Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

karlik4801

50x a stále poprvé je hrozně příjemná romantická komedie. Nikoho nijak neštve, protože nemá čím. Vše klape, vše funguje. Prostředí je příjemné a herecký arsenál také ujde. K tomu prostředí, lepší lokace se vybrat nemohla, dává to šťávu hezké atmosféře. Z tohohle je vyštípáno snad všechno do posledního puntíku. A oceňuji konec, který není zahraný tolik na emoce, jako na "ten dobrý" konec filmu. ()

Tyny

Přestože Sandlera mám ráda jen v rolích, které mu opravdu sednou, tak tahle mu sedla. I když je to všechno takový nijaký, děj je originální a fajn. Dívka, která si nic nepamatuje a každý den dělá to samé. Proč ne, v pohodě romantická komedie, která rozhodně neurazí. ()

Faramir

Ten film, stejně jako „Hromnice" můžu vidět klidně padesátkrát a - i když to nebude už nikdy poprvé, pokaždé se mi v některých chvílích u obou filmů zalesknou oči. No, já vím, že tenhle komentář víc než o filmu vypovídá o mně, ale má duše romantika, která za nejdokonalejší stvoření považuje ženu si prostě nemůže pomoct. ()

Ryuuhei

Ve své podstatě strašně nelogická hovadina. Nicméně jakožto těžká romantika pojednávající o ztrátě paměti a každodenním „resetu“ neskutečně pěkné. No, nemohu moc snižovat. Mně se tenhle film líbí. ()

Lachtaan

Milá romance s milou dvojkou, co spolu spáchala nejeden film a k tomu i v milém prostředí, v němž by chtěl takovouhle lásku zažívat asi kdekdo. K tomu tehdy ještě ne úplně otřepaná myšlenka chronického zapomínání jako motor k tomu, že láska nejde získat jednorázově, ale musí o ní být bojováno dál i v případě dosažení mety jménem vztah. Jen chudák Henry měl ty podmínky o dost tíživější. [viděno na HBO Max 4.3.2023] ()

Lebron

Byl to jeden z nejhezčích filmů jaký sem kdy viděl, myslím že herecká dvojce nemohla být líp zvolená... drew tomu dodala správnou šťávu svou roztomilostí... ()

Zdeňka

Nemám ráda ani jednoho z hlavních představitelů, ale přesto jsem se celkem pobavila ( díky Same ). Je to milá variace na jinou romantickou komedie, takže 50x není zas tak originální a celkové rozuzlení se mi také není podle mého gusta. Jsem fanouškem romantických komedií, ale ne takových, které jsou jen na jedno podívání a při druhém sledování už přeblikáváte na jiný pořad, celkově se nudíte a čekáte jen na Astina. ()

LadyDevil

Někdo by mohl namítnout, že je to obyčejná romantická komedie, ale díky pěknýmu příběhu a i sympaťandě Drew Barrymore jsem to tak nevnímala. Neobjevujou se tady žádný chvilky trapnýho humoru, ani klasicky přeslazený scény..ani Sandler mi tu kupodivu nevadí:-D Vztah, co se mezi hlavní dvojicí dvojicí tvoří, je roztomilej a originální..prostě film na pohodu:-) ()

Phietros

Jedna z nejzábavnějších romantických komedií, kde se sešli Adam Sandler a Drew Barrymore :) Když jednoho dne potká Henry, známý svímy zálety s ženami svou osudovou dívku, do které se zamiluje, netuší že ho druhý den ani nepozná. Sám tomu nevěří, jak je možné, že si ho nepamatuje, ale okolní lidé a její rodina mu řeknou krutou pravdu, co se Lucy stalo! Že utrpěla nehodu při které ztratila pamět a každým dnem si pamatuje svůj poslední den. A tak se Henry každým dnem snaží o její srdce znovu a znovu, v těch nejbláznějších a nejvtipnějších situacích a Vy se u toho zaručeně pobavíte... ()

T-pack

Romantická komedie naráží na Adama Sandlera a probouzí se se ztrátou krátkodobé paměti. Vzpomíná si na všechna otřepaná klišé romantických komedií, ale setkání se Sandlerem jí přeci jen kormidluje trochu jinudy. V době, kdy jsem to viděl, jsem ještě ten pitomej Happy Madison humor neuvěřitelně žral a Rob Schneider mě neotravoval. Drew se Seanem Astinem byli ve filmu skvělým prvkem, proto mu nechám 5 hvězd, i když dnes bych asi hodnotil níž. ()

Pavlínka9

Typický Sandler a roztomilá Barrymore :) Je to sice klasická romantická komedie, ale pokaždé se mi při té představě života, který někteří lidé opravdu prožívají, dostanou slzy do očí. A ještě víc ve chvíli, když si představím, že existují lidé, kteří jsou ochotni ten život s nimi trávit :) Mrož a tučňák - jako "křoví" byli vynikající a Sandlerův humor je prostě klasika :) ()

lennyd

Strategii, jak dostat turistky do postele, má Henry Roth (Adam Sandler) zvládnutou na jedničku. Vše se ale úplně změní, jakmile potká krásnou Lucy (Drew Barrymore), do které se na první pohled zamiluje. I když to vypadá, že ani Lucy není k jeho kouzlu imunní a prožijí spolu krásný den, dalšího dne se k němu Lucy vůbec nezná. Až nyní Henry zjišťuje, že Lucy utrpěla autonehodu, při které přišla o svoji krátkodobou paměť, a každého rána začíná znovu od začátku. A tak Henry musí dobývat její srdce znovu a znovu ... Podobné téma již byla zpracováno několikrát (například v úžasném Na hromnice o den více), a tím by se možná dal komentář ukončit. Scénář je velmi předvídatelný (samotný žánr, i herecké obsazení tomu velmi napovídá) - nicméně mi to ani moc nevadilo. Na nádherné havajské prostředí se dobře kouká, na Drew Barrymore taktéž, a na Sandlerovo ksichtění se taky po chvilce dalo zvyknout. Takže jediné co mi na filmu vyloženě vadilo byl "domorodec" Roba Schneidera a babochlap Alexa (v podání jinak docela hezké Lusiy Strus)... ()

Brandon

Skvělá havajská pohodovka, vtipná, svěží, která potěší. Drew Barrymore zrovna dvakrát nemusím, ale role ji sedla a v padesátce se mi moc líbila. 3,5* ()

SkyHawk

Velmi příjemná romantická komedie s opravdu slušným námětem a celkem povedeným provedením ;-). Určitě se u tohoto filmu zasmějete, dojemné scény obsahuje též, ale hlavně je to pohodovej film na odreagování, kterej na druhou stranou občas kazej něteré naprosto nevkusné, nepovedené a trapné vtípky. Např. vymazání otravného, starého čínského spoluobčana, kterého potkáváme ve filmu v příjemné "kavárně?" by určitě vyvolalo o nějaké to procento v hodnocení navíc. Přesto jsem se opravdu bavil. 4* si dle mého názoru film zaslouží ;-).. ()

Tomesh odpad!

Film, kde vám normálně vyblejou pointu Šestého smyslu jakoby se nechumelilo! Tvůrci museli bejt vopravdu partička k pohledání.. Další průser nastává, když vám při sledování "komedie" nepřijde vůbec nic vtipný! Zkrátka odpad jako vyšitej. Zdejší vysoké hodnocení je zřejmě nastavením zrcadla dnešní společnosti.. ()

sskrblik

Dobré herecké výkony, zajímavá zápletka a sympatické prostředí. Rozhodně to není vůbec špatný film, ale také není excelentní. Zkrátka průměrná komedie, která potěší. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne