Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

Mishqo

preco vsetky tie telenovely dostavaju tak malo hviezd? ... ja viem ze maju velmi nizku umelecku hodnotu ale do toho ked sa raz zapozerate uz niet konca =D ()

Elleannie

Áno áno, jsem jedna z těch, kteří v mládí neunikli nástrahám alespoň jedné telenovely..:-) Sice jsem nebyla stavěná na to, abych poctivě sledovala každý díl, ale přiznávám, že většinu této telenovely jsem zhlédla. Učarovala mě hlavně energie Natalie Oreiro, její divokost a radost ze života, a samozřejmě také láska mezi hlavními hrdiny, což je sice základ každé telenovely, ale tady fungovala obrovská chemie.. :-) ()

Dagoussek

Tuto praštěnou telenovelu snad zná každý. Díky Natalie a její úvodní písní a také proto, že je držkatá, neskutečně drzá a přitom okouzlující a roztomilá. Přiznám se, že to doma jelo furt a i můj dědeček je fanda :-) ()

Vercinix

I když se nikomu ospravedňovat nemusím, prezto bych se chtěl omluvit za to co teď napíšu, ale Divoký Anděl se mi líbil! Tedy aby to neznělo opravdu tak vyhroceně a absurdně, tak tedy měl pro mě jisté kouzlo! Natálie byla rozverná, pošahaná, čiperná a poměrně pěkná a dala tomu jistý šmrnc! Ale popravdě hamba by mě musela fackovat pokud bych hodnotil lépe jak jednou hvězdičkou!:) ()

zolo23

Asi najzaujímavejšia telenovela vôbec s docela vtipnými a milými postavičkami. Nieže by som videl všetky časti:-) ()

Luteka

Jediná telenovela na kterou jsem se dívala ... A dívala jsem se s nadšením, zaujetím a s pobavením :) On miluje ji, ona nemiluje jeho ... Pak ona miluje jeho a on zase nemiluje ji ... Pak se milují oba navzájem, ale někdo/něco do toho vleze ... No kdo by to nemiloval? :) P.S. Tuto telenovelu hodnotí mé 12/13leté já :D ()

manonfire

Jediná telenovela, které nedám odpad. A to proto, že děj tíhnul více ke komediálnosti a nebyl zaplácán pouze srdceryvnými výlevy, určenými pro vážnou emoční odezvu milionů divaček. 20% ()

fiLLthe3DD

Scénaristicky ploché a bez nápadu, s příšernou zápletkou, instrumentální soundtrack příšerný a navíc „vykradený" z jiných seriálů... Oproti tomu vtipní herci a skvěle zazpívané písně od Natalie Oreiro... Jinak asi už nic... Od sledování jsem upustil až po dlouhých 150ti dílech, ve kterých se téměř nic nedělo... Telenovely mám sice rád, ale ne ty extra přeslazené, nedej bože komediální. ()

P1tr

Klasický případ "guilty pleasure", neboť Divoký anděl je tak špatný, až je zábavný a z masochistických důvodů se na něj relativně dobře kouká a dá se u něj pobavit, To platí tedy zhruba o půlce seriálu, pak se to zlomí a i na své poměry to začne být špatné a radost ze škodolibého smíchu se vytratí. ()

Anticque

Tenhle seriál byl celkem dost ulítlej, Natalia Oreiro jako tradiční teenager, kterej miluje takowýho wocase, ten se pak trápí, neboť mu nechce dát.-) Ale pak se konečně usmíří a šup na to... jako sem w rozpacích. ()