Pepinec

Zcela určitě otázka vkusu. Souhlasím s tím, že tahle komedie ho postrádá, naopak oplývá bezbřehou infantilností. Pamatuju si, že při první projekci jsem smíchy brečel, úsměv z tváře mi sebralo až místní hodnocení. Nebuďte tak dospělí... ()

Jacinda

Nevěděla jsem nic o tomhle filmu. Čekala jsem něco na způsob Leslieho Nielsena v kombinaci s nudnou francouzkou komedií. Pak přišel pohled do doby kamenné kde se všichni jmenují Kámen (nešlo o flashback) a já se strašně smála šavlomravencům, šavlohusám, šavlohadům a dalším šavlozvířatům. Ostaní bylo ale jen úsměvné ()

forsberg odpad!

Nikdy jsem neviděla žádnou z Troškových komedií, ale takhle nějak si je představuji. Hodinu a půl jsem si říkala, že jestli se zasměju alespoň jednou, tak odpad nedám, ale bohužel, nezadařilo se. A pohled na Jeana Rocheforta v takovéhle slátanině je stejné utrpení, jako vidět Jana Kačera v Rodinných poutech. ()

Boogeyman

Je to píčovina. Ale ta píčovina náhodou výborně vypadá a je tak pitomá, až je zatraceně zábavná. Depardieu se určitě brzo objeví v rodinných poutech, protože ten chlap je opravdu schopen vzít jakoukoli roli v jakémkoli pro-jektu. ()

Beckett51

" Já navrhuji... To je dobrý nápad. - Nic jste neřekl, šéfe. -Ajo, no tak to pardon." Pro mě jedna z nejkultovnějších komedií všech dob. Hlášky z filmu jsou denní rutina. Absolutě nestravitelné pro dnešní kritiky, protože je to taková hovadina, jakou svět snad ještě neviděl.... ale smíchy jsem brečel jen u pěti filmů. Tento byl jeden z nich. "Máme ovoce? - Jo, dáš si? - Ne." ()

salahadin

Oceňuji odvahu režiséra, že se nechal uvést v titulcích a nepoužil nicneříkající pseudonym. Já bych se pod TOHLE nepodepsal. Pro sledování tohoto filmu doporučuji skupinové kouření marihuany....No comment... pravěky primitivní vtípky? Kdepak, tohle by natočil i Homo habilis - člověk zručný, který je na rozdíl od Chabata............ zručný. Účast novopečeného ruského občana jménem Gérard Gerardovič Depardiev dokazuje, že má asi tolik mozkových buněk jako Putin, tedy standardně asi tolik, kolik je poctivých politiků v Kremlu, někdy i více. Sledovat film o samotě, to způsobí jen: "Grrrrrrrrrr!!" (citoslovce chrápání, nebo vzteku, vyberte si prosím). ()

Allien.9

No, je to nehorázná kravina... Ale na druhou stranu by byl hřích, dát téhle (pře)střelené komedii odpad!. V první řadě nesouhlasím s ostatními komentáři - tenhle film děj má. Je sice jednoduchý, místy hloupý, ale místy také tak nehorázně absurdní, že se budete - chtě nechtě - smát. Skvělý Gérard Depardieu je trochu jako páté kolo u vozu, ale to zas až tolik nevadí, protože jsou tu na koukání jiné postavy... Napůl plešatý šéf Čistovlasů s jeho obří manželkou, sarkastická Gi, vraždící šaman či dva líní a věčně znudění kmenoví flákači + jako bonus hrochomuti, koňomuti, žabomuti nebo žížalomuti. Ať je film sebepitomnější je tu spousta úžasných nápadů ("telefon", identifikace za neprůhledným kamenem, snaha postavit funkční past, Tajemství loňského léta ala pravěk, dva putující Čistovlasové) a desítky skvělých gagů ("Já si tu archeoložím..."). Takže... Pokud se vám podaří přežít úvodní půlhodinku, budete se ve zbytku filmu (možná i docela příjemně) bavit.;-) ()

HAL

Bezmála 15 let jsem tomu vyhýbal, kult RRRrrrr se na mě v podobě hlášek valil ze všech stran, a já velice silně tušil že takovou debilitu bych nemusel přežít ve zdraví. Nakonec to tedy doceala šlo. Dvě lahve vína a ženská společnost na tom ovšem měly nemalý podíl. Ony ty hlášky totiž opravdu jsou docela vtipné, a to nejspíš víc v českém dabingu, a celý ten svět a humor svou absurditou dokáže bavit, když se povede naladít na jeho vlnu (jak říkám, dvě flašky vína)... ale ano, je to strašně debilní. ()

liskam

Stupidní kravina po všech stránkách. Primitivní děj bez nějakého pěkného nápadu zůstal pouze primitivním dějem. Herecké výkony z doby kamenné. Mnozí z herců mě svým trapným vystupováním úplně lezly na nervy. Ano, byli tam pokusy o vtipy, ale opravdu jen pokusy. Scénář psalo asi nějaké děcko a jeho o rok starší seorozenec udělal hudbu. Za mě 30% ()

Goldbeater

Hodnotit RRRrrrr!!! je docela dilema. Na jednu stranu je to tak trochu infantilní bejkovina, na druhou stranu některé hlášky dnes již úplně zlidověly, mnohé scény se vryly do paměti diváků a nebudeme si nic nalhávat, zábava je to nehorázná (Maurice Barthélémy válí!). Bláznivá komedie, která z vás chvílemi dostane i poslední dech. ()

Omnibus

Jako rodiče mě to potěšilo hned v úvodu: „A co děti, byly hodné? Jo. Moc hodné. Celý den se kamenovaly, jako vždy.“ Navíc, po pozorném zhlédnutí filmu (doporučuji dělat si poznámky), už vám nebude na závěrečném vysvědčení hrozit čtyřka z dějepisu od vaší šavlozubé učitelky. Pravěk budete mít v malíčku. No nekupte to, jen za půlku selete! Vlastně, co to tu plácám... Tohle je přece naprosto pitomý film, hrozně mastný - a určitě má i vši! (vlastně pravši). A ten hrozný Depardieu, i ostatní máničky a tak. A lapací jáma bez jámy, rybí střevíčky a náskok s erekcí na kamenné lože (au) ... Jak se tomuhle vůbec někdo může smát? To mi prostě nejde do hlavy. A to jsem si ji nedávno umyl! Abych měl šanci u holek. A jaké že se mi vlastně líbí ženské? No ... živé. ()

Jordan

tak neviem - väčšinou nebývam z tých, ktorí dávajú kladné hodnotenia filmom, ktoré sú podľa väčšinového "názoru" užívateľov čsfd trápne až zlé a keďže som si pred pozretím RRRrrrr!!! pozrel prítomné komentáre, šiel som sledovať film s negatívnymi očakávaniamia a o to väčšie bolo moje prekvapenie (ani neviem, či milé alebo nemilé) keď som zistil, že buď som vadný ja, alebo sa niekde stala chyba - pretože aj keď ÁNO, celé to s Gepardieuom (že je na obálke, je prezentovaný ako hviezda, aby predal film, pritom jeho úloha je minimálna a spomedzi celého príbehu a ostatných postáv a úloh slabšia) je marketingová francúzska finta, film je podľa mňa výborná bláznivá komédia, kde počet naozaj vtipných (dokonca až originálne vtipných) scénok, skečov, hlášok a vtipov nadmieru prevyšuje počet tých či už menej vydarených alebo v rámci žánru už vydených; asi ide o prístup a očakávania, s akými idete film sledovať, ale táto naozaj podarená nenáročná crazykomédia ma vôbec nesklamala tak, ako by sa dalo čakať, práve naopak, hádam sa k nej neskôr ešte vrátim! (Na záver som chcel zacitovať nejakú vydarnú hlášku, ale je ich tam TOĽKO a tak skvelých, že sa neviem rozhodnúť, akú) ()

Carol Pifková

Tak primitívne až je to smiešne, aspoň pre mňa, pretože ako tak sledujem niektorých znechutených užívateľov, tak asi tomu neprišli na chuť ako ja. Takmer všetky hlášky z filmu ovládam, proste sa mi vryli do pamäti lebo také somariny ako koňomut a housmuťátka som ešte nikde nepočula, a takéto žvásty si zapamätá proste každý, kto venoval filmu pozornosť a netváril sa pritom akoby jedol citrón. Ach, nebe! 4* ()

Socrates

Kriminálka z doby kamenný s rozkošnejma zvířatomutama ve vedlejší roli. Ujetý, v některejch momentech přiblblý, v některejch chytrý, ale v žádným případě ne trapný, jak tu někdo píše. Popadat za břicho smíchy se asi nebudete, ale úsměvnost si film udržuje prakticky po celou dobu a to je u komedie zásadní. Zajímavej komentář: niethustra. ()

Frajer42

Tento film jsem viděl už v prehistorické době a moc detailů si z něj nepamatuji. Například děj. Tuším, že jsem se několikrát zasmál a několikrát jen nevěřícně kroutil hlavou, jak něco tak bezduchého mohlo někoho napadnout. Jen tak dál. Slabé 3*. ()

Kothy

To byla ale kravina! Všichni o tom básní, ale mě to moc nechytlo. Pár vtipů tam je, ale jinak je ten humor dost stupidní a je založený pouze na neustálém opakování... "Znáte moji ženu? Pěkná co?" :D ()