Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jamie, Lee, Bacon a Moon se opět zaplétají v okolí putyky východního Londýna. Jejich holandští kámoši přijedou s výběrem dobrýho porna, který nevědomky zachytili. Netušili, že zásilka byla určena pro velkýho gangstera Miami Vice. Tato událost zavede všechny do série nechtěných situací, které je seznámí s podsvětím... (oficiální text distributora)

Recenze (33)

ScreamJay 

všechny recenze uživatele

Slabší, o móóóóóóóc slabší než původní jízda. Pořád nabité hláškama, docela slušné gagy. Muzika? Nadupaná, svižná jako u originálu. Děj? Ulítlý, místy trocha nepřehledný, ale jinak dokáže pobavit. Postavy? Dobrá různorodost, dobře zahraný, dobře napsaný. Co tomu chybí? Víc osobitosti, svižnější kamera (ta tu fakt trocha pokulhává) a vlastní hlava. Ele pořád je to slušnej průměr tak kolem těch 3 hvězdiček, na kterej není ztráta času kouknout. Jen si odmyslete název Sbal prachy a vypadni a nechte tam jen tu dvojku ať si nepokazíte dojem. ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

Většina tady pravděpodobně hodnotí jen pilot a ne celou sérii, protože jen ten se dá sehnat s dabingem a titulky k dalším dílům jsem nenašel. A rozumět té angličtině je pro mě docela síla. Ale skouknul jsem to celé... a fakt se to nemůže ani zdaleka přiblížit Ritchiemu filmu. Nějaké stopy podobnosti tady jsou, někdy až moc. Ale je to jen lógr na dně šálku. Slabej odvar. Druhotný pohlavní znak. Posmrkanej kapesník. Použitej kondom. Recyklovanej chlast. A ta recyklace je tu všudypřítomná - týká se to jak situací (golf, to že mají bar, jedou v kšeftech a podvodech, náhody a zamotaná gangsteřina), tak i postav (už jen to, že jsou čtyři, gangster v pornoprůmyslu a jeho pravá ruka gorila, černej ohnivák, vidlácká rodinka/komunita socek jak z Podfu(c)ku, řeckej obchodníček se vším). Snaží se to mít i podobnej vizuál, ale je to chabé... co není chabé, tak docela povedená hudba u úvodních a závěrečných titulků. V několika dílech potěšila účast Martina Freemana a taky ten Miami Vice s ksichtem Ralpha Browna byl dobrej, ale stejně pořád jenom taková karikatura, než pořádnej gangster. Kupodivu ten seriál ale není úplná sračka a rozumět všemu, co říkají a užít si toho slangu, byl bych snad i spokojený. ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

PILOTNÍ PŘÍBĚH: CITÁT - Ty vidět jak ty krásně lítat se svá dodavka........... Má to povedený hudební doprovod a velmi krásnou kameru, příběh je zajímavý, ale obsahově to pokulhává. Herecké obsazení není moc zajímavé, ale jedná se o televizní sérii, tak se to dá pochopit. Některé scény nemají pořádné pointy a moc jsem se nezasmál. CITÁT - Ty hodinky sežral kůň........... ()

Stanley619 

všechny recenze uživatele

Musím se přiznat, že jsem čekal spíš další příživnický snímek, který se pase na úspěšnosti předešlého filmu. Ale byl jsem celkem mile překvapen, protože se na to dalo v pohodě koukat a ještě jsem se slušně pobavil. Klasicky britská gangsterka plná amatérských zlodějíčků, jejich přešlapů a mafiánů, a jejich naháněcích poskoků( ano, je to hodně jako Podfuck). Solidní, zábavná podívaná, která neurazí. 68% ()

CheGuevara 

všechny recenze uživatele

Proč opakovat, to co splehlivě funguje? Pro peníze! A tak jsme se i my oběti (diváci) mohli dočkat "skvělého" pokračování legendárního Sbal prachy a vypadni! Svůj účel to splnilo. Reklama prodána, lístek zaplacen a kazeta vypůjčena. V tomto pokračování už bohužel chybí to všechno, co dělalo jedničku natolik originální a kvalitní. Hlavní čtveřice viděla to čemu se říká charisma leda tak z rychlíku, a tak se spíše potloukají po scénách a pronášejí toporné dialogy. Celý příběh je příliš linearní a překvapivých situací tam také není mnoho. Jediné sympatické na tomto snímku je snad ta krátká stopáž, u které se musím přiznat, že jsem se až tak moc nenudil. ()

Zajímavosti (1)

  • Autor scénáře Guy Ritchie, který režíroval původní snímek z roku 1998, tentokrát režii odmítl. (x_silver)

Reklama

Reklama