Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jamie, Lee, Bacon a Moon se opět zaplétají v okolí putyky východního Londýna. Jejich holandští kámoši přijedou s výběrem dobrýho porna, který nevědomky zachytili. Netušili, že zásilka byla určena pro velkýho gangstera Miami Vice. Tato událost zavede všechny do série nechtěných situací, které je seznámí s podsvětím... (oficiální text distributora)

Recenze (33)

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Zaujímavá kamera a koniec. Atmosféra Ritchieho filmov je ta tam a to čo sa nám tu snažia tvorcovia natlačiť do hlavy je len ďalšia žmykažka a poštvrňovanie mena vynikajúceho filmu. Všetko sa pôbobi velice amatérsky, umelo a rádoby coolové zábery sú nesktočne trapné. Tak ako aj príbeh a postavy. Práve na prepracovaných postavách stavala jednotka a aj Podfu(c)k. Žiaľ tu sa nič nekoná. Smrtiaca nuda, ktorá ma po 40 tich minútach uporného snaženia nakoniec dastala. A všimnite si ten komentárik dole na plagáte. To považujem priam za provokáciu. Dvakŕat zle ! ()

CheGuevara 

všechny recenze uživatele

Proč opakovat, to co splehlivě funguje? Pro peníze! A tak jsme se i my oběti (diváci) mohli dočkat "skvělého" pokračování legendárního Sbal prachy a vypadni! Svůj účel to splnilo. Reklama prodána, lístek zaplacen a kazeta vypůjčena. V tomto pokračování už bohužel chybí to všechno, co dělalo jedničku natolik originální a kvalitní. Hlavní čtveřice viděla to čemu se říká charisma leda tak z rychlíku, a tak se spíše potloukají po scénách a pronášejí toporné dialogy. Celý příběh je příliš linearní a překvapivých situací tam také není mnoho. Jediné sympatické na tomto snímku je snad ta krátká stopáž, u které se musím přiznat, že jsem se až tak moc nenudil. ()

Reklama

Radiq 

všechny recenze uživatele

Většina tady pravděpodobně hodnotí jen pilot a ne celou sérii, protože jen ten se dá sehnat s dabingem a titulky k dalším dílům jsem nenašel. A rozumět té angličtině je pro mě docela síla. Ale skouknul jsem to celé... a fakt se to nemůže ani zdaleka přiblížit Ritchiemu filmu. Nějaké stopy podobnosti tady jsou, někdy až moc. Ale je to jen lógr na dně šálku. Slabej odvar. Druhotný pohlavní znak. Posmrkanej kapesník. Použitej kondom. Recyklovanej chlast. A ta recyklace je tu všudypřítomná - týká se to jak situací (golf, to že mají bar, jedou v kšeftech a podvodech, náhody a zamotaná gangsteřina), tak i postav (už jen to, že jsou čtyři, gangster v pornoprůmyslu a jeho pravá ruka gorila, černej ohnivák, vidlácká rodinka/komunita socek jak z Podfu(c)ku, řeckej obchodníček se vším). Snaží se to mít i podobnej vizuál, ale je to chabé... co není chabé, tak docela povedená hudba u úvodních a závěrečných titulků. V několika dílech potěšila účast Martina Freemana a taky ten Miami Vice s ksichtem Ralpha Browna byl dobrej, ale stejně pořád jenom taková karikatura, než pořádnej gangster. Kupodivu ten seriál ale není úplná sračka a rozumět všemu, co říkají a užít si toho slangu, byl bych snad i spokojený. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Asi ako väcsina som videl len pilot tejto miniserie, ktory u nas vysiel na VHS a stylom nadväzuje na Ritchieho skvely film. Na scenári k serialu sa podielal aj Ritchie, takze to rozhodne nedopadlo zle. Uz na prvom diely sice vidno, ze je to trochu natahovane, ale technicka stranka je slusna. Miestami lepsia ako v predsalen dost lacnom Ritchieho filme a miestami horsia, lebo Folkson nie je ani zdaleka tak dobry a vynaliezavy reziser. Pribeh je znova prekombinovany s mnozstvom postav, ale mohlo to byt este prekombinovanejsie a hlavne blaznivejsie. Hlavny kvalitativny pokles oproti filmu je v postavach. Ustredna stvorka je dost nevyrazna a tesne po dopozerani by som o nich dokazal napisat len to, ze jeden z nich je cernoch. Aspon ze tu su zabavni mafiani a rôzni blaznivi pošahanci, vdaka ktorym to je dostatocne zabavne. Najlepsia je dvojica holandskych zlodejov. Takze aj ked to na Ritchieho film kvalitativne nema, tak pilot celkom verne nadväzuje na jeho styl. Celkom rad by som videl aj zvysne diely. 6/10. ()

ScreamJay 

všechny recenze uživatele

Slabší, o móóóóóóóc slabší než původní jízda. Pořád nabité hláškama, docela slušné gagy. Muzika? Nadupaná, svižná jako u originálu. Děj? Ulítlý, místy trocha nepřehledný, ale jinak dokáže pobavit. Postavy? Dobrá různorodost, dobře zahraný, dobře napsaný. Co tomu chybí? Víc osobitosti, svižnější kamera (ta tu fakt trocha pokulhává) a vlastní hlava. Ele pořád je to slušnej průměr tak kolem těch 3 hvězdiček, na kterej není ztráta času kouknout. Jen si odmyslete název Sbal prachy a vypadni a nechte tam jen tu dvojku ať si nepokazíte dojem. ()

Zajímavosti (1)

  • Autor scénáře Guy Ritchie, který režíroval původní snímek z roku 1998, tentokrát režii odmítl. (x_silver)

Reklama

Reklama