (Gary Busey, Burt Reynolds, Jeff Wincott) NEMŮŽE to co dělá nebrat vážně. Proto to považuju za urážku diváka a názvu "Universal Soldier".(17.7.2012)

 • Campbell
  ***

  Z celýho filmu jsem byl šíleně zmatenej, úplně jinej film než Univerzální voják od Emmericha ale pokračuje jakoby stále. No měl jsem na začátku dost bordel, pak se to jak takž uklidnilo a já si vychutnal akční film, který sice má snad všechny klišé akčního béčka které jde vůbec mít, ale já se vůbec nenudil a tak jsem byl fakt celkem spokojen, navíc pár slušných herců k tomu. Jen škoda že 2 díl byl o něco slabší.(4.3.2011)

 • - Film a jeho další pokračování měli být původně pilotními filmy k zamýšlenému televiznímu seriálu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace