Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

KoudyTheAlko

Po zamyšlení na konci filmu sem si uvědomil, že sem se docela hodně nasmál , takže hodnotím jako jednu z nejlepších romantických komedií. ()

buchannon

Tento film je naprosto skvělý a vždy pobaví, řekl bych, že teď už je to klasika (aspoň pro mě), nebo se klasikou za dvacet let stane (pro ostatní). Působí na mě dojmem a stejným kouzlem jako některé staré filmy (například vynikající "Byt" z roku 1960). Je to dáno perfektní kombinací hlavních postav a z nemalé části i hudbou od Sinatry a samozřejmě také režisérskou taktovkou Nancy Meyers. ()

Kozlowski8

Velice příjemná a nápaditá romantická komedie s výborným scénářem, velkou porcí milého humoru a s dvojicí vynikajících herců, kteří si zde neuvěřitelně sedli a vzájemná chemie mezi nimi fungovala na jedničku. Vlastně ti herci jsou tři - vedle Mela Gibsona a Helen Hunt exceluje rovněž úžasná Marisa Tomei. Hezkou zábavu ještě vhodně doplňují písně Franka Sinatry a celý Silvestriho soundtrack. 80%. ()

Kontryhelka

Taková praštěná komedie, spíš slepičárna a hodně ulítlá. Poprvé docela dobrý, ale včera jsem jí po 20 letech viděla a za chvilku vypnula. Nedalo se na to koukat. ()

Sebule

Velice originální a zábavná komedie. Skvělá zápletka, herci, hudba. Na můj vkus to mohlo být o něco málo kratší, protože ke konci už film ztrácí trochu tu dynamiku. Hodnocení: 7,5/10 ()

charles3

Váhal jsem mezi *** a ****, ale přesvědčily mě 1) "tajné" myšlenky Gibsonových kolegyň a 2) orgasmus Marisy Tomei, které jsou IMHO za *****. ()

Xylobalsam

Skoda, skoda, skoda. Vyborny napad, ktery je ale spatne zrealizovany. Chtelo by to jeste pridat nejaky ten napad a nemit jasne nalajnovany dej, kde vite, co se presne bude dit a jak to skonci. ()

Leníci

Dobré zpracování už trošku fousatého tématu. Vynikající Gibson i Huntová. Potěšil mě i Alan Alda. Komedie s jiskrou, která nikoho neurazí. ()

Ramesse

Dobrá komedie se zajímavým nápadem. Jen na konci mi to příjde utnutý, jak Nick prakticky díky ničemu (jenom se podívá na zkrat) ztratí svoji schopnost... ale Gibsnovi ta role sedla. ()

eFrankie

Velmi dobrá americká komedie. S ohledem na to, že americké komedie, v posledních letech, jsou ve většině případů pouze vrcholem trapnosti a ubohosti, tato komedie mě upoutala. Skvělé herecké podání v podobě Mela Gibsona, krásná a dobře hrajcí Helen Hunt, originální příběh a místy velmi vtipné dialogy. Představení Gibsona v koupelně s nataženými dámskými punčochami, nalakovanými nehty a svými pohyby mě skutečně velmi rozesmály, a proto tvůrcům odpouštím i trochu kýčovitý konec filmu. Mé hodnocení: 90/100. ()

Bartson

Kéž bych si to mohl alespoň na jeden den vyzkoušet, oběhnout všechny kamarádky a zase se vrátit zpátky, ježiš já bych se tak skvěle bavil! A to jsem si říkal celý film, takže za to 5 hvězdiček...plus mé srdce plesá nad krásou Marisy Tomei:)...ale jinak já sem skvělý hodnotitel scénáře, hraní herců apod., když mi nenaservírujou film Po čem ženy touží:-D ()

Agent008

Vtipné, netradiční pojetí filmu. Pěkný zážitek. Srší vtipem od začátku do konce a také dobré výkony všech rolí. ()

sospik

Celkem pěkně zahraná oddychovka podaná dvěma skvělými herci. Rozvedený otec, u kterého zrovna přebývá dcera, nedostane hlavní místo. Dostane ho krásná blondýnka a on je zdrcen,.. přitom, když si zkouší ženské věci spadne do vany a získává schopnost ženám číst myšlenky.. nakonec se do blondýny zabouchne a s dcerou si začne rozumět.. ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)