Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jamie, Lee, Bacon a Moon se opět zaplétají v okolí putyky východního Londýna. Jejich holandští kámoši přijedou s výběrem dobrýho porna, který nevědomky zachytili. Netušili, že zásilka byla určena pro velkýho gangstera Miami Vice. Tato událost zavede všechny do série nechtěných situací, které je seznámí s podsvětím... (oficiální text distributora)

Recenze (33)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Asi ako väcsina som videl len pilot tejto miniserie, ktory u nas vysiel na VHS a stylom nadväzuje na Ritchieho skvely film. Na scenári k serialu sa podielal aj Ritchie, takze to rozhodne nedopadlo zle. Uz na prvom diely sice vidno, ze je to trochu natahovane, ale technicka stranka je slusna. Miestami lepsia ako v predsalen dost lacnom Ritchieho filme a miestami horsia, lebo Folkson nie je ani zdaleka tak dobry a vynaliezavy reziser. Pribeh je znova prekombinovany s mnozstvom postav, ale mohlo to byt este prekombinovanejsie a hlavne blaznivejsie. Hlavny kvalitativny pokles oproti filmu je v postavach. Ustredna stvorka je dost nevyrazna a tesne po dopozerani by som o nich dokazal napisat len to, ze jeden z nich je cernoch. Aspon ze tu su zabavni mafiani a rôzni blaznivi pošahanci, vdaka ktorym to je dostatocne zabavne. Najlepsia je dvojica holandskych zlodejov. Takze aj ked to na Ritchieho film kvalitativne nema, tak pilot celkom verne nadväzuje na jeho styl. Celkom rad by som videl aj zvysne diely. 6/10. ()

CheGuevara 

všechny recenze uživatele

Proč opakovat, to co splehlivě funguje? Pro peníze! A tak jsme se i my oběti (diváci) mohli dočkat "skvělého" pokračování legendárního Sbal prachy a vypadni! Svůj účel to splnilo. Reklama prodána, lístek zaplacen a kazeta vypůjčena. V tomto pokračování už bohužel chybí to všechno, co dělalo jedničku natolik originální a kvalitní. Hlavní čtveřice viděla to čemu se říká charisma leda tak z rychlíku, a tak se spíše potloukají po scénách a pronášejí toporné dialogy. Celý příběh je příliš linearní a překvapivých situací tam také není mnoho. Jediné sympatické na tomto snímku je snad ta krátká stopáž, u které se musím přiznat, že jsem se až tak moc nenudil. ()

Reklama

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Zaujímavá kamera a koniec. Atmosféra Ritchieho filmov je ta tam a to čo sa nám tu snažia tvorcovia natlačiť do hlavy je len ďalšia žmykažka a poštvrňovanie mena vynikajúceho filmu. Všetko sa pôbobi velice amatérsky, umelo a rádoby coolové zábery sú nesktočne trapné. Tak ako aj príbeh a postavy. Práve na prepracovaných postavách stavala jednotka a aj Podfu(c)k. Žiaľ tu sa nič nekoná. Smrtiaca nuda, ktorá ma po 40 tich minútach uporného snaženia nakoniec dastala. A všimnite si ten komentárik dole na plagáte. To považujem priam za provokáciu. Dvakŕat zle ! ()

Stanley619 

všechny recenze uživatele

Musím se přiznat, že jsem čekal spíš další příživnický snímek, který se pase na úspěšnosti předešlého filmu. Ale byl jsem celkem mile překvapen, protože se na to dalo v pohodě koukat a ještě jsem se slušně pobavil. Klasicky britská gangsterka plná amatérských zlodějíčků, jejich přešlapů a mafiánů, a jejich naháněcích poskoků( ano, je to hodně jako Podfuck). Solidní, zábavná podívaná, která neurazí. 68% ()

Omnibus 

všechny recenze uživatele

TOHLE je zločin... bezostyšné dojení peněz z úspěchu filmu spácháním seriálu, který nemá s kvalitou zábavně černé krimi Sbal prachy a vypadni téměř nic společného. Jiní herci, jiný režisér, jiný příběh a naprosto jiná úroveň. Sakra nižší. Hlavní postavy bez charisma, příběh bez šťávy, gagů za 420 minut míň než ve 107 minutách filmu, a celkově takové nijaké, dialogy toporné a herci jakbysmet. Naprosto nechápu tu drzost tvůrců ohánět se názvem Sbal prachy a vypadni. Tedy, samozřejmě chápu. Guy Richi spoluviníkem scénáře a hlavně Peníze. Jak jinak... Jako samostatnému seriálu bych v hodnocení dal víc, možná snad i průměr, ale za to zprznění všeho, co mám na Sbal prachy... rád, bych seriálu nejradši dal ODPAD! Ale tím bych zase ostatním odpadním filmům přeci jen trochu vylepšil společnost. Každopádně nedoporučuju nikomu, kdo se těšil na další partičku pokeru se Sekerou Harrym. A jestli zrovna u téhle rádoby dvojky sedíte nedopatřením u obrazovky, a je jasné, že vstupné vám nemá kdo vrátit, tak aspoň, jako právě já, vemte sekeru a ... ()

Zajímavosti (1)

  • Autor scénáře Guy Ritchie, který režíroval původní snímek z roku 1998, tentokrát režii odmítl. (x_silver)

Reklama

Reklama