Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jamie, Lee, Bacon a Moon se opět zaplétají v okolí putyky východního Londýna. Jejich holandští kámoši přijedou s výběrem dobrýho porna, který nevědomky zachytili. Netušili, že zásilka byla určena pro velkýho gangstera Miami Vice. Tato událost zavede všechny do série nechtěných situací, které je seznámí s podsvětím... (oficiální text distributora)

Recenze (33)

CheGuevara 

všechny recenze uživatele

Proč opakovat, to co splehlivě funguje? Pro peníze! A tak jsme se i my oběti (diváci) mohli dočkat "skvělého" pokračování legendárního Sbal prachy a vypadni! Svůj účel to splnilo. Reklama prodána, lístek zaplacen a kazeta vypůjčena. V tomto pokračování už bohužel chybí to všechno, co dělalo jedničku natolik originální a kvalitní. Hlavní čtveřice viděla to čemu se říká charisma leda tak z rychlíku, a tak se spíše potloukají po scénách a pronášejí toporné dialogy. Celý příběh je příliš linearní a překvapivých situací tam také není mnoho. Jediné sympatické na tomto snímku je snad ta krátká stopáž, u které se musím přiznat, že jsem se až tak moc nenudil. ()

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Zaujímavá kamera a koniec. Atmosféra Ritchieho filmov je ta tam a to čo sa nám tu snažia tvorcovia natlačiť do hlavy je len ďalšia žmykažka a poštvrňovanie mena vynikajúceho filmu. Všetko sa pôbobi velice amatérsky, umelo a rádoby coolové zábery sú nesktočne trapné. Tak ako aj príbeh a postavy. Práve na prepracovaných postavách stavala jednotka a aj Podfu(c)k. Žiaľ tu sa nič nekoná. Smrtiaca nuda, ktorá ma po 40 tich minútach uporného snaženia nakoniec dastala. A všimnite si ten komentárik dole na plagáte. To považujem priam za provokáciu. Dvakŕat zle ! ()

Reklama

gudaulin 

všechny recenze uživatele

I pouhá napodobenina slavné předlohy může mít svou hodnotu, pokud se jí aspoň částečně daří držet styl a navodit atmosféru. Na Ritchieho Folkson sice nemá a po herecké stránce to je zřetelně slabší a vůbec všeho je oproti jedničce méně, ovšem bizarní gangsterské zjevy a navozené absurdní situace stále ještě poskytují dostatek zábavy, aby se divák nenudil. Celkový dojem 55 %. ()

ScreamJay 

všechny recenze uživatele

Slabší, o móóóóóóóc slabší než původní jízda. Pořád nabité hláškama, docela slušné gagy. Muzika? Nadupaná, svižná jako u originálu. Děj? Ulítlý, místy trocha nepřehledný, ale jinak dokáže pobavit. Postavy? Dobrá různorodost, dobře zahraný, dobře napsaný. Co tomu chybí? Víc osobitosti, svižnější kamera (ta tu fakt trocha pokulhává) a vlastní hlava. Ele pořád je to slušnej průměr tak kolem těch 3 hvězdiček, na kterej není ztráta času kouknout. Jen si odmyslete název Sbal prachy a vypadni a nechte tam jen tu dvojku ať si nepokazíte dojem. ()

Omnibus 

všechny recenze uživatele

TOHLE je zločin... bezostyšné dojení peněz z úspěchu filmu spácháním seriálu, který nemá s kvalitou zábavně černé krimi Sbal prachy a vypadni téměř nic společného. Jiní herci, jiný režisér, jiný příběh a naprosto jiná úroveň. Sakra nižší. Hlavní postavy bez charisma, příběh bez šťávy, gagů za 420 minut míň než ve 107 minutách filmu, a celkově takové nijaké, dialogy toporné a herci jakbysmet. Naprosto nechápu tu drzost tvůrců ohánět se názvem Sbal prachy a vypadni. Tedy, samozřejmě chápu. Guy Richi spoluviníkem scénáře a hlavně Peníze. Jak jinak... Jako samostatnému seriálu bych v hodnocení dal víc, možná snad i průměr, ale za to zprznění všeho, co mám na Sbal prachy... rád, bych seriálu nejradši dal ODPAD! Ale tím bych zase ostatním odpadním filmům přeci jen trochu vylepšil společnost. Každopádně nedoporučuju nikomu, kdo se těšil na další partičku pokeru se Sekerou Harrym. A jestli zrovna u téhle rádoby dvojky sedíte nedopatřením u obrazovky, a je jasné, že vstupné vám nemá kdo vrátit, tak aspoň, jako právě já, vemte sekeru a ... ()

Zajímavosti (1)

  • Autor scénáře Guy Ritchie, který režíroval původní snímek z roku 1998, tentokrát režii odmítl. (x_silver)

Reklama

Reklama