Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

OG_Swifty

Je to tak přesně mezi 3 a 4 hvězdičkama, Sandler už měl lepší role a naopak Drew měla horší (třeba andílky..). Není to kdovíjaká sranda, ale zároveň to člověka zabaví a docela mile. Lepší 3 hvězdičky. ()

dyfur

Názov mi evokoval niečo iné....ale vcelku vydarená komédia a la Sandler,neohúri,neprekvapí,ale je to pozerateľné. moja zaujímavosť: Alexa (Lusia Strus) nosí hodinky značky Casio G-Shock. (dyfur) ()

ilemas

Tak tohle je přesně ten druh filmů co nemusím. Čekal jsem pořádnou bláznivou komedii, něco jako byl Zohan a místo toho jsem dostal slaboduché romantické drama. Jediné co mě zaujalo bylo krásné prostředí Havaje, byť stále ze stejného místa a pár zvířátek, jinak děsná nuda, půl hodiny před koncem jsem to vzdal. ()

Chen

Zajímavý nápad, originálně zpracovaný. Humor není nikterak třeskutý, ale to neznamená, že by nebyl zábavný. Filmu hodně pomáhá několik skvělých vedlejších postav. ()

Nuala

Hodně příjemná komedie, jejíž obsazení funguje překvapivě dobře. Nejen hlavní zápletka, ale také jednotlivé postavy jsou zárukou slušných vtípků, které nejsou jen lacinou zábavou beze smyslu. Pobavíte se, je to vážně milý film. ()

Hees

Milunký film ktorý je o babe čo si po havárii pamätá všetko pred nou a po nej si dokáže len jeden deň a na druhý nevie,že čo sa dialo ten predošlí.Toto dievča,ktoré výborne hrá Drew Barrymore sa snaží zbaliť chlap ktorého hrá Adam Sandler.Podarí sa mu to ale na druhý deň musí znova atd.Dobré je aj to,že je prítomný milý nevtieravý humor. ()

Hennes

Průměrná komedie ale s výbornými hereckými výkony. Šestý smysl mám rád, ale být na místě táty a bráchy, tak bych ho asi nesnášel. ()

rakovnik

Zajímavě vymyšlený příběh, s velice sympatickým ústředním párem, kde Drew je prostě roztomilá. Romantická komedie, jak má být. ()

Martin741

Zacinal film dobre, tempom, dialogmi, hoci to nie je klasicka Sandlerovka. Ja mam osobne radsej ako komika Stillera, Bena Stillera, mne viac sadol ako Sandler. Su tu Aykroyd, Sean Astin /Lord of the Rings/ a transvestitka co krmila zvierata. Ako oddychovka sa to stale da pozerat - a pozeram, ze i zarobok bol fajny : 62 % ()

bogomira

Mě Sandler vůbec nevadí tak, jako některým tady, takže jsem si docela užil zábavy. Až na jednu nechutnost byly vtipy vtipný a romantika romantická. A ty vedlejší postavičky byly dokonalý. Tohle je dobrá komedie. ()

Petoss1

Joj taka pekna dievčina sa zaľúbila ale žialbohu bola prekliata. Vymazávala sa jej pamäť chuderke, a tak s každým úsvit nového dňa si nič nepamätala. Zamiloval sa do nej švárny junák ktorý ju chcel mať len pre seba. Bolo to milé len dovtedy dokým sa dozvedel o jej kliatbe. Všetci boli z toho smutní. Junák dostal nápad ako klatbu aspoň čiastočne zmeniť, použil skrinku ktorá si zapamätávala všetky udalosti a mohla ich aj ukazovať a tak junák všetko čo robil nahrávala svojej milej aby vedela že on je jej muž. Všetko sa skončilo šťastne a dvojica si žije dodnes niekde na Bermudách. 77% ()

Sinn

Roztomilé. Adam Sandler mi pomalu ale jistě přestává vadit a vcelku mě baví. Drew byla kouzelná a tučňák - prostě borec. Nejvíc oceňuju tu úžasnou náhodu, že se nehoda stala v tak příhodný okamžik (neděle - no job) na tak příhodném místě - těžko budete někomu v květnu tvrdit, že je říjen, když žijete v mírnym podnebným pásu, že...No ale špatný film to určitě není, celkově pobavil. ()

Streeper

Adam Sandler je dobrý jen v těch rolích, do kterých se hodí a tahle byla pro něj jako ulitá. Byl skvělý, vtipný a samozřejmě Drew Barrymore předvedla skvělý výkon. Film se mi líbil už od jak živa, už, co jsem ho viděla poprvé jsem si ho zamilovala a proto, i když se na něj třeba dívám po 50., tak mám stejně pocit a pořád se směji, jako by to bylo poprvé. ()

DruidKarel

Poměrně kvalitní romantický film, který sice nepřináší nic nového, ale je kvalitní. Ani ne tak hereckým obsazením nebo hereckými výkony, ale vše působí dobrým dojmem a není to hlavně kýč. 3* jsou proto zasloužené... ()

vykur!

Henry: Let me ask you something, Alexa. If you made a promise to a girl's dad that you would not see her anymore... would you consider that like a binding promise? Alexa: Absolutely. Henry: Yeah? Alexa: But then again, there are always ways around such things. Henry: Like? Alexa: For example. If I promised a woman's father I would not see her... I would simply shut my eyes, while she serviced my manhood. Henry: That's actually a cool way to look at it. And a very gross way. ()

C0r0ner

Segal rozhodně dobré komedie točit umí, když chce. 50x a stále poprvé je jednou z nich. Ve výsledku je to také docela smutný film, protože bych rozhodně nechtěl být v beznadějné situaci, kterou každý den Sandler prožívá. Naštěstí je ale vtipných momentů dost na to, aby tenhle fakt překonaly. Fajn odpočinkový film. 75% ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne