Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

Tomulka

Líbivá romantická komedie. Mel zaválel a i když jsem si zprvu nedokázal představit Helen Hunt v romantické komedii, tak ta zaválela taky. Roli museli Helen ušít na míru jelikož byla opravdu velmi přesvědčivě zaharaná. Její pohupující se svádění podbarvené hudbou Franka Sinatry je geniální. Celý příběh založený, tak trošku na fantazy prvcích je ve finále výborně trefen do představ většiny mužů o ženách. ()

Frfla

Jedna z mojich najobľúbenejších komédií, pretože sa vymyká americkému priemeru. Skvelá Helen Hunt a miestami dokonca vtipný Mel Gibson, milé scénky s pančuchami a voskom, a to celé podčiarknuté krásnou hudbou. 4*:) ()

Africanus1

Po čem? To bych taky rád věděl. Jinak naprosto průměrný romantický film na jedno použití. O komedii se zdráhám psát, protože toho vtipu tam bylo jak šafránu. ()

Grastiena

Vidět Mela Gibsona v punčochách, s nalakovanými nehty, zženštile brečícího u televize? Nepřekonatelný zážitek! Film, který má grády od začátku do konce. Přesto bych vytkla poněkud zvláštní happyend. Závěrečné "kopačky" a následná líbačka na schodech mne příliš nepřesvědčila. Proto jen 4 *. =o) ()

ananke

Ano, konec mohl být zajímavější a nezařadit film k těm klasickým a přiznejme si, spíše nudnějším, romantickým komediím, ale nápad byl skvělý. Kdo z nás by nechtěl alespoň jeden den slyšet, jak přemýslí opačné pohlaví? ()

petrastrela

Kdo by neznal scénu v koupelně, kdy se Mel snaží dělat, co ženy dělají ...."a ještě podprdu" :-))) Jóóó, jsi sexuální bůůůh :-) ()

lapatata

Podle mě jde o nejslabší, ale stále dobrou, komedii Nancy Meyers. Gibson je sice fajn, překvapivě se mi velmi líbila také Helen Hunt. Dvouhodinová stopáž mi ale přišla přemrštěná a taky si myslím, že ze základní zápletky schopnosti - slyšet ženské myšlenky - se dalo vytěžit mnohem více komických situací a také mnohem vtipněji. ()

camomilla

V tehle komedii funguje uplne vsechno. Hlavni dvojce to skvele klape, Mel je svihak (pokud na sobe zrovna nema rtenku a puncochace) a Helen sympaticka. Myslim, ze myslenky zen byly skvele trefeny a ve filmu dobre pouzity, nikde jsem necitila, ze by sel film na silu. Tenhle svizny kousek neni zadny zazrak (ani se jim nesnazi byt), ale jednoznacne patri k tem, ktere si vzdy rada pustim. ()

dochvvv

Tohle se jednoduše neokouká. Romantická komedie se všim všudy a herecké výkony obou protagonistů téměř dokonalé. Kdo z chlapů by si nepřál mít vlastnost, která " postihne " Mela? Hudba Silvestri v duchu Sinatry pasuje perfektně. ()

Lenny76

Vynikající komedie, už jsem se dlouho takhle nepobavila. Přerod Mela Gibsona s šovinistického prasete na chápajícího se muže, kterého všechny ženy mají rády je naprosto perfektní. Výborné herecké výkony. ()

Vergo

Něco nového a vtipného, kde každý herec dobře zapadá do své role, či roličky. Kombinace Gibson a Hunt je opravdu zdařilá a děj plyne pěkně svižně až do konce, kdy se z nenapravitelného ,,kanečka" stává zamilovaná ,,laňka". Někdy by se hodilo ,,vlézt" do myšlenkových pochodů opačného pohlaví, ale na druhou stranu by se vytratil příslib budoucího odhalování:o) ()

Kivis

Než ten, jak se píše v popisu, "chamtivý šovinistický hlupák" začne slyšet ženské myšlenky, je to zajímavé, když slyší ženské myšlenky, je to precizní. Ovšem ve chvíli, kdy ho tato schopnost opustí, sklouzne film do přesladce romantického závěru. Asi jako když si dáte dobrého turka, ale omylem ho vypijete i s lógrem. U takové netuctové romantické komedie pak tuctové rozuzlení mrzí dvojnásob. ()

Johnlaw

Krásná a na americké poměry hodně povedená romantická komedie. V tomto filmu sem jsem se od začátku do třičtvrtě filmů smál a v poslední čtvrthodince jsem s blaženým pocitem vychutnávál vyvrcholení celého díla které bychom možná od tohoto flmu čekali hned od začátku ale i tak to bylo hodně nečekané. Mel Gibson je skvělí herec a myslím že se touto rolí přímo bavil. ()

Pan_Sady

Je to trochu romantická pohádka, ale na druhou stranu je to perfektně zpracovaný film, který si pohrává s každou scénkou a Mel Gibson s Helen Hunt předvádějí vynikající práci. Asi je to film spíš pro chlapy než pro ženský, jelikož se ve filmu propírá hlavně ženské pokolení a to ženám nedělá dobře :-) S filmovým zážitkem jsem spokojený jenom ten závěr je na mě až přehnaně romantický tam se to dalo zkrátit. ()

Klika

Tento film mě velice bavil.. jak hereckými výkony, tak hudbou, a hlavně situacemi, kdy Mel slyší, co si ženské myslí... ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)