Scénář:
Conny Lens, Markus Fenner, Renate Kampmann, Andreas Bütow, Anne Neunecker, Tim Krause (více)Epizody(12)
-
Färbers Vermächtnis (S21E01)
-
Ausgesetzt (S21E02)
-
Der geborene Verlierer (S21E03)
-
Der Mann des Jahres (S21E04)
-
Die Kunst des Alibis (S21E05)
-
Menschenkenntnis (S21E06)
-
Auf die Plätze… (S21E07)
-
Leichte Beute (S21E08)
-
Die Eisprinzessin (S21E09)
-
Gleichung mit einer Unbekannten (S21E10)
-
Wer schön sein will… (S21E11)
-
Party für vier Leichen (S21E12)
Hrají
Jenny Gröllmann
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Judith Richter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Fabian Oscar Wien
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Robert Jarczyk
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Thomas Czerniejewski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Mallorca (1999) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Diana Amft
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Maximilian Krückl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Rebecca Mosselmann
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Günter Clemens
Německá říše
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Claudia Scarpatetti
Rakousko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Sascha Zaglauer
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Klaus Zmorek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Bernhard Reininger
Rakousko
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Julie, cesta ke štěstí (2005) (seriál)
Claudio Maniscalco
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Fix a Foxi (1999) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Anya Hoffmann
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Simon Licht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Marjam Azemoun
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Frederic Welter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Katinka Heichert
Francie
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Nikolas Lansky
Německá říše
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)