Anomander

Pro mě se jedná o jeden z nejlepších filmů historie. Viděl jsem ho již asi stokrát a nikdy neomrzí. Tady není o čem uvažovat. 100% ()

Connccorde

Ano kasový trhák , oskary , miliony - Guns n Roses všetká česť o tom neni pochýb , ale Terminator 1984 to je proste neprekonatelné .... 1000 ludí - 1000 chutí ostatné filmy Terminator ,, žijú '' len zo slávy Terminator 1984 - T2 - 1991 ()

pankito

Tož tak: 5 kaněk, el perfecto, pochvala panu CAMERAnovi a další díly si už pouštět nebudu, páč v nejlepčím se má přestat. Howgh! ()

T1000

Pokračování Terminátora je jak pro mě, tak pro většinu ještě lepší. Více akční, propracovanější, neskutečné vizuální efekty a vynikající scénář, který poprvé proti sobě svádí dva terminátory. Arnold zase výborný prostě jeho životní role. James Cameron se zase vytáhl, šílený detailista se zase ukázal a film nemá ani chybičku. Dnes už součást historie jeden z nejlepších a hlavně nejkůltovnějších filmů všech dob. ()

Warmachine69

Po delší době bylo povinností si zopakovat před novým Terminátorem. A pořád se můj názor nemění. Je to jednoduše ten nejlepší scifi-akční americký film! ()

P3rcy

Skutečný muž brečí jen: za A) pokud mu se mu narodí dítě, B) zemře mu dítě, C) když Terminátor zvedá palec na rozloučenou. ()

LUIGISde

Aj po rokoch sa na to stále dá pozrieť umýselne a nie len nechtiac v polospánku na dajto ako druhý večerný film. Naozaj dobrý snímok so zmysluplným scénarom a čo sa mi najviac páčilo, že je to jeden z tých filmov, ktoré si museli jedničkou nazbierať reputáciu a hlavne peniaze na rozpočet aby to rozbalili v dvojke. 75% efekty výkony scenár. Nečudo že je to legenda. ()

J1R1K04

Výtečný film, který popírá téměř tradiční pravidlo "dvojky jsou horší než jedničky". Zatímco jednička byla spíše temným sci-fi thrillerem, dvojka je napínavá akční sci-fi jízda, která zároveň v sobě nese šikovně zahraný humanistický podtón. Po trikové stránce se jedná o naprostou dokonalost, která bere dech i v dnešní době. Akční scény jsou neuvěřitelně strhující a geniálně nasnímané, zejména honička na dálnici je opravdu nezapomenutelná. Hudba je podobná hudbě z prvního dílu, ale to vůbec nevadí, protože je stejně geniální. A herecké výkony? Arnold, tentokrát v roli hodného Terminátora je naprosto parádní a v této kladné podobě mi sedne více než jeho záporná role z prvního dílu. Linda Hamilton v roli pološílené matky je totéž naprosto parádní, Edward Furlong v roli usmrkaného fracka je překvapivě celkem fajn a Robert Patrick v roli záporáka je správně chladný a děsivý. Zatímco u jedničky byla ta pátá hvězdička z nostalgie, tady je ta pátá hvězdička naprosto zasloužená. Nejlepší akční a nejlepší sci-fi film minulého tisíciletí a bezpochyby jeden z mých nejoblíbenějších filmů. ()

Foltest

Terminátor 2 je rozhodně důstojný nástupce jedničky. V mnoha ohledech je jí snad podobný až příliš. Jistě, děj zde dostal vzpruhu přidáním kladného terminátora, přesto jsou však filmy poměrně podobně vystavěny. Na každý pád je to však velmi kvalitní snímek stejně, jako byl první díl. S povděkem kvituji část, kdy Arnoldův terminátor objevoval své lidství. To byla svěží dějová linka a zároveň do filmu přinesla humor. Musím říct, že akce se mi v jedničce líbila více, přesto i zde je stále bravurní. Závěrečné dojemné loučení dalo snímku smysluplný konec. Na závěr je také nutno zmínit, že snímek má skvělé dialogy a hlášky. Jsou to především ony, jež Terminátora 2 dělají vskutku kultovním počinem. S klidem doporučuji ke zhlédnutí. ()

MrMorce

Toto se nedá ani slovy popsat. Tento film má všechno, co má mít. Zajímavý děj, hodně akce, trocha komedie a opravdu silné a dojemné momenty, především tedy závěr. Bezkonkurenčně jeden z nejlepších filmů všech dob. ()

Hvezda1

Arnolda Schwarzeneggera můžu ve všem, ale pro roli Terminátora se snad narodil. Strhující příběh, parádní efekty. První tři díly Terminátora považuji za dokonalé všechny. ()

Vesprem

Viděla jsem tento díl ještě před tím, než jsem shlédla prvního Terminátora. A i když jsem pak tuto mezeru doplnila a viděla i některé následující díly, Terminátor 2 je pro mě úplně NEJ film své kategorie. Ať se jedná o efekty, propracovaný děj, akční scény, vtip, ale i v neposlední řadě hudba Guns´N´Roses. To všechno dohromady dává filmu úžasnou dynamiku a přesto lehkost a nenudíte se od začátku do konce. Pro mě Pecka. ()

JustEdems

S Cameronovo precizností perfektně vybalancovaná díla. Vynikající první díl. A s hranicemi všeho možného překračující díl druhý. Budu se opakovat jako mnozí ve svých recenzích, ale tohle je prostě mistrovské dílo nejen mezi scifi, ale i mezi filmy v globálním měřítku. Arnie mně jako ochránce prostě baví daleko víc. Tomu se prostě nedá odolat, kdo by takového bodyguard parťáka nechtěl?  Vše je dotaženo na úplnou špičku. Hudba, efekty...prostě všechno. Jen bych namísto původního konce více uvítal ten vystřižený alternativní a zakázal bych všechny ostatní pokračování. Ale to už odbíhám do tak trochu zabahněných vod. Takže ty zase nechám na jindy. ()

godal

Tak jsem se po delší době na to podíval a musím uznat,že asi neexistuje lepčejší díl ze série Termoušů.Troška nostalgie,kdy jsem tuhle kokotinu vybíral z fotrových pornokazet,troška úsměvů z Arnieho (ne)herectví...No ale výsledek je vlastně kopanec do kulí,když to porovnáte s dnešními filmy,které tomuhle nesahají ani po paty.S rozkoší jsem se oddával lesbické Lindě a její ségře v nejlepších letech a scénáři,který měl hlavu a patu.Jámes Cameronů a jeho kultovní hračka,která ho dostala ze spacáku pod mostem.Plná palba ()

VideneFilmy

Dôkaz, že aj pokračovanie môže prekonať prvý diel. Vyšší rozpočet, lepšie technológie, experimentálne postupy, to všetko do seba zapadlo a vytvorilo najlepší film zo ságy. Hoci využil špeciálne efekty doby, narozdiel od dnešných "akčňákov" sa nimi nesnažil vytvoriť atmosféru, ale iba doladiť vystavanú scénu. Najväčším posunom oproti prvému dielu je, že aj napriek zubu času je Terminátor 2 v mnohých prípadoch vizuálne atraktívny aj pre dnešného diváka. Samozrejme, aj tu sa nájdu chybičky krásy, ale na čo ich riešiť, keď to funguje? ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu