Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

rezor

Mírně nadprůměrný romantický scénář oživený trochou toho nadpřirozena sedl hlavní postavě, jako ulitý. Mel Gibson se svojí role zhostil na jedničku s hvězdičkou, a tak jsou diváci ochotní sledovat jindy až klasickou dějovou romantickou linku do samého konce. Děj je předvídatelný už skoro od začátku, ale nic to neubírá celkovému hodnocení filmu, neboť právě to "nadpřirozeno" celou dějovou linku neustále osvěžuje a žene film k jasnému konci. Bohužel,nebo bohudík jsou ostatní postavy poměrně prkenné, skoro až podezřívám režiséra, že vybral ke Gibsnovi schválně špatné herce, aby jeho kvality o to více byly zřetelné. Kamara a hudba je klasicky půjčená od jiných Hollywoodových slaďáren a tak se zde za celou dobu poměrně dlouhé stopáže nekoná žádné překvapení. Díky vloženému nadpřirozenu může sledovat film i mužská část publika, aniž by v půlce filmu usla a nepamatovala si vůbec nic. Příjemná oddechovka na večer, ale za víc jak 60% to nebude. Mel Gibson nezachrání všechno... ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie, která nabídne hodně originální zápletku. Myslím si, že nejsem jediný chlap, který by někdy rád věděl, co si ženy opavdu myslí. Celý film je pojat vtipnou a nadlehčnenou formou. Velice humorně je zde pohlíženo na fakt, že ženy občas mluví jinak než myslí. Je tu dostatek světlých momentů, nicméně opět se mi potvrdilo, že romantika je největším zabijákem humoru. ()

vabambule

Komedie, u které se vždycky zasměju. Je prostě super, jak tvůrci pojali ženské myšlenky a nejen výhody, ale hlavně i nevýhody, když by je muži slyšeli. :D Celý film má spád, doporučuji jak o samotě, tak s kamarády/kamarádkami na příjemný vtipný večer. 70% ()

Zahir

toto dílo upřímně nenávidím, jeli jsme do kina dva muži a dvě ženy, ta moje byla ukrajinsko-moldavského původu, původně na Tmavomodrý svět, já natěšený na letecké souboje.. a ejhle, v osum hodin jediný film a jediný čas, který byl vyprodaný.. co dělat? vybrat jiný film, ženy se bez zaváhání shodly na Po čem ženy touží.. ta moje to chtěla vidět proto, že viděla ukázky Gibsona v silonkách a že to byla sranda.. stejně nic nebylo.. když jsme jeli zpátky, tak v autě pronesla, že by chtěla vědět, po čem muži touží, že najde pravdu v písni Ružový vesmír jsem jí tehdy neřekl, od té doby jsme se už neviděli.. jo a nesnáším, opravdu nesnáším Hunt, to má být jako ideál krásy a půvabu nebo co? ta jedna hvězda je za to, že můj tehdejší ukrajinský doprovod měl velké kozy ()

Pythonator

Romantická komedie, co neurazí a nenudí. Dva skvělí herci, kteří si sednou. Těžko na tom hledat chyby. Osobně bych trochu lépe využil potenciál čtení myšlenek a klidně bych přitvrdil. Točila to hold ženská a ta si nikdy nepřizná, o po čem opravdu ženy touží. ()

BesnaSrnka

A teraz si predstavte, že by hlavnou postavou nebol sexy arogantný reklamný mág, ale nadrbaný mrchavý rušňovodič. Sranda, že? ()

Mr.Nobody

Je to sice film určený spíše ženám, nicméně se zajímavě se vypořádal s tématem, které je pro mnoho z nás mužů zajímavý či zdrojem různých vtipů, a to zřejmě od nepaměti. To téma by se dalo shrnout jednoduchou otázkou, co se ženám děje v hlavě? To je nesporně zajímavá otázka, se kterou se tento film však vypořádal jen poměrně povrchně. Na druhé straně velmi jednoduchým vtipným a vkusným způsobem si hraje s myšlenkou čtení myšlenek přímo ve vědomí. Osobně si pak užívám pak onu lehkost s jakou se Mel Gibson vypořádal s celou situací. V tom tkví neuvěřitelný vtip. Film působí celkem dobře jako lehká komedie. Nicméně se domnívám, že potenciál Onoho základního nápadu je značně nevyužit. ()

Mistr119

Zpočátku kýčové, ale ten fantasy prvek tomu dal švih a začal řešit důležitou otázku hledání komunikace mezi muži a ženami. :) ()

soukyd33

Moc pěkná romantická komedie o muži který slyší co si ženy myslí, což mu na začátku trošku zkomplikuje život. Doporučuji shlédnout. Hvězdiček 4**** ()

Feacher

Celkem povedená romantická komedie, hezky vymyšlená i zahraná. Kdo by netoužil mít takovou schopnost, až mě popadá pocit marnosti při pomyšlení, že to je jen vymyšlené :)) ()

JB001

Naprosto skvělá komedie, kterou jsem viděl mockrát. Bohužel v dnešní době by si ji nikdo netroufl natočit. ()

KraLuban

Viděl jsem po opravdu dlouhé době a těšil jsem se. Gibson ve vrcholné formě, skvělá Huntová, dobrý nápad...ale nakonec je to zase po miliónté o napraveném chlapovi. A konec stojí úplně za prd. Takže průměr, šedý průměr, bohužel. ()

Thalin

Jedna stará dobrá komedie s originálním námětem. A zároveň poučkou, že i ten největší arogantní floutek se může napravit. Stačí aby mu mozek zaplavily myšlenky všech žen kolem a on se s tím naučil pracovat. Gibson svozu roli hraje skvěle. Část, kdy zjistí, že čte myšlenky žen je vtipná, energická a film jede jak hodinky. Celý film dobře odsejpá, má humor a nemá ani hluchá místa, až na těch pár klišé je to super komedie. ()

BONOBON

Pro mě nejmilejší a nejzábavnější (hraná) americká komedie posledních let se skvělým hereckým obsazením.. Ale ten konec! Proč??? ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)