Ted Brooks má v Miami úspěšnou praxi, velký dům, silný sportovní automobil a je neustále obklopen krásnými ženami. Jednoho dne se Tedův život obrátí naruby, když dostane předvolání, aby odletěl na Aljašku do městečka Tolketna a vyzvedl si tu věci po jakési Lucy Watkinsové, která ho ve své závěti uvádí jako svého syna a dědice. Až teď se dozví, že byl adoptovaný. Po příjezdu na Aljašku se seznámí s podivínským pilotem Georgem, šamanem Petrem, sympatickou Barb a drsným Jackem Johnsonem, kterému ovšem nikdo neřekne jinak než Hromový Jack. Ten, jak se zdá, ví o jeho matce mnohem víc, než je ochoten připustit. A pak přijde další šok, když Ted zjistí, že tím úžasným dědictvím, které zbylo po matce, nejsou peníze, ale stará chata a smečka polárních psů. Ta má velké šance zvítězit v blížícím se 112. ročníku extrémně náročného pětidenního závodu. Není tedy divu, že má Jack na psy spadeno a snaží se Teda přesvědčit, že Tolketna pro něj není vhodným místem k pobytu, proto by se měl psů co nejrychleji zbavit a zmizet. To je ovšem hozená rukavice, kterou Ted nemůže nechat ležet. (TV Nova)

J*A*M*B*O

Tak, snežní psy je americký komerčný film, ktorý možno trocchu pobaví, ale inač nič viac. Film sám o sebe nemá žiadnu myšlienku a v podstate ani dej. Dávam 3/10 bodv z dobrej vôle. ()

Brano

Rodinná komédia pri ktorej si človek oddýchne a miestami sa aj trochu pobaví. Páčilo sa mi najmä krásne aljašské prostredie. Herecké obsadenie bolo takisto dobré. Ale príbehovo to bolo slabšie, ale vďaka krátkej dĺžke pozerateľné. Pre mňa oddychova záležitosť pri ktorej človek môže úplne vypnúť a nezamýšľať sa veľmi nad dejom. ()

Blenny

No. Nebudeme diskutovat o kvalitách/nekvalitách tohohle filmu, ale pokud si to člověk rád zkoukne v televizi troje vánoce po sobě, tak tomu rád dám pětku. Je to srajda, ale moc milá a mám ji rád. ()

adamix

Pekné prostredie, príjemné postavy, sem tam trošku ten silený humor a otrepaný príbeh, jednoznačne ale pohodová večerná oddychovka s psačou tematikou. U mňa 3* a 65%. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 5,2/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 25%, Audience Score - 39% | FDb.cz - 72.1% | Poměrně příjemný film, který je na podvečer o Vánocích ideální jako nenucená zábava, u které se určitě nudit nebudete. Přesto herci jen průměrní a ta šablona tohoto příběhu už tu byla nejmíň milionkrát, takže nic extra nečekejte, ale jako oddychovka to sedne. My jsme spokojeni. 60% ()

ostravak30

Cuba Gooding Jr. hraje často v komediích. Má pro to dost předpokladů hlavně jeho obličej. Působí totiž jako veselý člověk už od pohledu. Sněžní psi jsou rodinnou komedií, která není klasická "bouchačka do kolen" ani "popadačka za břuch". Ted Brooks ví, že něco zdědil, ale neví co. Přesto utratí peníze za letenku, v USA je létání asi běžnější než jízda autem, a chce vědět, zda se náhodou nestal milionářem. Tím spíš je to zajímavější, když původně ani neví, kdo Lucy byla. A jak už to tak bývá, přestože dědictví mu nějak atraktivní nepřijde, nakonec nejen zůstává, ale dokonce se i zamiluje. Právě na kontrastu černocha ze sluncem zalitého státu nově v zasněžené Aljašce se staví. Stejně jako na jeho nemohoucnosti se domluvit se psy. Jenže to baví chvilku, ale ne pořád. Na druhé straně, co chcete od tvůrce Flintstoneovi, či Beethovena. Prostě klasická víkendová dopolední oddychovka. ()

sirrgulo

Příjemná komedie s kvalitním obsazením. Zejména pak přítomnost Jamese Coburna mě potěšila. Několik vtíkpů je povedených a Démon s Nanou jsou skvělý. Fim u mě navíc boduje i volbou neobvyklého prostředí. Krásy Aljašky mi seděly. ()

karolina.val

Jeden z odpočinkových filmů, na které se velmi dobře kouká. Člověk se hlavně zasměje, občas se maličko obává o hlavní hrdiny a dostane i prostor se zamyslet, což je velmi příjemná kombinace. Všechno umocňuje nádherná příroda a především sympatičtí chlupáči. ()

J.Mayen

Par vtípku tuhle naprostou katastrofu nezachrání. Pro koho byl film asi myšlen? Pro děti? Nebo pro dospělé? Pakliže pro dospělé, tak to bylo velice trapné. Ale hlavně že to mělo dobrý konec ne? ()

zodiak217

Psi boli skvelé, ale nápad a zapracovanie trochu ošúchané, akurát inak zaobalené a obohatené originalitou o černošského mašera. No neviem nejaký dojem to na mňa neurobilo. Pripadá mi to skôr ako typický vianočný film a našim slovenským televíziám zrejme tiež. Aj keď psi ma dostali a boli to krásne vástavné kúsky to ostatné mi pripadalo len obyčajné a priemerné. Oceňujem, že film nebol trápny a nevkusný, no ani neprekvapil. Plus je tu za herecké obsadenie a intriéry ()

PatrikP4

Jako většina komedií momenty to má... Rozhodně se na to koukat dá... Vzhledem k psům, je to občas i zábava a je pravda že Cuba Gooding JR. předvádí velmi kvalitní výkon... ()

čertíček

Bezva film pro nás pejskaře a milovníky přírody :) kor, když máte takovýho modroočka (Australák blue merle) doma... chvíli se smějete, chvíli vám dojetím vlhnout oči :) Je mi šumák, jestli je děj klišé __________ já a Sam jsme odpovídali šťastným vytím :)))))))) ()