Nekecej a pádluj!

• USA Without a Paddle (více)

Jako kluci byli Dan Mott, Jerry Conlaine, Tom Marshall a Billy Newwood nejlepšími kamarády. Jenže pak vyrostli a jejich cesty se rozdělily. Astmatický Dan se stal doktorem, ale pořád je přehnaně opatrný. Jerry pracuje u psacího stolu, ale touží po práci ve volné přírodě, ačkoli jeho přítelkyně by byla raději, kdyby trošku dospěl. Tom žije ze dne na den, jezdí na Harleyi, svádí holky a pokouší se vyhnout vězení. Po letech se sejdou na Billyho pohřbu, zavzpomínají na staré časy a zajdou do staré klubovny, v níž si kdysi přísahali věrnost a snili o nalezení ztraceného lupu D. B. Coopera, nejslavnějšího bankovního lupiče 70. let. Ukáže se, že Billy léta pracoval na mapě, která by je dovedla k pokladu, a tak netrvá dlouho a padne návrh vyrazit do divočiny a dotáhnout sen do konce. V malém provinčním městečku si pronajmou kanoi a vyrazí po řece. Jenže cesta zdaleka není tak báječná, jak si zpočátku představovali. Musí prchat před neodbytnou medvědicí a zdolat peřeje, zakončené vodopádem. Sice se jim nic nestane, přijdou však o mapu a zásoby. Pro Dana je to příležitost navrhnout, aby se nejkratší cestou vrátili. Naděje mu svitne, když objeví obdělávané pole. Než však stačí vydechnout, zjistí, že jde o marihuanovou farmu, kterou obhospodařují ostří hoši Dennis a Elwood, kteří nejsou vůbec nadšení, že se jim po poli promenádují městští hejsci a ničí jim úrodu. Jestli staří kamarádi nakonec přece jen najdou poklad, není jisté. Cestou však objeví něco mnohem cennějšího. (TV Nova)

J*A*M*A*L

Docela hodně vtipná komedie plná skvělého dobrodružství a adrenalinu.V televizi si jí nikdy ujít rozhodně nenechám.80% ()

Marťas

Kámoš mi říkal, že to je blbost, tak jsem to zkoukl a musím konstantovat, že to docela i šlo. Zhulený psi, medvěd apod. fóry celkem stály za to, takže průměr ()

Ollie235

Pohodová komedie, u které jsem se zasmál jen párkrát. Hledáte-li něco hlubokomyslného, pusťte něco jiného, ale na vypnutí mozku a odpočinek u televize to není špatná volba. ()

Jendus

Co k tomuhle rict... Prinos neni vubec zadnej, typickej film plnej mnohdy nizkyho humoru.Proste jen takova oddechovka,kdyz nemate naladu nad nicim premejslet... Trapna legrace, ale musim uznat,ze sem se nekterym scenkam opravdu zasmal... ()

Pennyzka

Čekala jsem, že to bude takový víc dobrodružnější, i když nemůžu říct, že to pronásledování těma šílenýma chlápkama, co pěstují marihuanu nebylo dobrudružný, ale chápejte mě :D ()

Skarface

Skvělá komedie u které jsem se před pár lety pořádně pobavil a potom ještě několikrát !!! To je přesně ten styl kterej jen tak člověka neomrzí !! ()

IvcaSammet

Naprosto dokonalá komedie! Bombastická hlavní trojka, úžasné vtipy, prostě film, na který se můžu dívat každý den! Legendární scény a vtipy, které si každý hned vybaví, jsou vtipné i když je člověk vidí po sto padesáté. Podle mě jedna z nejlepších komedií, která byla kdy natočená. ()

lardko

Celkem dost dobrá komedie. Ve filmu bylo dost dobrejch a srandovních hlášek. Docela dost dobře se na to dá koukat , a ve filmu hráli moji oblíbený herci. Dost skvělé scény a herecké obsazaní. Strašně se mi líbila i hudba ve filmu. ()

majec4

Uplne priatelna komedia, po ktorej nebudete lutovat, ze ste pri nej stravili 95 min. Pribeh je v ramci moznosti zaujimavy a cloveka to bavi. Neni tam nic na co by som spominal, ale vecer mi to spriemnilo. ()

Luqi

Mňa najviac zaujal ten raftový zjazd. V takýchto priemerných komédiách sa len tak nevidí takto autenticky a akčne natočený splav............. Ale čo sa týka toho dôležitejšieho, ako som už spomenul ide o priemernú komédiu, s niekoľkými vydarenými scénami, ktoré striedajú nevydarené scény a hluché miesta, ktorých je oveľa viac. ()

dawe787

Taková ta praštěná komedie, kde se přehání jen s mírou a hlavně Vás rozesměje. Geniální je scéna s medvědem! ()

ViktorEl

Slabá, ale za to veľmi príjemná komédia, ktorej by určite prospelo pár dobrých vtipov a ešte trošku toho humoru. Ale aj tak je to komédia, ktorá neurazí, ale ani nenadchne. Tak sa na to pripravte, že sa veľmi na tejto komédii nezasmejete. Ako oddychovka, je celkom dobrá. 50% ()

El-Barto

Příběh plný nudných klišé, ve kterém se s přehledem ztrácí i těch pár povedených fórů. Napodruhé to byla ještě větší nuda než při prvním shlédnutí. ()

Vaiollet

Pro mě jedna z mých nejoblíbenějších komedií, která je pro mě jasným důkazem, že nemusí ve filmu lítat hromada sprostých slov a různých sprosťáren, abych se u toho třískala smíchy. Neobvyklý příběh, tři velice sympatičtí herci a rychlý, plynulý a vtipný děj. Je pravda, že se z toho dalo vytěžit mnohem více, ale i tak bych to nazvala Komedií podle mého gusta, na kterou se vždy když se nudím ráda podívám. ()

-Marc-

Zajímavá a nefšední komedie. Ustřední trojka celkem funguje a je to i celekm ftípné (až na pár ujetin). Solidních 50% ()